90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 185

  • 34 187
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 011
Смейте се вие, но ни на мен постоянно ми задават точно този въпрос.  Crazy Първо мислех, че ме бъзикат нещо.  Laughing

Савина, и моите наблюдения за сладките въглехидрати са такива - огладнявам по-бързо, отколкото като ям плод, баси.  Mr. Green Това донякъде обяснява омагьосаният кръг, в който бях преди - хапна си един шоколадец и след час съм пак гладна, айде пак нещо сладичко и така до ... 105 кила.

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Естествено. Захарта ти вдига нивата на инсулина, той сваля рязко кръвната захар и озверяваш. Нормално е. Според мен за това е измислено вечерята да е сладка, а не обяда. Поне заспиваш после и не го мислиш. Че иначе от обяд до вечеря....  Rolling Eyes
Какъв въпрос ти задават?  newsm78

# 62
  • София
  • Мнения: 6 011
Същият въпрос като на Бабето - ама ти стриктно ли спазваш режима?  Grinning

# 63
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен  Grinning да се отчета за втори воден Simple Smile - 0,800кг.
най - после и аз видях 69,9кг. много съм доволна
свалени кг. - 8кг.
талия - 12см.
ханш - 4см.
бедро - 2см.
гр. обиколка - 8см.
Надявам се че ще смъкна и тези 5кг. до края ако не успея почивка и после пак   bouquet

# 64
  • Мнения: 1 669
Нана, все пак не разбрах... Embarassed Ти от колко стартираш сега?

# 65
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
яйцата с месо ли не трябва да ги смесвам или със сирене?

# 66
  • Мнения: 50
Първо добър вечер! Не се смесват с нищо!

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Яйца една група, месо, карантии и риба друга, млечни трета. Нито една от групите не се смесва с друга.

Същият въпрос като на Бабето - ама ти стриктно ли спазваш режима?  Grinning
Joy Joy Joy А мляко с ориз ядеш ли, а?  rotfImbo

# 68
  • Мнения: 13
Запис   bouquet Тинки

Почивката ми върви добре май ще стана вегетарианка че много вдигам от белтъци , но ще експериментирам още. Горе долу +2 кг съм от края на диетата и събота ще направя плодов съчетан с луната пък да видим какво ще излезе.

Минуси на всички!

# 69
  • Мнения: 13
днес ми е първи ден ето и менюто:
З- круша
О- 2 пилешки кебапчета и шопска салата с яйце
В- салатка от марули с половин консерва риба тон и яйце
вода 1,5л

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
supersunny, добре дошла първо.  Hug Не трябва да смесваш месни, яйца и млечни, в случай че си пропуснала.  Hug

# 71
  • Мнения: 502
Савина, направо направи огромна грешка с тоя си пост - скрития текст !!!  tooth

Много хора и кила ще ти тежат на съвестта тука ..................

# 72
  • Мнения: 49
Да дам отчет за днешния 3ти ден

3 - нищо
О - ябълка; соленки
В - парче и половина торта

Забравих черният шоколад...

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Савина, няма защо да се извиняваш за подобно отклонение, както ти го наричаш, напротив за мен това не е никак излишно, и точно тук е и мястото да говорим за подобни неща. Колкото и здравословно да се храним, има моменти в които витамините са нужни и аз не веднъж усещам липсата им. В такива случаи ни най-малко се лишавам от тях, явно е , че се налага обаче по-честата им употреба. Не спестих проблема си и на вас, защото може би е често срещан и дано сме в полза и на други.
Послушах съвета ти, взех си фолиева киселина и съм поръчала витамин с основно съдържание на желязо, та утре го започвам и него. Започнах и прием допълнително на вит. Ц.

Нану, прочетох вчера тази информация и аз, не ми хареса особено, заради кафето, но явно и там имам вина, че попрекалявам често с броя на кафетата за ден.

Безкрайно  bouquet Hug съм ви благодарна за съветите и помощта

Вечерята ми беше зелена салата, пълнозърнест хляб с лютеница.

Хайде лека нощ и до утре!

Последна редакция: чт, 19 апр 2012, 23:28 от Румяна Лефтерова

# 74
  • На топло...
  • Мнения: 584
Браво, Руми Hug!
Дано бързо се възстановят нивата Praynig!
Аз съм от 18-тата си година редовен кръводарител, докато не забременях, като спра да кърмя - пак (тук се водим на отчет и се привикваме през 3 месеца) Wink. Важно ми е, вътрешна потребност да съм общественополезна Crazy. Та понякога трябва да си помага човек, когато не може по естествен начин да компенсира недостига. Но е важно да знаеш, че хапчето желязо върви със сок, а не с кафе или мляко, както и да спазваш часовете, за да си сигурна, че няма да попречиш на усвояването. Примерно пий го със закуската два часа след кафето и два преди обяда, пък после си шапка на тояга...

Абе вие се смеете на млякото с ориза, ама в моя превод немския от 2010 на няколко места го пише черно на бяло Laughing и не вЕрвам да е баш грешно, щото в превода за правилата по време на почивката също фигурира (туй е директния на български от словенски, т.е. абсолютно независим от моя), а също така и на оригиналния конспект за правилата в режима на страниците на списание "Рина" - на словенски е там, но гугъловският преводач влиза в действие Sunglasses. Въглехидратната вечеря по своята същност и определеност е сладка и грешна Wink! Пък който не му харесва, да не го яде (аз не ям щото не обичам, а не щото било "по-грешно" от примерно сладко жито или сладолед) Mr. Green.
Пак се изказах по вечния въпрос за яйцето Mr. Green, ама нали съм тъпо и упорито, не се стърпях hahaha Joy.

Общи условия

Активация на акаунт