Най-слънчевата и щастлива тема! Юбилейна тема 100!

  • 29 906
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Дарма не знам дали да не си изчакаш М и тогава .. компетентните по гъбестия въпрос да се намесят срочно Mr. Green

# 61
  • Мнения: 7 118
не съм си отглеждала гъбки, но от приятелки зная, че АГ-тата виждат полипи по стените на влагалището и така дават становище за наличието им без МБ.

# 62
  • Мнения: 960
Сигме, а всичко това нали не пречи евентуално при наличие на бременност newsm78
Деска, спряла съм ги нещо плодовете....Нещо не може да ми се оправи стомаха  и съм малко на диета Tired... Незнам какво ми става, дали емоциите ми идват в повече и това е моят нервен стомах или е някой вирус ooooh!

# 63
  • Мнения: 300
Привет дами Hug
Честита Ви нова темичка, дано като юбилейна е и много късметлийска за всички!
Аз се старая да не се натрапвам и си пиша в отчетната, но не мога поне веднъж-дваж да не ви прегледам темичката с надеждата, че ще прочета радостни новини. Тук с момичетата съм споделяла радости и тревоги близо година и не мога ей така да ги забравя  bouquet

Меци, на мен ми откриха е-коли в МБ, бях в 26 седмица обаче, преди това винаги ми е излизала чиста  newsm78, точно тогава лежах в болницата за задържане и ми изписаха Аугументин, пих го 7 дни, не бях пила антибиотик от години. След две седмици направих контрола и всичко беше чисто. Аз обаче все си мисля, че тази коли бактерия е била грешка на лабораторията. Иначе течение си имам като всяка бременна ooooh!
Хайде леко бременеене и по-малко поводи за притеснения Hug

Сигме, успех и на теб  Hug, прочетох че имаш час, дано и добрите новини не закъснеят  Praynig

Рокси, аз съм доволна от Цитросепта, въпреки че съм чела какво ли не за него, но с втората бременност и след аборта много боледувах, всичко което лепнеше сина ми го предаваше и на мен.
Особено много страдах от гърло, и затоав реших да пия Цитросепт. Сега с тази бременност детето беше болно няколко пъти и до мен спи с температура, но на мен нищо ми няма.

От днес официално съм в 8 месец Hug Като гледам първа страничка, номерата от 1 до 10 са май все в нашата отчетна тема Party

# 64
  • Мнения: 7 118
Рокси, не пий Цитросепт, ако имаш съмнения за бременност, иначе няма проблем!

# 65
  • Мнения: 39 637
Рокси, кое да ти навреди - чесъна ли  newsm78
Като установиш бременост попитай доктор и тогава ги спирай.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 10 708
Рокси,наблегни на плодове и зеленчуци и си купи цитросепт и го пий до Овуто,аз познавам цитросепта от 4 години и не съм се разболявала досега,да чукна на дръвце,пък и нали съм в бранша на плодовете и много помагат,да знаиш Peace Hug

# 67
  • Мнения: 921
И аз тука , че много ви изпуснах  Blush

Тази юбилейна тема в какви размисли ме вкара  ooooh! Кога минаха 100 теми, кога се родиха 150 бебета ( Габриел на Аманита беше роден вече в първата тема ). Тази цифра колкото ме натъжава толкова ме и радва  Hug

# 68
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Да, но се падат средно по 1.5 бебета на тема  Peace

# 69
  • Мнения: 39 637
Перу, га ша смениш това нервното  newsm78 Като го видя как се тръшка и рита с краченца ми иде да му направя нещо, за което после ще ми лепнат между  15 и 20 години в Сливенския  hahaha

# 70
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Сигме ако стане така, понеже не пушиш, ще идваме да ти носим краставици Mr. Green Mr. Green

# 71
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ааа, само нарязани им ги дават  Whistling

Що мислиш, че съм нервна, все се занимавам с клиенти на сливенския и подобни...

# 72
  • Мнения: 2 038
Меци, мерси за темата  bouquet Аз лично не смятам, че някой е прекалил с бременлийски изказвания, най-малко пък ти. Мисля, че всички бъдещи мами тук са достатъчно интелигентни и тактични, за да не споделят всеки трепет от бременността точно в тази тема, въпреки че мен не би ме подразнило.
Честита ви юбилейна тема, дано е мнооого положителна  fingerscrossed

# 73
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Запис в тема №100, Меци, темичката е страхотна  Hug
Гледам заровили сте томахавката, дано там си остане - на мен лично никой пост досега не ме е подразнил, всеки си има грижи, които не винаги са свързани с бебеправенето.
Хубав ден ви пожелавам  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 39 637
Нарязани -че аз да не съм касичка  newsm78
Бубито, добре дошла.

Последна редакция: пт, 20 апр 2012, 13:41 от sigma

Общи условия

Активация на акаунт