Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 299
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 173
И аз имах такива болки ниско долу, не се притеснявай , но е добре още един кръведн тест за да се види дали се покачват реултатите. Стискам Ви палци,  и на двете според мен сте бременни-тихичо честито и ви пожелавам лека и успешна бременност със здрави бебета накрая.Ше след да споделите как вървят нещата

# 76
  • Мнения: 12
Благодаря! Аз чак се чудя как толкова рано ми отчете..но нали съм толкова нетърпелива направих и трети тест днес.Втората чертичка беше вече наситена (е на колкото контролната).Едва ли и 3-те са грешни...Ще изчакам 2 седмици закъснение и ще отида на преглед, тогава пак ще пиша  Praynig Laughing

# 77
  • Мнения: 3
здравейте на всички бъдещи и настоящи мами Simple Smile веднага се вклучвам и аз в темата Sunglasses ние с мъжа ми също правим опити.......от 2 седмици ме боли кръста болиме и от време на време ниско долу  в близост до яйчниците на ден по няколко пъти така да го кажа.....стомаха ми е подут и твърд......днес си направих тест и втората чертичка трябваше да гадая дали беше или не моята приятелка,която има 4 деца също погледна и каза,че и тя я вижда съвсем леко та сега се чудя да се радвам ли или не  newsm78 ПОМОЩ ще ми се пръсне главата  Praynig #Crazy Cry

# 78
  • Мнения: 12
мисля, че ако има бебешок до 2дни чертичката ще се вижда по-добре.При мен също е така, но аз още нямам закъснениее и за тоова не бързам да се радвам на макс.Успех

# 79
  • Мнения: 3
аз също нямам закъснение и заради това още не съм хукнала по доктори,а и тук те са усобедни не,като в БГ да седнат и да ти обяснят на дълго и широко.
Ти кога очакваш да ти дойде по принцип и какво те накара да си направиш теста по рано? аз като чели го пречувствам не знам  Thinking Confused

Последна редакция: сб, 12 яну 2013, 18:07 от roisen2007

# 80
  • Мнения: 12
Моят цикъл е мaлко нередовен,трябвa дa ми дойде или нa 15 или нa 17 или нa 19и aз не знaм.дaно и н
е дойде.aз нямaм симптоми..но пробвaхме зa 1 ви път и зaтовa нямaх търпение дa нaпрaвя тестовете

# 81
  • Мнения: 3
надявам се да се похвалиш с добри новини Praynig както и аз Praynig Joy

# 82
  • Мнения: 27
здравейте на всички бъдещи и настоящи мами Simple Smile веднага се вклучвам и аз в темата Sunglasses ние с мъжа ми също правим опити.......от 2 седмици ме боли кръста болиме и от време на време ниско долу  в близост до яйчниците на ден по няколко пъти така да го кажа.....стомаха ми е подут и твърд......днес си направих тест и втората чертичка трябваше да гадая дали беше или не моята приятелка,която има 4 деца също погледна и каза,че и тя я вижда съвсем леко та сега се чудя да се радвам ли или не  newsm78 ПОМОЩ ще ми се пръсне главата  Praynig #Crazy Cry
И аз се чудех,на първия тест,направих 3 поредни дни и с всеки лентичката беше по ярка,така до кръвния където ме изкараха в 5.г.с. а аз бях в 2г.с!  Wink най сигурно е да изчакаш и да направиш кръвен! bouquet

# 83
  • Мнения: 3 242
Как ги броиш тия седмици Simple Smile

# 84
  • Мнения: 173
Седмиците се броят от деня на последния цикъл, в интернет има онлайн калкулатори , които смятат седмиците според първия ден от последния цикъл

# 85
  • Мнения: 12
здравейте, пак съм аз.Пиша ви да ви се похваля-преди бях на преглед и доктора подтвърди бременността.Вече съм в 4г.с. и бебчо е едва 4мм.

# 86
  • Мнения: 173
Тихичко честито и лека бременност ти пожелавам Hug

# 87
  • Мнения: 12
Благодаря

# 88
  • Мнения: 1 661
Честито!

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
Честито!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт