Твърде често чуваме "няма" и "не" от устата на ФЕВРУАРСКОТО зверче (45)

  • 30 484
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 011
ДВ!  Hug

Пак много болни, да оздравяват всички веднагически!  Praynig Praynig Hug
За афтите и гърлото без грешка помага гадния Грануфорин.  Mr. Green Имах огромна рана на бузата вътре, не можех да говоря и ям, тая гадост ме оправи за 2 дни, ама нема такава горчилка братче.  Mr. Green Mr. Green Направо се чудя децата как ме търпят да им бъркотя чак в гърлото с него.  Blush

Така, да се отчета за Бобовите топчета, днес го водих на дерматолог. Според нея категорично се касае за особен вид кожа, каза как е там по научному /не запомних/, която така реагира на дълбоки рани, разрези и т.н. -т.е. след време винаги белезите започват да изглеждат така на този тип кожа. Нашата кума е точно с такъв тип кожа и на нея съм виждала, че така и стават белезите - бели и издути след време.
Ние имахме съмнения, че въпросните топчета са именно на мястото на големите херпеси от варицелата, тя потвърди, че е точно така. Хубавото е, че вече има доста продукти, които оправят стари белези /въпреки, че тези неща му наизлезнаха напоследък, се водел стар белег от стара травма/. Та ни изписа един нов крем, напълно безвреден и ако до месец не настъпи промяна, ще изписва някакви специални лепенки, които 100% щяли да подействат.
Останах много доволна от лекарката, та ако някой има нужда от дерматолог, спокойно мога да я препоръчам, работи със ЗК.  Peace


Ние иначе сме добре, не мога да ги прибера вечер, от градината директно са на площадката и търчат до това време.  Crazy Crazy Едва смогвам да ги изкъпя и нахраня и съм труп. пера и суша по нощите.  Mr. Green Максето доста се поочовечи, пу-пу, много слуша, дава ръчичка като му кажа и въобще порастна си детето. Говори всичко, въпреки, че не му се разбира на 100% и най-честия му въпрос е "Къде е....?", зададен 100 пъти и накрая се залива от смях, щото вижда, че откачам.  Laughing

# 706
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
При нас се изясни положението Ивето е с тоя гаден Коксаки вирус....

Ника сподели, а и другите за тоя Грануфорин, нали вече не го продават по аптеките имало го по ветеринарните ама същия ли е? Може ли малките да ги мажем с него newsm78

# 707
  • София
  • Мнения: 110


Не можах пак да спя като хората.  Crossing Arms

Ника, радвам се, че сте добре!  Peace

Аник, да се оправя бързо ИветоHug Нищо не знам за тоя вирус, Диди май кара нещо по-леко. Белтък просто не вярвам да успея да ѝ сложа на вратлето, освен когато спи, може би.  Thinking А от Тантум верде-то много ѝ се гади.  Tired Вчера с тоз безобидния Инфлуцид беше драма - от зор повръща даже.  Crazy

# 708
  • Мнения: 307
Добро утро! Hug
Юхчемерси за кафето и палачинките.Трябва скоро да накарам мъжа ми да направи,че аз не мога Simple Smile
Желая на всички болнички да оздравяват бързо Hug
На Сияна от време на време и тече нослето.До гуша ми дойде вече #Cussing out
Ника дано минат с кремчето!
Танче как са твоите момичета?

# 709
  • София
  • Мнения: 817
Добро утро! Simple Smile
Юхче, благодаря за кафето и палачинките, жалко, че не са истински  Mr. Green
Всички болнички, бързо да оздравявате! Какви са тез болести насред лято, сега не е време за боледуване, а за игра и почивки!  Hug
Ника, радвам се да прочета, че с Боби няма нищо сериозно!  Hug
Пухи, на мен в жегите, от самата горещина също ми тече носа, та може и да не се разболява Сисето, дай Боже да си е здравичка!  Hug
Да се похваля - Калина е супер мотивирана да си махне памперса, през деня си казва и нямаме издънки. И за малката, и за голямата работа. Вече сама напира да свали и нощния папмперс, май трябва да почерпя госпожата в градината за тоз развой, защото тя определено има голяма роля в него!
Аник, за съжаление с ДГ и яслата е така.  Confused Голямата и тя се съдра да боледува, но сега е здрава като бик. Бързо да се оправя Ивето Hug
Таньорке, как са твоите красавици?  Hug
Мен пък вчера ме изненадаха в работата много приятно - решиха да ми повишат малко заплатата, че била ниска, а били доволни от мен. Дай Боже всекиму, дет се вика  Grinning

Хубав ден ви желая, много усмивки и никакви проблеми!   bouquet

# 710
  • Плевен
  • Мнения: 50
Еее, Слънчи, най-накрая някой да се похвали.. Hug Честито, и за памперса, и за заплатата. Аз май съм на път да стана фенка на Аквасорс храните..Какво ви е мнението за тая зарибявка?

# 711
  • София
  • Мнения: 110
Слънчи, много се радвам на успеха с махането на памперса и на повишението ти!  Hug

Мери, нямам представа за какво говориш.  Mr. Green Crazy

Пухич, хич ме няма с класическите палачинки, ама правя едни от американски тип и се получават супер. Проблемът е, че ужасно много се освинвам и затова гледам по-рядко да ги правя.  Blush

Обичам да е лято! Може да е жега, обаче съм супер доволна!

# 712
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
И аз много обичам лятото и сега вместо да сме навън по разходки или на плажа ние сме затворени вкъщи  Tired ама няма как. Ивето днес е малко по добре, хапна малко и сега спи.
И при нас никакъв успех с даването на лекарства, всичко плюе....

Слънчи честито, дай боже всеки му  Praynig

# 713
  • София
  • Мнения: 110
И аз да похваля Диди колко добре се справя без памперс. Нито прави драми като трябва да седне на гърне (щото аз знам долу горе кога ще се изпишка, виждам и като почва нужда номер 2 Confused), нито се напикава (единични са случаите наистина и тя много страда когато се случи Crazy). Малко статистика (щото аз описвам сичко в един екселски файл, за да установя бързо pattern-а  Crazy ) - от 1 седмица не се е напишквала или нааквала, като се изключи деня, когато я взех от ясла преди да вдигне високата температура - тогава 3 пъти през час се напишка.  Rolling Eyes Тия дни като беше болна и си е вкъщи, нещата са много добре.  bowuu За тая една седмица само един следобеден памперс беше намокрен.  Flutter Днес даже успешно спа следобед без памперс.  bowuu

Аз пък съм ларж - питам я дали ѝ се пишка, ако отговори утвърдително - на гърне, ако не - не я слагам. Ако се напикае просто спокойно позачиствам и колкото да обърна внимание казвам 2-3 думи. Нощния памперс и той често е сух, но си държа на него, поне за известно време. Вече цели няколко пъти ми "казва", че ѝ се пишка, ама нейното казване... То трябва внимателно да я следиш, да я слушаш, гледаш и да я питаш.  Mr. Green

Аник, дребната плюе, чисти си устата, никакво лекарство не мога да набутам.  Tired

# 714
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
И ние сме така, нищо не мога да й набутам  Tired а сега след този вирус мн отслабвала имунната система, а как да я подсиля като тя нито лекарства, нито плодове, днеска и чай не иска........

А за памперса съм забелязала, че като се напикае в гащите 2-3 поредни пъти нещо се разболява, за нощния от 10 дена насам само веднъж е бил мокър, а снощи спа без памперс, мисля и тази вечер да е без.

# 715
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Момичетаааааа, ... аз ви поизоставих малко, че ме тресе кандидат-гимназиална треска  Embarassed ..., но вече мога да се похваля с моето голям дзвер  Joy Тази вечер излезе класирането за НГДЕК и е приета ... Наздраве:



Ще чакаме да видим на 26-ти и за Френската ..., но смятам, че с оглед на многото на брой оценки над 5-ца и по двата изпита ... няма шанс ... Sad Но както и да е... - мечтае за Класическата от 5-ти клас, а за Френската само от 3-4 месеца  Joy Та, ще се окаже, че съдбата, в лицето на лесните тестове по математика и БЕЛ, си каза май думата Simple Smile

# 716
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
А какво е НГДЕК?

# 717
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Национална Гимназия за Древни езици и Култура - НГДЕК
Известни личности, завършили НГДЕК:

 
Скрит текст:
  Алек Попов (писател)
    Александър Воронов (актьор)
    Александър Жеков (журналист)
    Александър Иванов (журналист)
    Александър Пелев (новинар, адвокат)
    Алексей Трифонов (юрист, съдия)
    проф. Анастас Герджиков (бивш заместник-министър на образованието, преподавател по латински език в СУ)
    Арман Бабикян (PR експерт)
    д-р Атанас Семов (бивш заместник-председател на Народното събрание)
    Бисера Томова (епиграф, нумизмат)
    Богдан Атанасов (археолог)
    д-р Борис Грозданов (философ)
    Борис Мисирков (фотограф)
    Борислав Бориславов (археолог, политик)
    Валентин Кърлев (богослов)
    Ваня Добрева (заместник-министър на образованието и науката)
    Велизар Садовски (езиковед, ориенталист)
    Венелина Иванова (журналист)
    Владимир Тодоров (журналист)
    Гадар Хачикян (политик)
    Георги Богданов (фотограф)
    Георги Къркеланов (актьор)
    Георги Тенев (писател)
    Деница Такева (водеща)
    Димитър Иванов (адвокат)
    Елена Атанасова (юристка)
    доц. д-р Емануел Мутафов (грецист, изкуствовед, епиграф)
    Ивайло Кицов (музикален журналист)
    Ивайло Нойзи Цветков (журналист)
    Иван Радоев (актьор)
    Иво Недялков (адвокат)
    Иво Сиромахов (сценарист)
    Илина Коралова (изкуствоведка)
    Ицо Хазарта (рап-певец)
    Йордан Ефтимов (литературен критик)
    Кирил Вълчев (адвокат, водещ на "Седмицата" на Дарик радио)
    Константин Цанков (философ)
    д-р Любомир Георгиев (архивист)
    Марин Генчев (лекар)
    Мартичка Божилова (продуцент)
    Методи Манов (епиграф, нумизмат)
    Миа Сантова (ТВ водеща)
    Надя Чолакова (журналист)
    Никола Теодосиев (археолог, преподавател)
    Огнян Бояджиев (радио-водещ)
    Патриция Николова (поетеса)
    Пламен Бейков(оперен певец)
    Петър Волгин (радиоводещ)
    Петър Гунчев (юрист, съдия)
    Петър Николов-Зиков (политолог, политик)
    Петър Пламенов (поет, философ, естет)
    Росен Петров (сценарист)
    Самуел Финци (актьор)
    Спас Кьосев (новинар)
    Стоян Терзийски (адвокат)
    Теодор Борисов (журналист)
    Теодора Духовникова (актриса)
    Тошко Йорданов (сценарист)
    Христо Генчев (архитект)
    Христо Петров (преводач)
    Христо Тонев (дизайнер)
    Явор Гърдев (режисьор)

# 718
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ми честито тогава, хич да не се замисля, много добре звучи  Peace

# 719
  • Мнения: 102
Ла вида, честито ви класиране. Браво на дъщеря ти!

Общи условия

Активация на акаунт