шансове за забременяване

  • 971
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте,
На 35г. съм с 2 операции на яйчниците(през 6 месеца когато бях на 25г.). Десният ми е махнат при първата операция заедно с кистата, която имах(на жълтото тяло). След 6 месеца лечение с различни хормонални образувах същата киста на левия яйчник. При втората операция(лапароскопия) на яйчника ми са направени разрези за по-лено отделяне на яйцеклетките през кората на яйчника, която както ми обясниха била доста дебела(т.е. механичен проблем). След 7г забременях извънматочно и след операцията направих снимка на тръбата с онази контрастна течност която влезе много трудно и се оказа че тръбата е тясна и труднопроходима. Последната една година правих неуспешни опити за забременяване. Моля да ме посъветвате какви изследвания трябва да направя и според вас имам ли шансове за забременяване и как да ги установя?

# 1
  • Мнения: 2 496
Здравейте!

Моят съвет е да се консултирате със специалист по репродуктивна медицина. Ако желаете можете да си запишете час за консултация с някои от специалистите, работещи в АГ Болница "Д-р Щерев".
Повече за специалистите можете да научите тук - http://www.ivf-bg.com/index.php?option=com_content&view=arti … d=120&lang=bg

Поздрави,
Д-р Ралица Милчева
Акушер-гинеколог
АГ болница "Д-р Щерев"

Общи условия

Активация на акаунт