Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 324
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 6 040
Според мен има голям шанс да е истинска чертата, но се опитай да овладееш емоциите, защото може да е от прегнила, а този филм съм го играла и е много много гаден  ooooh! .
Не се притеснявай. Аз съм такъв песимист по отношение на успехите ми, че сигурно и две тъмни черти да бях видяла щях да помисля, че е грешка.  Laughing Реално не получих никаква информация, но да си "начеша "крастата. Благодаря ти за помощта. Дано пък тази бледа чертичка да се превърне в моето Коледно чудо.  Praynig

# 1 351
  • Мнения: 147
Привет на всички! Искам да ви споделя и моето положение. На 1.03 ми бе последната М. С мъжа ми правим опити за бебче и почти веднага след О гърдите ми наедряха и започнаха да ме болят, също започнах да си поспивам доста (отдавах го и на пролетната умора). Вчера трябваше да ми дойде, направих си 2 теста, на 1-вия петричката беше слаба, на 2-рия беше ясно изразена. За всеки случай си направих тест и тази сутрин и резултата беше бледа втора чертичка... Имам силни ПМС и се тревожа. Дали е възможно да ми дойде тепърва? Утре ще си ида на си направя ЧХГ.

# 1 352
  • София
  • Мнения: 7 645
за съжаление, да, възможно е да ти дойде, на много хора им идва, без дори да са разбрали, че са бременни, това няма как да го спреш, но защо в момента да мислиш за това?
За какво ти е кръвен тест? Имала ли си предишни аборти?
Просто изчакай 10 дни закъснение и отиди на доктор. Ако болките те притесняват свържи се с доктор от сега, да ти предпише нещо - ношпа примерно.

И още един тест от аптеката утре сутрин с първа урина може да потвърди бременността.

От едно изследване ЧХГ файда няма, за да се установи дали правилно се удвоява хормона трябва да се пуснат 2 пъти ЧХГ през 48часа в една и съща лаборатория.
Но дори и да нараства перфектно хормона, пак може нещо да се случи и да се прецака.

Ако нямаш намерение да пускаш 2 теста, няма смисъл да се тормозиш с изследвания, просто потвърди с още един тест утре и изчакай 10 дни.

Честито  bouquet

# 1 353
  • Мнения: 147
за съжаление, да, възможно е да ти дойде, на много хора им идва, без дори да са разбрали, че са бременни, това няма как да го спреш, но защо в момента да мислиш за това?
За какво ти е кръвен тест? Имала ли си предишни аборти?
Просто изчакай 10 дни закъснение и отиди на доктор. Ако болките те притесняват свържи се с доктор от сега, да ти предпише нещо - ношпа примерно.

И още един тест от аптеката утре сутрин с първа урина може да потвърди бременността.

От едно изследване ЧХГ файда няма, за да се установи дали правилно се удвоява хормона трябва да се пуснат 2 пъти ЧХГ през 48часа в една и съща лаборатория.
Но дори и да нараства перфектно хормона, пак може нещо да се случи и да се прецака.

Ако нямаш намерение да пускаш 2 теста, няма смисъл да се тормозиш с изследвания, просто потвърди с още един тест утре и изчакай 10 дни.

Честито  bouquet
Много благодаря! Дай Боже всичко да е наред!  Hug

# 1 354
  • Мнения: 126
Здравейте днес ми е 9ден след овулацията с 3 орина си направих тест с чуствителност 10
Питането ми първоначално се появи много бледа черта след 20мин. Потъмня докато изсъхваше теста и сага вече сух май нищо не се вижда

# 1 355
  • София
  • Мнения: 11 494
Изчакайте още 2 - 3 дни (поне, най-добре и закъснение) и направете нов тест, по възможност с първа Урина. И гледайте времето за отчитане. Резултат след изтичане на това време не бих приела за особено достоверен.

# 1 356
  • Мнения: 126
Изчакайте още 2 - 3 дни (поне, най-добре и закъснение) и направете нов тест, по възможност с първа Урина. И гледайте времето за отчитане. Резултат след изтичане на това време не бих приела за особено достоверен.
Да така ще направя питах защото ако няма от този хормон си мисля че изобщо няма да се покаже втора чертичка.
Благодаря за коментара  Hug

# 1 357
  • Мнения: 4 087
по принцип е така, няма как без бременност, освен ако не е изпарителна или теста да е дефектен. Можеш ли да снимаш и да го качиш да го погледнем? Изпарителните сивеят, "истинските" чертички, макар и бледи, розовеят. Най-сигурно е кръвен тест . Пожелавам ти успех  Peace

# 1 358
  • Мнения: 126
по принцип е така, няма как без бременност, освен ако не е изпарителна или теста да е дефектен. Можеш ли да снимаш и да го качиш да го погледнем? Изпарителните сивеят, "истинските" чертички, макар и бледи, розовеят. Най-сигурно е кръвен тест . Пожелавам ти успех  Peace
Незнам как да я кача.снимката иначе в началото розовееше много леко и като съхне почна да сивее и да се вижда повече

# 1 359
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Няма смисъл да качваш снимка.Теста не се отчита след 20 минути  Crazy Crazy Изчакай закъснение и тогава прави.Защо е това бързане!?Желание ясно,но няколко дни след овулация да се прави тест е безумно.

# 1 360
  • Мнения: 2 153
Според мен има голям шанс да е истинска чертата, но се опитай да овладееш емоциите, защото може да е от прегнила, а този филм съм го играла и е много много гаден  ooooh! .
Не се притеснявай. Аз съм такъв песимист по отношение на успехите ми, че сигурно и две тъмни черти да бях видяла щях да помисля, че е грешка.  Laughing Реално не получих никаква информация, но да си "начеша "крастата. Благодаря ти за помощта. Дано пък тази бледа чертичка да се превърне в моето Коледно чудо.  Praynig
Какво показа теста от 30ти. Има ли бременност

# 1 361
  • Мнения: 126
http://prikachi.com/images/905/9087905r.jpg
Ето го първо се вижда бледо розаво после това и след това едвам забележимо като изсъхне

# 1 362
  • София
  • Мнения: 11 494
Аз не виждам розова черта. Така или иначе е рано за тест.

# 1 363
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
И аз не виждам втора черта  Peace

# 1 364
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
http://prikachi.com/images/905/9087905r.jpg
Ето го първо се вижда бледо розаво после това и след това едвам забележимо като изсъхне
Аз виждам, но още няколко дни ще покажат със сигурност.

Общи условия

Активация на акаунт