Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 329
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 87
Здравейте, момичета аз след 6 месеца...пак се влючвам в групата на чакащите. Миналият месец доктора ни каза да се залавяме на "работа" отново. Та имам въпрос вчера трябваше да ми дойде, гърдите ме болят от две седмици, попринцип не ме болят от толкова рано, от 2-3 дена имам ПМС но и така нечакания цикъл го няма още. Днес правих тест но е отрицателен. Може ли да е рано за тест още...и попринцип след извънматочната ми бременност първият път цикъла не ми е от най-редовните вече Sad. Извинявам се предварително, ако въпроса не ми е за тази тема ... пожелавам всички да видим така чаканите две чертички съвсем скоро Simple Smile))

# 1 336
  • Мнения: 5 468
Колко дълъг е цикълът ти? Ако е нередовен, не се знае кога е била О и съответно може да нямаш още закъснение. При нередовен цикъл се взима най-дългия, който си имала и от него се отчита закъснение.

# 1 337
  • Мнения: 87
попринцип ми 30-31 дена преди месец ми закъсня с 10 дена и лекаря каза че е нормално при мен вече да има и такива моменти, важното е на всяко закъснение от 10 дена да ходя на преглед независимо тестовете, за да не се окаже като предния път ( пази боже). А за овулацията не съм се тествала този месец и незнам кога ми е била, просто бяхме доста активни и се съмнявам да сме я пропуснали.

# 1 338
  • Мнения: 642
А според вас момичета какво означава това : Правих си тест от тези лентовите до около 7 минута се показа втора бледа видима черта ... а след това просто изчезна. Как да го тълкувам това . На вас случваало ли ви се е . Много ми се иска да са си две чертички

# 1 339
  • Мнения: 195
А според вас момичета какво означава това : Правих си тест от тези лентовите до около 7 минута се показа втора бледа видима черта ... а след това просто изчезна. Как да го тълкувам това . На вас случваало ли ви се е . Много ми се иска да са си две чертички
Повтори теста и късмет  Peace

# 1 340
  • Мнения: 6 040
Здравейте момичета, според вас 13 дни след поставяне на 10 000 единици Прегнил дали се е изчистил от организма? Поставен ми е на 16.03. в 21.30 ч. Кога смятате, че един уринен тест ще покаже реален резултат? Взела съм Шуър Чек, добри ли са? Иначе ме искат за кръвен тест в четвъртък на 30.03.

# 1 341
  • Бургас
  • Мнения: 1 196
Boby, Шуър Чек няма да покаже нищо преди реално закъснение. С по-ниска чувствителност е. Иначе да, 13 дни след Прегнила, би следвало да не е останало нищо от него в системата ти.

# 1 342
  • Мнения: 6 040
Solace, не знам в моя случай какво е закъснение. На мен МЦ ми идва на 24-25 дни. Утре ми е 30-ти ден, но то предполагам е заради естрофема и утрогестана. Ще ми се да се подготвя преди кръвния с един уринен. Не мога да издържа да ми съобщят по телефона, че не съм бременна. Ще се срина. Предпочитам преди това да имам някаква нагласа.

А какво означава изпарителна линия? Бледорозова ли е?

Последна редакция: пн, 27 мар 2017, 23:59 от Boby_pl

# 1 343
  • Мнения: 4 087
10000 единици може да са се изчистили, може и не. От урината по-скоро, не! Чхг се чисти, така както се натрупва, на 48 часа, но това от кръвта, в урината, по-бавно. На тоя етап единственият сигурен тест е кръвният и то два дни поредни. Ако се покачва хормонът, значи е бременност. Ако.намаля, значи се чистиш още, пожелавам ти първият вариант!

# 1 344
  • София
  • Мнения: 7 645
Боби, мога да помогна с моя случка. 13 дни след инжекция Овитрел, престо ми беше положителен, шуър отрицателен, кръвен отрицателен, оказа, че от урината се чисти по-бавно, а престо по-чувствителен.

# 1 345
  • Мнения: 6 040
Благодаря ви за отговорите, момичета.

Брайда, значи на Шуър Чек може да се разчита. А и той нали не хваща под 25 miU/ml? Мисля все пак да направя един пък каквото сабя покаже. Ако има някаква линийка ще разчитам на вашата помощ. Вчера един от лентичките излезе с мнооого бледа втора линийка.

Последна редакция: вт, 28 мар 2017, 09:53 от Boby_pl

# 1 346
  • Мнения: 5 468
Боби, излишно е да бързаш, защото бледата черта няма как да знаеш дали не е от Прегнил. Brayda много добре ти го е обяснила, че ЧХГ се чисти по-бавно от урината. Тези бледи чертички ти дават някаква надежда и ако не си бременна, разочарованието ще е по-голямо. Изчакай си кръвния тест. Успех!

# 1 347
  • София
  • Мнения: 7 645
според мен овитрела е по-малко ЧХГ от 10 000 прегнил.
Лично аз като се познавам, няма сила която да ме спре ако съм решила.
Тогава като видях това престо направо сърцето щеше да ми изкочи. Кръвния беше нула, после престо пак имаше черта и направи втори кръвен, защото не повярвах хаха Simple Smile

Ако решиш да си направиш и излезе нещо, просто имай едно на ум, че може да е от прегнила.
Иначе на ШЧ сестра ми имаше бледа черта при ЧХГ 17 на 7-ми ден след трансфер на 5-дневни.

# 1 348
  • Мнения: 6 040
Лично аз като се познавам, няма сила която да ме спре ако съм решила.

 Peace Колко си права ....  Joy То сърце не издържа просто ... Направих естествено, с първа сутрешна урина. Има бледа втора черта, която наистина в момента не ми е никакъв знак, ама не се издържа просто. С очите си я виждам прекрасно, розовка е, но на снимка не знам дали ще излезе. Брайда, според теб ако направя още един Шуър Чек  в сряда сутринта /след 48ч./ преди кръвния и чертата е по-тъмна има шанс, нали?

А сестра ти беше ли бременна? И да, Овитрела е 6500 единици.

# 1 349
  • София
  • Мнения: 7 645
Овитрела е синтетичен, малко по-различно е от прегнила.
Според мен има голям шанс да е истинска чертата, но се опитай да овладееш емоциите, защото може да е от прегнила, а този филм съм го играла и е много много гаден  ooooh! .
Сестра ми да, беше бременна с едничко и даже вече е на 1г и 3-4м  Heart Eyes
Ако направиш още един и е по-тъмна, да има още по-голям шанс.

Общи условия

Активация на акаунт