Твърде често чуваме "няма" и "не" от устата на ФЕВРУАРСКОТО зверче (45)

  • 30 450
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
Я да се разпиша, преди да кажем чао на инатливата тема и здравей на морската! Mr. Green

Хайде, оздравяха ли всички отчетни болни дечковци?

Пууу, къв е тоя дъжд сега? Аз както винаги съм пропуснала прогнозата и ме изненада леко неприятно, макар че пък, един дъжд ли ше ме уплаши, ааайде бе!

Никич, звучиш ми уморена, но доволна, надявам се наистина да е така!

Д-р Юхчева, както винаги на линия с кафета и закуски, да не заслабнем случайно Wink Макар че пък ти вси здравословни един вид ги сервираш. Хайде ся, може би и темичка ще пуснеш, м?

Танюше, този урок с двете болни дечица ний сме го минали вече, но го преговаряме непрекъснато, повторение мать учения - сигурно затва. Нема да се пУашиш!

Относно страховете ти за Ния, моля ти се, земи се у ръце, надали изобщо има нещо! А дори да се наложи физиотерапия - не виждам какво толкова страшно има Нийка да се поразкърши с няколко специални упражнения. И е напълно нормално да нямаш време и сили, и нерви да я оставяш да си дига кратунката - аз това упражнение не съм го правила ни с К., ни с Л., или па съм толкоз изкуфяла, та да не поВна вече.

ЛюМила е без памперс от 2 месеца вече (почти), но се ориентира и преодоля ината си за 2 дена (да не кажа за 1). Ама това е второ дете и въобще не могат да се сравняват двата зора, признавам. И още от началото си казва и пикае навънка като пич, без драми - а аз си казвам, че съм си го заслужила заради цялото страдание с Калина (пък дали е така, един Бог знае).

Е, имахме и ние драми, напр. първите дни сваляше гащи през 30 сек. (когато сме на разходка или когато са навън в яслата). Общо взето тъкмо се изпишка, аз се обърна спокойна, че всичко е наред и хоп - тя пак се гологъзи - искала да пишка (обяснявам, моря се, ти вече нямаш пиш, то не е до безкрай, ама кой ти слуша, братче!). Те може би зарад това ѝ слагаха памперс в яслата едната смяна лелки, така и не ги попитах, реших да не влизам в конфликт за едното нищо.

Другата драма беше с акито, защото него по-късно го загря и малко или повече се спече - в буквален и преносен смисъл... Но и това преодоляхме без усилия.

Нощният памперс исках да го оставя 3 седмици, ама тя не ми позволи да ѝ го надявам на дирника, тъй че сдадох доста по-рано (може би 1 седмица успявах и от там насетне вече не). Кака ѝ беше същата, само че, за разлика от Л., тя си се напишкваше в леглото до не помня вече каква възраст - около 3 годишна беше, при положение, че по едно и също време им свалих пампите и на двете (в ретроспектива, ъф корц).

За приказването, Люда приказва много и всичко ѝ се разбира (аз го разбирам, хихи). За мен тя си говори като голям човек, а и повтаря като бакагал всичко, което чуе, такова чудо аз не съм срещала дося. Върви си човек с телеХон говори си нещо, наЩа, разбира се, повтаря („Абе, казвам ти!” например, но и други неща) - мен хем ми смешно, хем се червя Embarassed... Срещаме някой, който ме поздравява със здравей да речем, и още преди да успея да отвърна, Люда-ехото вече го е поздравила (а Калина се е скрила нейде дълбоко под полата ми). hahaha

Съни, искам и аз на моЛето (тъй го казва Люда). Пък ти що напусТна, аз си спомням, че имаше лек драматизъм, ама кога беше това, ехехееей... Хайде, късмет да си намериш нещо по-добро, наистина, че без раЛта е ад!

Последна редакция: нд, 24 юни 2012, 10:33 от Мяуче

# 736
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
 Mr. Green

Последна редакция: нд, 24 юни 2012, 10:06 от Sunny Sky

# 737
  • София
  • Мнения: 110
Нова тема


Съни, трий, че ще заключвам.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт