Твърде често чуваме "няма" и "не" от устата на ФЕВРУАРСКОТО зверче (45)

  • 30 485
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 110
Чета ви подробно, ама хич нямам настроение да пиша. И работа малко ми се насъбра.   Tired
Стига вече олни деца в темата- забранявам! Crossing Arms
Ааа, не!  Naughty Диди не признава такива забрани и вдигна температура.  Rolling Eyes Сега се моля да е обикновен вирус, а не някой пъпчив бонус от тия, дето ги обсъждате напоследък.  bishop

# 691
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Ех, бързо да оздравяват децата!  Praynig Hug
Цяла нощ  сънувам, че Бо е болен от шарка! Shocked Според съновника трябва да го взема от яслата и двамата да отидем да пуснем тото! Grinning Praynig

# 692
  • Мнения: 102


Добро утро, всички температурни, шаркави и сАполиви да се стягат Hug
Далче Hug чакам да се похвалиш с печалба от тотото Grinning

# 693
  • Мнения: 66
Здравейте, момичета. Мен въобще не ми стига времето да се включа, но се старая поне да ви чета редовно. Бързо оздравяване на всички! Какво е това чудо от болести не знам, нали уж вече и времето е хубаво и на въздух играят децата...
Танче, направо не знам как е справяш с два болни мъника.  Hug Ния май е малка за шарки, но я наблюдавай. Каката ми почна варицелата с температура и афти. (поне аз и педи мислехме че са афти) След близо 24 часа избиха пъпките навсякъде - тяло, глава и стана ясно че е варицела. Реално това което вземахме за афти са били първите пъпки на варицелата. Дано все пак не е това при вас и бързо да се оправят сладураните.
Лек ден на всички!

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Привет!

Кате, стискам палци за приятелката ти !  Hug

Бързо да им минава на болните дечица !  Hug Уж лятото дойде, ама тези вируси край нямат.  ooooh!

Стар не се е разписвала скоро! Как сте?  Hug

Ника, да пишеш какво е казал д-ра за Бо !  Hug

Мяу, страхотни са двете девойки !  Flutter

Ние сме добре, пу пу. Димана почва да дава ръка като излизаме на разходка, иначе беше малко диваче и все бягаше наляво надясно. И тя е без памперс от около седмица, но не казва когато има пиш или ако. Мълчи си и това е. Но аз успявам да я сложа на гърне точно когато трябва и се разминаваме почти без инциденти.
Тук е топло, тези дни мислим да идем на плаж (за първи път това лято).

Хубав ден на всички !  Hug

# 695
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Съни 76 ти направо ме вкара в размисъл, от снощи Ивето не е вдигала температура, но днес цял ден лежи и не яде, казва, че и пари и я боли, като попитам къде тя посочва устата и на мен ми се струва, че има афти  newsm78 но дали е така.....мазах я с дактарин.

# 696
  • София
  • Мнения: 110
От снощи досега се боря с високата Т на Диди. С малки паузи. Само Нурофен действа и то временно.  Tired И аз аха да припадна на няколко пъти (зле ми е нещо  ooooh! ).

Ама смятам да изпия една бира, пък ако ще да се разчуе.  Crossing Arms

# 697
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Аз снощи дадох на Ивето хексалгин, много бързо падна и цяла нощ спа спокойно.

# 698
  • Мнения: 40
Алоооу, болнавите, как сте днес? Ирка, Ани, Ради и тъй нататък, ако има още страдащи- отчетете се. Ние по обяд сме на лекар да ни види обривите и на ДК за Ния.

# 699
  • Мнения: 40
Скрит текст:
Момичета, ако вие, ваша роднина или приятелка се интересуват от работа в Швейцария за 2 месеца като домашна помощница, пишете ми тук или на лични за подробности. Заместничката на свекърва ми не се оказа читава и напуска, та сега шефката й е в паника и иска някой надежден бързо да отиде. Предимство е владеенето на немски или английски поне на начално ниво, но жената е на зор и може да склони и без език. Simple Smile
[/color]

# 700
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ивето е много крива и раздразнителна, но поне няма температура, но тея афти го съсипаха детето, почти не яде, едвам я карам да пие вода или чай. В 6 часа пак сме на лекар, да видим какво ще каже, тоя Дактарин май не й помага.

# 701
  • София
  • Мнения: 110
Алоооу, болнавите, как сте днес?
Диди е прилично крива, изтощена и нещастна. Не е вдигала Т от снощи в 2:30.  Tired Бяхме на лекар. Гърлото е само възпалено. Изписаха ѝ неща, които не мога да давам така или иначе (Инфлуцида не го ще, а Пансорала не може да бъде намерен в околията  Crazy ). Дано не вдига повече Т, а довечера нааай-накрая да се наспя.  Praynig Ся ни чака жега следобеда, ние сме ЮЗ изложение.  smile3544

# 702
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Този Пансорал за какво е, не съм го чувала, а Инфлуцида аз го давам стрит с малко вода с лъжичка и Ивето много, много не го иска, но успявам за сега, а на нас ни изписаха Умкалор.

# 703
  • София
  • Мнения: 110
Този Пансорал за какво е, не съм го чувала.

Ами има 2 вида Пансорал - за зъби/венци (при никнене) и за афти. В няколкото близки аптеки наоколо има само от този за зъби/венци (розов). Според педиатъра щял да облекчи гърлото, което няма афти, но е възпалено.  Rolling Eyes

# 704
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Не го бях чувала, мерси за инфото Peace

А за гърлото аз съм правила на каката компрес от белтък(май помага, а и няма как да навреди) един белтък го разтилаш на памук и с някаква кърпа връзваш на врата, но поне час-два трябва да стои, а те малките едвали ще търпят,може само да мажеш с белтъка-външно(гушката) на 10минути някъде. Другото което е помагало на каката Тантум верде.

Общи условия

Активация на акаунт