Звездни компромати-137

  • 70 899
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Миранда Кер, като рекламно лице на Reebok, в Мюнхен.

# 31
# 32
  • София
  • Мнения: 1 481
Майли е влязла в много добра форма, преди крачетата й бяха доста отпуснати.

# 33
  • Мнения: 2
Силвия Кацарова при Слави.
Покъртителен стайлинг  Tired

# 34
  • София
  • Мнения: 3 069
Майли наистина си личи, че напоследък тренира. Стегната и отслабнала.
Миранда Кер е ... уау, страхотна.
Валерия Маца толкова ли да е остаряла  newsm78 Аз си мислех, че доскоро, максимум допреди десет години изглеждаше както на снимката "преди". Колко време да е минало, откакто не е модел.. Ей сега се разрових - родила е четири деца, браво на нея. Но не видях на колко е години.

А Анджелина на последната снимка е... покъртителна Crazy

# 35
# 36
  • Мнения: 2 453
На мен пък Валерия Маца много ми харесва, след 4 раждания е страхотна! Някога имах котка кръстена на нея Crazy.


Но не видях на колко е години.

На 40 години е.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 069
На мен пък Валерия Маца много ми харесва, след 4 раждания е страхотна! Някога имах котка кръстена на нея Crazy.


Но не видях на колко е години.

На 40 години е.

Мерси   bouquet И на мен ми харесва, просто е видимо поостаряла Simple Smile

# 38
  • Мнения: 511
  запис Embarassed

# 39
  • София
  • Мнения: 1 262
джия,   bouquet

# 40
# 41
  • Мнения: 3 677
Хали Бери потвърждава, че се е сгодила за Оливие Мартинез.



Дано, дано!   Дано, се успокои най-после и да спре да съсипва живота на бившия си  Praynig 
  Отвратителна женица!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 948
Хали Бери потвърждава, че се е сгодила за Оливие Мартинез.



Дано, дано!   Дано, се успокои най-после и да спре да съсипва живота на бившия си  Praynig 
  Отвратителна женица!


???

# 43
  • Мнения: 3 677


????

1  2, 3, 4  ит.н.   пуснати от нея и адвокатите й обвинения, всички и вярват, все пак тя е носителка на Оскар, а той, кой е ??
  За преди не знам, какъв е бил (моделче някакво)  но след тези обвинения  е  вече, никой. Сякаш не му е достатъчно, че не му дава да се вижда сам с детето си...
 Тя и зa първия си мъж обясняваше, че я е тормозел, този дето ще я вземе сега, да му мисли, че да не го гледаме и него по съдилищата след някоя година  Whistling
   Да не говорим, че два пъти е блъскала хора, докато е шофирала и е изчезвала от мястото на инцидента - hit and run  му се казва, но някак си все й се разминава, светица е тя, Halle!
 

Последна редакция: ср, 18 апр 2012, 02:03 от меркантилница

# 44
  • Мнения: X
Ха, Холи е голям помияр. Много ме дразни откакто стана известна.
Анджелина е като подвижен скелет, колкото и да я харесвах преди, сега няма да си кривя душата, в тялото прилича на бабичка.

Общи условия

Активация на акаунт