МАЙ 2012 - тема 14

  • 40 799
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
 newsm51 дано тази тема се изпълни само с добри новини
още веднъж честито на Благовесна

# 16
  • Мнения: 1
Дрина чудесна тема  Simple Smile
Честито на Благовесна и тук...да е жива и здрава принцеса Амелия, а на мама бързо възстановяване   bouquet
На Елие кураж и сила ,за да превъзмогне болката Hug

# 17
  • Мнения: 92
Да н ие честита новата тема Simple Smile
Браво, Drina    bouquet
Днес и вчера само ходя по прегледи .... и в събота пак ... това бебе е най-гледаното човече на видеозон имам чувството  ooooh!
За сега тонове, размери, всичко му е ок на бебока, само дето майка му е малко дребосъчеста  Thinking
пожелавам на всички много положителни мисли  Hug

# 18
  • Мнения: 4
Благовесна честита принцеса мила,толкова чакана Simple Smileсигурно летиш от щастие Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 847
Drina, чудесна тема-дано да е пълна само с добри новини!

И тук  да честитя на Благовесна-да й върви по вода на малката Амелия!

Въпреки всичко все още не мога да се оттърся от мисълта за Elliee  Cry

# 20
  • Мнения: 240
Въпреки всичко все още не мога да се оттърся от мисълта за Elliee  Cry
...и аз съм така... не мога да спра да я мисля... знам, че няма значение, само споделям...

# 21
  • Мнения: 11
:

Миличката Ели цял ден си поплаквам, постоянно е мисля, и даже взех да се вкарвам в някакви филми
и постоянно се ослушвам .
Още един път честито на мама Благовесна и дано повлече крак и новата ни темичка да е само с хубави новини.

# 22
  • Мнения: 507
Здравейте,
Drina, благодаряности за поредната страхотна тема. Благодаря ти и за координатите на лекаря, златна си.   bouquet

Да честитя прекрасната принцеса на БЛАГОВЕСНА. ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО! МНОГО ОБИЧ И ЩАСТИЕ! МНОГО ДА ВИ РАДВА АМЕЛИЯ! МНОГО ПРЕГРЪДКИ И ПОЗДРАВИ  Hug Hug Hug

Днес малко късно се включвам, но цял ден сме по лекари с Теди. Хубавата новина, че всичко с ушите му е наред има тапи от кал, но ще му капя капки за да могат да се изчистят по-лесно другата седмица. Изпратиха ни на алерголог в Александровска болница,попаднахме на д-р Мустаков, много симпатичен и мил човек. Изписа му лекарства за ларингиалните пристъпи, ще ги пие 3 месеца и след октомври ще го тестваме. Успокоих, че всичко е наред. Утре аз съм на лекар, от 15.00ч. ще пиша после непременно.

Хубава и спокойна вечер на всички   bouquet

# 23
  • Мнения: 2
И аз да се запиша в новата тема ... дано я изпълним само с хубави новини ...  Hug Hug Hug

# 24
  • България, Шумен
  • Мнения: 77
Привет, дами!!! Благодаря на Drina за темата, отново си дала всичко от себе си!!!

И тук да споделя, че водите ми тръгнаха да текат малко по-малко! Поддържам контакт с моята докторка и ако се случи нещо тръгваме веднага независимо от часа. Бебо си мърда и ритка, аз се чувствам добре!!! Бог да ни пази!!! Даже днес не помня от колко време насам наистина се чувствам добре! Ходих и на фризьор и си постригах косата късоооо и съм много доволна!
 Както винаги имате една голяма прегръдка от мен!!! Hug

# 25
  • Мнения: 507
Привет, дами!!! Благодаря на Drina за темата, отново си дала всичко от себе си!!!

И тук да споделя, че водите ми тръгнаха да текат малко по-малко! Поддържам контакт с моята докторка и ако се случи нещо тръгваме веднага независимо от часа. Бебо си мърда и ритка, аз се чувствам добре!!! Бог да ни пази!!! Даже днес не помня от колко време насам наистина се чувствам добре! Ходих и на фризьор и си постригах косата късоооо и съм много доволна!
 Както винаги имате една голяма прегръдка от мен!!! Hug

Струва ми се, че скоро ще ни пишеш хубава новина.  Hug Hug Hug Стискам палци всичко да мине бързо и лесно.  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 26
  • Мнения: 63
pisana yana, ситскам палчета всичко да мине бързо и безпроблемо и много скоро очакваме добрите новини! Хайде успех ти желая, да не се притесняваш, положителни мисли.....и съвсем скоро да гушкаш бебче!  Hug Praynig

# 27
  • София
  • Мнения: 255
pisana yana, стискам палчета !
Благодаря на Drina за хубавата тема.
Elliee, надали ще влизаш да четеш, но сърцето ми е свито от както разбрах какво се случи. Сила и много вяра ти желая. сигурна съм, че след 1 година ще прегръщаш здраво бебе! Желая ти го от цялото си сърце!

Нека да завърша поста си с хубавата новина:

Честито на Благовесна!да е жива и здрава принцеса Амелия и ти, и цялото ви семейство!

# 28
# 29
  • България, Шумен
  • Мнения: 77
Добро утрооо! Водите шурнаха и ние тръгваме към болницата!!! Контракциите не са така ритмични, Бог е с нас, вярвам всичко ще е нормално, бързо и днес ще се гушкаме с бебо!!!
Прегръдка!!!

Общи условия

Активация на акаунт