Твърде често чуваме "няма" и "не" от устата на ФЕВРУАРСКОТО зверче (45)

  • 30 471
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7
Теди, ще пазаруваш ли скоро от тоя сайт да поръчам нещо с теб? Е това:
http://direct.asda.com/george/womens-parka-coats/poplin-parka-re … 6,default,pd.html

# 46
# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Добро утро!



Днес сме много ранобудни, че да поднеса кафе!
Ирена нещо цяла нощ се въртя и за мое огромно "щастие" стана с Т, много се надявам да не е вирус, принципно няма и от къде да е лепнала ама знае ли човек.

# 48
  • Мнения: 307
Добро утро! Hug
Сисе мерси за кафето!Дано Иренка да не се разболява Praynig
Заведох Сияна на ясла,трябва да готвя,да пооправя,че направо бомба е паднала вкъщи!После съм втора смяна ConfusedДобре,че утре яслата ни ще работи,че и двамата с мъж ми сме на работа и се чудих кой ще я гледа.
Иначе няма нищо ново при нас,Малката става все по ината и непослушна Simple SmileОслушвам се да сменя работата,но засега нищо различно не излиза.Иска ми се повечко да я виждам Confused
Ники  Joy Моя  бюст добре,че е малък,че иначе както е омекнал след кърменето до коленете ми щеше да стигне Grinning
Лек ден момичета! Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 6 011
ДД!  Grinning
Мии, пропуснах вчера - честито на сестра ти!  Hug Лека и безпроблемна бременност и пожелавам!  Hug
Сиянче, дано не е нищо сериозно при малката!  Hug
Пухче, дано да успееш да си намериш по-сгодна работа, но честно казано в момента е такъв ужас с работата, че малко бях взела да се плаша накрая.  Hug


Момичета, до 11 май тече кампания за безплатно изследване за хепатит С. Ние днес с мъжо ходихме, боцкат пръста и капват една капка в подобие на тест за бременност. Пак така се чака няколко минутки дали ще ти излезнат две черти.  Mr. Green Mr. Green Е, и на двамата ни излезна по една, Слава Богу.
Ето координатите на безплатните лаборатории, който реши:
http://www.roche.bg/portal/roche-bg/hepatit-izsledvay-se-spravochnik

# 50
  • София
  • Мнения: 815
Добър ден Simple Smile

Калина се събуди д температура, по тоя повод не е на детска. Свекърва ми я гледа, молете се да избегнем антибиотика, че нямам случай на температура и да не сме стигнали дотам и при Софи и при Калина.  Confused
Пухи, дано намериш мечтаната от теб работа. Истината е, че стагнацията е голяма и става много трудно. Основно се търсят бармани и сервитьори и компютърни специалисти със специфични познания и много опит по мои наблюдения. Дано успееш да намериш мечтаната работа  Hug
Сисе, как не ти дожаля за диетуващите изтрещели бг мами с таз торта. Потекоха ми лигите, честно.  Blush Дано Иренка да не се разболява, че е много криво с болно детенце  Hug
Ника, както винаги, си информирана за интересни работи. Това с хепатита Це е наистина интересно, ще взема да се замисля утре да ида, то пък няма да има кой да гледа Калина, добре, че не съм на работа поне  Crazy
Оф, имам работа за целия китайски народ, така че ви желая хубав ден и ако не успея да се включа - приятни събота и неделя  Hug

# 51
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ника браво на вас, но като гледам в Бургас няма иначе и аз бих се възползвала.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 011
 Hug


Слънч, айде никакво разболяване у вас!  Hug

Тъй, и друга полезна дейност свърших сутринта. Нали преди празниците се отчитахме кой получил деЦки и кой не, та аз така и не получих до ден днешен. Леко ме човъркаше, че са ми напраскали някой отказ, заметох се до Социалните и се оказа точно така.  Mr. Green Бе една шматка ми прие докиментите тогава, видях я аз, че не е много в час. Нали ми търсеха още една сл. бележка и като ходих да я дам на по-късен етап, ми е взе друга жена и ей така попогледна досието ми и се хвана за главата. каза, че декларациите, дето ги писах изобщо не се пишели така, аба плю яко по колежката си, ама явно има и за какво.
Та, не съм погледнала аз, че шматката като ми е приела документите, ми ги е приела с дата февруари /аз ги подавах края на март/ и съответно с такава дата се е опитала да ги вкара в системата. Още по-естествено системата ме е изхвърлила, щото за февруари съм си имала детски от старата партида и така съм си останала висяща.  Mr. Green
Днес ходих при шефката им, която ми връчи заповед, че ми отпуска детски и сега другия месец ще ми преведат наведнъж за два месеца, че за този месец са приключили с преводите.  Mr. Green Mr. Green

# 53
  • Мнения: 76
Здравейте момичета.
Много болни дечица,бе.Какви са тези Т?Бързо оздравяване на всички.
Ние днес ходихме на контролен преглед-вече сме добре.Какво беше това чудо незнам,ама добре че си "замина".
Иначе и аз цял преди обед готвя и сега малко почивка и за мен. Whistling
Ника хубава работа сте свършили с мъжа ти.Между другото много се смях с тези твои "приятелки" hahaha
Лек ден момичета.

# 54
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 416
Никич, добре че си свършила ралтата с децките - 70 леа, ма не са за изпускане ся в тая криза. Егати неоправните женки, ше ги видим наще ся дали и как шмъ прецакат. Аз трябва да подавам през май, тоест - мисля, че имам време да събера биляжките до края на май.

Относно хепатит С, и на мен ми се дощя да се тестувам и може би ще ида на Опълченска, че това ми е най попътно. Хем си мисля, че няма как да се заразя, хем пък откъде мога да съм толкоз сигурна... Naughty

Слънч, стопираме Т-то на Калинчита веднагически. Няма да има последствия, ти пък!

# 55
  • Мнения: 102
Слънчи, дано ви се размине АБ. За себе си аз съм наясно, че вдигне ли Пепе (така се е самоназовал дреб) Т, аб му е задължителен.
Ника, мислех че такива оФци има само в нашата социална служба, ама явно и при вас не липсват. Благодаря за пожеланието, много ми е радостно, защото живота ни пообрули и двете та сега се надявам вече всичко да си дойде на мястото. Пък и мисълта че ще гушкам отново бебок ми навява такава носталгия... Сега остава да се надяваме на едно живо и здраво момиченце, че и тя има един син и аз двама, време е за панделки.
Преслав трети ден е на Аугментин и подобрение няма, освен че се сдоби с разстройство! Търся си по-дебело въже и се мятам на бора- писна ми вече.

# 56
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 416
Мий, и аз те прочетох, ама чавка ми е изпила мозъка!! smile3537 Ужасно мнол се радвам за теб и за сестра ти! Почти толкова, колкото бих се радвала, ако и мойта се накани най-после!! Напоследък загубих секва надежда, ми то щерка ѝ става на 10 през декември. Не че е късно, ама...

# 57
  • Мнения: 102
Мяу, племенника ми става на 13г. след два дни та надежда има все пак Simple Smile

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Мии,даваш ли пробиотик някакъв ? Може да помогне и,защото Аугментина е разхлабващ. Бързо оздравяване !  Hug

# 59
  • Мнения: 102
Давам Лакто 4, а снощи и ентерол му дадох щото горкия като си легна и явно му се тръцкаше и сто пъти става да си търси гърнето че имал "яко".

Общи условия

Активация на акаунт