Партитата тука се задават, МАЙ-четата на годинка стават! - Тема 17

  • 45 969
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23
Прекрасна темичка!!! Нелили,  Hug

# 16
  • Мнения: 22
Честит Рожден Ден на Венцулини и на Стефи!
Мили деца, пожелавам ви да сте живи и здрави, винаги с пламъче в очите и мноооого весели детски игри!
 newsm38   bigdance2  newsm59 newsm38   bigdance2  newsm59 newsm38   bigdance2  newsm59 newsm38  

Нели, прекрасна тема, зареди ме с много празнично настроение и ентусиазъм да организирам РД!

И аз като прочетох поста на Мартето се разревах.......... кога мина една година......... бяха такива малки мишлета, сбръчкани, ревящи, сучещи..... котенца сладки! А сега са едни малки принцеси и разбойници, ходещи, пипащи, смеещи се, гушкащи........... ох, кога мина това време  Cry Cry

# 17
  • Мнения: 1 130
Запис!
Честити ни рожденици, да са живи и здрави!
  Gift  Gift  Gift

# 18
  • Мнения: 331
Момичета, аз имам бърз въпрос относно заспиването - при Филип това не е заспиване, а фитнес! Изрзазява се в многомилионно лягане, сядане, хващане за решетките и ставане. Аз отново го слагам да легне и той отново сяда, хваща се, става, изправя се и т.н.  накрая се предава и заспива. И при вас ли е така или вашите дечица си заспиват кротко и спокойно????  newsm78

# 19
  • Мнения: 111
Момичета, аз имам бърз въпрос относно заспиването - при Филип това не е заспиване, а фитнес! Изрзазява се в многомилионно лягане, сядане, хващане за решетките и ставане. Аз отново го слагам да легне и той отново сяда, хваща се, става, изправя се и т.н.  накрая се предава и заспива. И при вас ли е така или вашите дечица си заспиват кротко и спокойно????  newsm78

Хоуп,аз приспивам Мариела на спалнята,лягам,а тя играе,прилягва,става,ляга,лежи по гръб и рита и крещи като обезумяла,опитва се да махне таблата на леглото,и тъкмо се успокои и си мисля че ще заспи и тя скача и пак започва да се подмята точно като риба на сухо е.

За това,което Сима е казала за ортопеда и сядането при децата,аз го слушах от един ортопед при Гала,когато говореше за обувките ако не се лъжа.

# 20
  • Мнения: 451
БЛАГОДАРЯ


П.П.Обичам ви Heart Eyes
П.П.П.Марте,от пожеланията и поздравленията се просълзих,а ти направо си ме разрева Simple Smile Благодаря ти за този мил спомен Hug

# 21
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
За заспиването пишете и нас в нерваците. Аз кърмя, тя сяда, ляга, катери се по мен, аз пак я гътам да легне, тя става отново, обикаля спалнята, слиза от спалнята  и плаче че не може да се качи #Crazy, и така 10тина минути, докато се предаде, отпусне и заспи.

# 22
  • София
  • Мнения: 25
Честита последна месечинка на лъчезарната Ели!
Жужи,ти наистина правиш много красиви картички!
Честита месечинка и на Дани на мама silvia1111!
Скрития текст да не се чете от празнуващи и от хора които не искат да си развалят настроението! Съвсем сериозно!!!!
Скрит текст:
Искам само да напиша какви късметлийки сме тук в тази тема, прочетох на Буба поста, че вече са започнали да раждат май-ки 2012 и нали съм си любопита метнах едно око в тяхната тема. Но какво  видях ..... имат си едно ангелче   Cry 
Случило се е в деветия месец  Tired
Да чукна на дърво при нас всичко беше наред   Peace , надявам се и при майчета 2012 от сега нататък има само добри новини  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Само като си помислих,че ако малко се бяха забавили лекарите щях да съм на мястото на това нещастно момиче и ми потекоха сълзите.Цял следобед плача и си гушкам детето и благодаря на Бога,че не ми го взе тогава.
Спирам,че пак се разревах.

# 23
  • До морето :)
  • Мнения: 328
НА ПАРЕТИЦИ

Ейй, започнаха рождените дни и тва си е! Кога мина това време, не знам!

Честит рожден ден на милия красавец Вунцулини с пожелания да е много много здрав, да израстне едно много щастливо детенце и много да радва лудата си майчица!


Честит рожден ден и на Стефания! И тя да е много здрава и щастлива!

И сега за днес!
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА:

ГАБРИЕЛА И АЛЕКСАНДЪР НА мама ЦЕНИ!

АНДРЕЙ на мама СВЕ82

ДАРИЯ на мама КРИСТИНА

ВИКТОРИЯ ЖУЛИАНА на мама ДАННА АНИ
[/i]

 newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday

Сима, дано скоро Ники прояде пак всичко

Адашче, страхотна тема, както винаги! Много празнична

За нас - Т ни варира между 37,5-39,3. Днес сме на доктор. Иначе нищо друго ни няма, ядем като за световно, играем, пеем, само при по-висока температура се гушкаме. И не спим много. Снощи малкото време през което спа, беше върху мен.  ooooh! Вече не знам какво да мисля

# 24
  • София
  • Мнения: 146
Добро утро.Отчет от вчерашната консултация.Трети месец си стоим на 10кг,но растем с 1 см-76см.

# 25
  • Айтос/Бургас
  • Мнения: 55
Добро утро на всички! Hug

Честит рожден ден на всички майски сладури,които днес стават на 1 годинка!  bouquet

Сега се почерпете за последната,единадесета месечинка на моето слънце Калоян!

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА:

ГАБРИЕЛА И АЛЕКСАНДЪР НА мама ЦЕНИ!

АНДРЕЙ на мама СВЕ82

ДАРИЯ на мама КРИСТИНА

ВИКТОРИЯ ЖУЛИАНА на мама ДАННА АНИ
[/i]

Хоупче у нас приспиването и на ръце или в кошарата сам...Боример избира и всеки път е различно Mr. Green Но като го риспиваш той не стои мирен...швъка се...дава ти биберона в устата...да го цокаш ти Mr. Green пее и рита...абе пълна програма Mr. Green Той въпроса ти на теб бърз...ама моя отговори се забави с цял ден Mr. Green
Нели благодаря за новата темичка - прекрасна е Hug

# 27
  • Мнения: 69
една снимчица от нас да не ни забравите





ЧЕСТИТИ РОЖДЕНИ ДНИ, МАЛКИ И ПРЕКРАСНИ ДЕЧИЦА!

# 28
  • София
  • Мнения: 293

Габриела и Александър на Cenka SHopova
Андрей на sve82
Дария на Kristina G
Виктория Жулиана на Donna Ani

Хоупи и ние заспиваме трудно. Ели спи при нас и докато се унесе е една борба, едно премятане  ooooh! Катери се върху мен , рита ме , бие ме. Абе направо се уморявам  Wink  

Адашче пиши после как е минал прегледа  Hug . Тази висока Т не ми прилича на зъби , да не и е червено гърлото  Thinking . Дано ви мине бързо   Praynig

Зеленамама , важното е , че сега всичко е наред и сте заедно  Hug
Между другото все забравям да ти пиша , че те помня от Майчин дом  Simple Smile  Точно ме бяха качили от реанимация на 12-ия етаж и отидох да видя Ели в стаята на бебетата и ти дойде да си търсиш Никол. Помня , че беше притеснена много. Още на срещата те познах , но ми беше неудобно да ти кажа  Wink . Сигурно  ти не ме помниш, но аз съм голям физиономист  Laughing

П.П.: Хера , все забравям да те питам. Какво става със резервацията за срещата? Капаро няма ли да плащаме? Казвай ако трябва да пращаме пари  Peace  Hug

# 29
  • Мнения: 137
Честит рожден ден на Габриела и Александър,  Андрей,  Дария и Виктория Жулиана !

Общи условия

Активация на акаунт