Най-слънчевата и щастлива тема! Юбилейна тема 100!

  • 29 864
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 086
Хайде и аз да се запиша в юбилейната темичка Hug
Толерантност, момичета, толерантност!

Истината според мен е, че момичетата вече забременели, са толкова щастливи от това, че са успяли, а в същото време толкова изплашени, а в отчетните теми, почти няма кой да ги разбере... Искат да споделят страховете си, искат да си изплачат мъката, защото чувстват всички тук близки...
Меца, някога също беше момиче, което се дразнеше от подобни неща, но не я ли виждате колко е изплашена в момента?
Да, прекалила е с мрънкането, и какво? Повечето от нас са прекалявали... Или ако постоянно някой мрънка ще ми дойде ли, няма да ми дойде е по-малко дразнещо? Или когато темата се превръща в готварска? И тн и тн...

Друг е въпроса, колко много помага със съвети  Меци и другите момичета. Четат ви хормоните, успокояват ви, ако лекаря е бил некомпетентен, повярвайте, те плачат и се радват за всяка една неволя с нас!

Хайде да запазим добрият тон и да напълним темата с положителни тестове?

# 46
  • Варна
  • Мнения: 10 655
 Whaasup

# 47
  • Мнения: 960
Ето ме и мен Hug
Мислех да не влизам в спора, но не мога да не изкажа мнение Naughty. Мисля, че тук има място за всеки Peace, а и утре точно този , на когото му идват в повече изблиците на бременните може да се окаже един от тях и дай Боже. Тогава дали ще разсъждава по същия начин или ще се изпари от темата. На мен пък изобщо не ми допада, когато някой е тук само докато забременее, да получава съвети, да споделя и като види теста с две черти.....дим да го няма.
Относно това, че момичета са създали паралелна тема....От време на време надничам там и да ви кажа не бих се присъединила... Там през час една и съща дама споделя дали и е дошло или не...Е, аз не бих могла да издържа точно това. Превърнали са го в чат, но това те си решават и щом и харесва нека го правят Peace

Сега за мен- връщам се от гинеколог, трябваше да види резултата от цитото. Зарадва се на  резултата и каза след 3 месеца да съм там, за да пуснем отново цито. Както каза ти Сигме Hug Освен това ми каза да наблегна на засилване на имунната система. Някой може ли да ми препоръча нещо за имунитета ?????????

# 48
  • Мнения: 39 473
Може - Цитросепт, Биозин, Мужик корен. Освен това -грейпфрут, лимони, чесън, кисело мляко, ядки. Като се сетя за още нещо ще допълвам  Peace

# 49
  • в пералнята
  • Мнения: 1 027
засега един гол запис!   bouquet

# 50
  • Мнения: 98
Привет от мен момичета! Желая и аз да се включа в списъка с чакащите  EFP! Този месец се постарахме с  мъжо и се надявам тези дни като правя тестчето да има резултат. Не съм чела всичките 100 теми. Мисля че е хубаво това което правите и че се подкрепяте взаимно!
Надявам се и аз да се впиша във вашия форум и с пожелание за много бебета в новата тема! Hug  bouquet

# 51
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Лоло мой ли таквоз нещо сега, точно успях да разкарам всички колеги и служебни задачи от главата си достатъчно, за да мога да се извиня и ти си ме извинила предварително Mr. Green  Hug но ако трябва да съм честна наистина си тотално права .. аз стоя този път в същината на проблема и трябва много да се извинявам .. аз съм единствената, говореща нон-стоп за неразположения, кофти изследвания и т.н., аз съм тази, която надува глави до безумие, да аз съм и Микимик е права, че трябва да млъкна и ще го направя, да прекалих, признавам си, извинявам се .. това не значи, че ще спра да пиша в темата или да ви давам съвети за едно или друго нещо, стига да знам достатъчно, за да мога да дам компетентен съвет .. още веднъж се извинявам за всички истерични изблици, на които ви направих съпричастни и че обърнах темата на персонално моя, това не е коректно, разбирам го, всички имате нужда да излеете емоциите си, просто се увлякох .. сега ви моля, точно тази юбилейна тема да не я обръщате на бойно поле, усмихнете си и не се натоварвайте с отрицателни емоции, нито вие, нито някой друг има нужда от тях .. сега хоп-хоп-хоп да видя усмивки Hug Hug Hug

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Добро утро милички   bouquet
Меци, благодаря за прекрасната темичка  Hug
Не пиша, защото няма какво, но ви чета редовно !!!
Прегръщам ви всичките  Hug Hug Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 5 260

много ви се Мол-а... айде стига сте се извинявали и оправдавали, темата е такава каквато е... превръща се в бремелинска, готварска, красива мама и всякакви подобни  Hug Hug Hug

НО.. на мен си ми харесва.
Хайде някой с + тест в юбилейната... до колкото разбрах има доста за края на седмицата, така че шанс голям  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Няма ли някой да се престраши за тестче  Rolling Eyes

Бубито- добре доша и да не се задържаш много   bouquet

Зузке, не се притеснявай много за мъжлето ти, ще си дойде живо и здраво и с подаръче (предполагам)  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Аз моя ако замине не бих го пуснала, без да е донесъл нещо и за мен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 54
  • Мнения: 39 473
Да плеснем с ръце и да се прегърнем  Joy

# 55
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
mecani мерси за новата тема Simple Smile много е хубава, както винаги Simple Smile Пожелавам в нея да има по 100 положителни теста Simple Smile
Хубав ден Simple Smile

# 56
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Сигме туй като в някоя комуна бе Mr. Green

# 57
  • Мнения: 7 118
Да плеснем с ръце и да се прегърнем  Joy

 hahaha hahaha hahaha

Рейни, има подаръци със сигурност, никога не пропуска моето момче да ме зарадва Blush

Мале, как ме мързи в това облачно време Whistling

# 58
  • София
  • Мнения: 650
Здравейте
Меци супер тема! Не си прекалила, нали сме тук да си помагаме бременни или не!
Аз днес бях на 2 доктора.. Май имам гъбички, предписаха ми Gynazoli -дали да изчакам изследванията? Или да си го купя и сложа? Също видяха доминантен фоликул 15 мм и ако слагам лекарството май ще го изпуснем.. Не знам объркано ми е..може ли да се установят гъбички без микробиология? Те ми пуснаха и тя ще излезе във вторник... И такаа затрупах ви с въпроси:) мерсиииии гушии

# 59
  • Мнения: 2 843
Комуна  Joy  Joy  Joy Нов рейс за Карлуково няма ли да има  Mr. Green
Зуз, аз съм като тебе като пътува мъжо  ooooh! Няма да се притесняваш, звънкай му на всеки час  Mr. Green  Hug
Рокси, айде до три месеца за друго да ходиш не за цито  Praynig  Hug Иначе наблегни на плодовете Heart Eyes
Буби, добре дошла  Hug
Рейн, защо пък да не си първата с тестчето  Praynig  Hug
Аз ще ви покажа положителен тест в другата тема  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт