Звездни компромати-137

  • 70 901
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
# 46
# 47
  • Мнения: 945

Едно розово ботушче се търкаля на земята Laughing
Има ли снимки вече на новото бебче? Забравих момче ли беше, или пак момиченце Rolling Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 23 096
новата Мис Америка 2012 - 27 годишната Никол Раш  2  3 Не е ли старичка за такъв конкурс? На мен изобщо не ми допада като излъчване.
сем. Бекъм с най-малкия член - Харпър  2  3  4
Майкъл Дъглъс и Катрин Зита Джоунс  2  3  Tribeca Film Festival Vanity Fair party
Дакота Фанинг  и тя на афтърпартито на филмовия фестивал  това на главата й никак не стои
Гуинет Полтроу  на разходка с приятели  из Бевърли  Хилс
Ана Пакуин и господинът вдясно очакват първото си дете
Дженифър Хъдсън и семейство  на летището в ЛА
Джесика Бийл, Кейт Бекинсейл и Колин Фарел  2  3  4  5
Бионсе с бебето  отиват на гости при сестра й Соланж  3  4
Шакира  на летище Хийтроу/Лондон
Риана с плажните й снимки от Хаваите, постнати във Фейсбук  2  3  4  5  6  7  8  9  10
Наоми  Уотс  с Лив Шрайбър  пак
Миранда  Кер
Дебра Месинг за Allure
София  Вергара
Лея  Мишел
Дакота  Фанинг  облечена е отвратително

Има ли снимки вече на новото бебче? Забравих момче ли беше, или пак момиченце Rolling Eyes
Момченце е и май няма засега снимки.

Последна редакция: ср, 18 апр 2012, 07:14 от tonkabonka

# 49
# 50
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Реших-повече никога няма да отворя снимка на Бѝонсе.
Стана ми мега противна с това одеяло с което увива детето си. Тази много на сериозно ли се е взела или какво?
То бива бива, но нейното е прекалено. Направо ми е непоносима вече Sick

# 51
  • Мнения: 28
Реших-повече никога няма да отворя снимка на Бѝонсе.
Стана ми мега противна с това одеяло с което увива детето си. Тази много на сериозно ли се е взела или какво?
То бива бива, но нейното е прекалено. Направо ми е непоносима вече Sick


+1.  Peace
За какво го увива детето? Нали вече са го снимали, всички го знаят, за какво го "пази"? Пу...  ooooh!

# 52
# 53
# 54
  • До морето
  • Мнения: 7 065
Леллее това за Холито Бери, ако е вярно, ужас - не съм я познавала в такава светлина  Grinning

Само да си кажа, че от цялото семейство Афлек, само Дженифър ми е противна. Много ми е нечистоплътна тази жена, не знам защо - Кейти Холмс и тя ми е такава Rolling Eyes Иначе момиченцата са големи куклички  Heart Eyes

А за Бийонсе, тя нали е голяма фенка на Майкъл Джеквън, той така си покриваше децата - може госпожата да взаимства от него, нали и тя е голяма звИзда. Няма да се учудя даже ако го прави нарочно, точно за да направят аналогия с Краля!

# 55
# 56
# 57
# 58
  • Мнения: 11 747
Мария - поредна снимка от пролетната ѝ фотосесия.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 762
Мария - поредна снимка от пролетната ѝ фотосесия.

Мария добре, че си върна стария цвят на косата.
На Джоли трябва да и забранят да си показва краката и ръцете. Не стига, че е плашеща, ами и ще подтикне някое девойче към анорексия  ooooh! Много харесвам тази жена, но това е прекалено. Дано поне е здрава  Peace

Общи условия

Активация на акаунт