От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 6

  • 53 453
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • Къде ли не
  • Мнения: 692
Ще си позволя да си повторя поста от предишната тема, защото беше точно преди първата информация за печалния случай с Емпреса:
Има ли  проверен превозвач за София, който да не смята на обемно тегло? Искам да поръчам едно колело, не е тежко и ще ми излезе много солена доставката, ако се смята на обемно тегло! Ето го колелото ако някой го интересува : http://www.decathlon.co.uk/16quot-pirabike-id_8173586.html#
Извинявам се на тези от вас, които вече са го чели, но се надявам някой да се включи с отговор, че съвсем се омотах с цени и условия на всяка фирма превозвач.
Благодаря предварително!

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Ще си позволя да си повторя поста от предишната тема, защото беше точно преди първата информация за печалния случай с Емпреса:
Има ли  проверен превозвач за София, който да не смята на обемно тегло? Искам да поръчам едно колело, не е тежко и ще ми излезе много солена доставката, ако се смята на обемно тегло! Ето го колелото ако някой го интересува : http://www.decathlon.co.uk/16quot-pirabike-id_8173586.html#
Извинявам се на тези от вас, които вече са го чели, но се надявам някой да се включи с отговор, че съвсем се омотах с цени и условия на всяка фирма превозвач.
Благодаря предварително!

Ако бях на твое място първо бих писала на търговеца, за да го питам за размерите и теглото на пакетираното колело. После бих звъннала на 2-3 превозвачи и бих се уговорила с тях какво искам да поръчам и как ще го таксуват. До колкото ми е известно велосипедите са напълно разглобени в кашон и пакета може и да не е чак толкова обемен.  Peace

# 32
  • Къде ли не
  • Мнения: 692
Tinki _winki, проверила съм Габко и Е2Б. С ориентировъчни размери на кашона доставката излиза към 65-70 лв. А едно колело колкото и да се разглоби рамата си е дълга към 70 см. Благодаря за съвета ще пиша сега на магазина и дано ми отговорят!

# 33
  • Мнения: 863
По една голяма случайност нямам пратка в изгорелия камион на Емпреса.Чакам един Плейстейшън за племенничката и единствено фактът,че курсът е тръгнал по-рано миналата седмица, ни е спасил от големи неприятности предпразнично.Като цяло съм доволна от Емпреса,ползвам ги от година и половина,но нямам нищо против да пробвам услугите и на друга фирма,само трябва да се разтърся има ли друга за Бургас...

# 34
  • Мнения: 1 162
 Момичета, знаете ли кога тръгват камионите на Габко от Англия - сутрин или следобед? Имам слаба надежда, че ще хвана днешния курс от там, но наистина много слаба Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 669
И аз тук. Много се надявам Ук2бг да раздават утре курса си.

# 36
  • Мнения: 659
И аз тук. Много се надявам Ук2бг да раздават утре курса си.

Ох,и аз на това се надявам,даже поглеждам от време на време дали няма днес още да пристигне...

# 37
  • Мнения: 1 210
Току що получих мейл от ук2бг че пратката,която вчера пратих към тях вече е в склада им  newsm44 Момичета,принципно кога тръгват камионите им- сутрин или вечер, че гледам имат плануван курс за днес, та дали да се надявам пратката ми да тръгне още днес?  newsm78

# 38
  • Мнения: 659
Току що получих мейл от ук2бг че пратката,която вчера пратих към тях вече е в склада им  newsm44 Момичета,принципно кога тръгват камионите им- сутрин или вечер, че гледам имат плануван курс за днес, та дали да се надявам пратката ми да тръгне още днес?  newsm78

Мисля,че вечер тръгват,защото вечер получавам мейли,че пратката ми е пратена за Бг.А и съм имала случаи на обяд да е доставена и същия ден да тръгне.Според мен ще тръгне днес  Peace

# 39
  • Мнения: 1 669
Мисля,че вечер тръгват,защото вечер получавам мейли,че пратката ми е пратена за Бг.А и съм имала случаи на обяд да е доставена и същия ден да тръгне.Според мен ще тръгне днес  Peace


Подкрепям! Peace

# 40
  • Мнения: 1 210
Мисля,че вечер тръгват,защото вечер получавам мейли,че пратката ми е пратена за Бг.А и съм имала случаи на обяд да е доставена и същия ден да тръгне.Според мен ще тръгне днес  Peace


Подкрепям! Peace
Ехаааа  smile3508 newsm44

# 41
  • Мнения: 447
Привет, момичета!

Доста сте изписали и направо съм ви изпуснала...
Не знам дали е станало вече дума, но Easy2buy имат великденска промоция - без комисиона за поръчка от сайтове, които не приемат български карти. Мисля да се възползвам и да поръчам това-онова от Next за предстоящия летен сезон.

В тази връзка, има ли някой, който си е купувал сандали и други обувки оттам (не говоря за детски, а за дамската серия)? С една приятелка сме си харесали сандалки, но не знаем дали си отговарят на номерата...
Предварително благодаря!

# 42
  • София
  • Мнения: 1 555
И аз ще следя темата заради случая с Емпреса.
Ние имахме късмет. В предишния курс получихме доста скъпа пратка, в следващия очакваме пак пратки за доста пари, а в тази се оказа само някаква джаджа за 3 лири. Даже не знам дали ще се занимаваме да си търсим парите.

Съчувствам много на всички останали със скъпи пратки. Дано да успеете да се разберете с тях и да ви върнат парите, какво е това приспадане - ако пратката е за 100-200лири колко време ще приспадат.  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 88
Момичета, ако имате пратки в албума на Габко "Пратки без име на получател" пишете ли им или им звъните направо, че вчера си видях една пратка и им писах, но никой не ми отговаря... и как се доказва,че въпросното нещо е за теб?

# 44
  • Мнения: 685
  bouquet за Дзверка и новата тема!

martusha, ако искаш им звъни, гледай да е в работното време, мисля от 10 до 17 ч
Доказваш, като пратиш скрийншот и линк към спечеленото/купеното нещо. откъде ти е пратката, ако е от ибей е лесно, от сайт също става, просто скрийн на ордер хисторито направи  Hug

Успех да си получат всички паричките от Е  Confused  Hug

Общи условия

Активация на акаунт