Прочистване на организма от паразити

  • 885 322
  • 1 333
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 52
Цитат
А вие от къде си закупихте продукта?
От този същия сайт го закупих, но нали казах че го прекъснах на 4 ден, не можах да издържа повече.
Така че сериозни отзиви не мога да дам, иначе из интернет само положителни отзиви има, и в тази тема има един потребител завършил 21 дневния курс......desi82 май се казваше.

# 106
  • София
  • Мнения: 864
Цитат
А вие от къде си закупихте продукта?
От този същия сайт го закупих, но нали казах че го прекъснах на 4 ден, не можах да издържа повече.
Така че сериозни отзиви не мога да дам, иначе из интернет само положителни отзиви има, и в тази тема има един потребител завършил 21 дневния курс......desi82 май се казваше.
ИваИ а ти пита ли дали не е нормално да се чувстваш в началото зле?После май преминавало.....

# 107
  • Мнения: 52
Цитат
А вие от къде си закупихте продукта?
От този същия сайт го закупих, но нали казах че го прекъснах на 4 ден, не можах да издържа повече.
Така че сериозни отзиви не мога да дам, иначе из интернет само положителни отзиви има, и в тази тема има един потребител завършил 21 дневния курс......desi82 май се казваше.
ИваИ а ти пита ли дали не е нормално да се чувстваш в началото зле?После май преминавало.....


По принцип е нормално, но почти не се срещат хора в интернет употребявали препарата заради здравословен проблем,всичките са така да се каже профилактично за пречистване на организма. Ако на тях им стане зле вероятно няма да е нещо нетърпимо. Но при мен беше/е просто неудържимо...позивите за повръащне бяха сериозни, а болките станаха адски.

И много ме притесняваше още като започнах ММС-са следния цитат от сайта на разпространителя, сложен на видно място:
Цитат
С използването на този сайт Вие декларирате, че разбирате, че ние не носим отговорност за каквито и да е щети или загуби свързани с употребата на който и да е от споменатите продукти
За това и го спрях. Иначе първия втория ден ми подейства доста добре, после изведнъж стана нещо.
И това че по време на взимането на продукта трябва да се ограничават все полезни храни е подлудяващо. Витамин С анулирал ефекта на ММС, и антиоксидантите май.

Последна редакция: пт, 21 дек 2012, 12:16 от ИваИ

# 108
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Абе, хора, вие chlorine dioxide ли пиете? Аз явно съм попаднала на грешното масто...

# 109
  • Мнения: 52
Абе, хора, вие chlorine dioxide ли пиете? Аз явно съм попаднала на грешното масто...

В крайна сметка може и да е имало нещо положително в четирите дена пиене на това. Днес ми падна най изненадващо един кокоши трън, който от дълго време го третирах с разни други мазила и нямаше ефект.

# 110
  • Мнения: 376
Абе, хора, вие chlorine dioxide ли пиете? Аз явно съм попаднала на грешното масто...
Абе, и аз това се чудя... Shocked Прочиствате ли се или се тровите? Да не се наложи да се обаждате на 112... Rolling Eyes

# 111
  • Мнения: 52
Абе, хора, вие chlorine dioxide ли пиете? Аз явно съм попаднала на грешното масто...
Абе, и аз това се чудя... Shocked Прочиствате ли се или се тровите? Да не се наложи да се обаждате на 112... Rolling Eyes

Инера, Бъди спокойна, до сега незнам някой да се е обаждал на 112 следствие на употребата на ММС/ЦДС. Включително и тук има хора изкарали 21 дневния курс и са добре,  добре в смисъл имат полза от употребата му.                                                                                                                                                  
Съмнявам се че знаеш какво е ММС, всъщност ти наистина не знаеш.......с хвърляне на един поглед ей така не се става разбирач химик!!! И не си прочела и това, че точно аз имам проблем и преди това ми беше зле и за това ми стана още по зле за ден два.....ама дали е било от ЦДС-то или и без него е щяло да ми стане никой не може да знае.                              
Вероятно ако бях броила 600 лева на откачалката Мария Асенова сега нямаше да имам проблем?! Първо човек си гледа собствените глупости и наивности и после се възмущава и иронизира хората!

Инера, има  хора  взимащи през устата газ със зелени орехчета, ама и те още не са се обаждали на 112.

Последна редакция: пн, 24 дек 2012, 13:30 от ИваИ

# 112
  • Мнения: 376
ИваИ, що така се разпалваш по време на празници? А Мария Асенова какво общо има с темата, че не схванах? И може ли малко повече инфо за този газ със зелени орехчета, за да се образовам малко и аз?  Grinning  Party  Flutter

# 113
  • Мнения: 52
Цитат
И може ли малко повече инфо за този газ със зелени орехчета, за да се образовам малко и аз?     

Не може отровно е!



vaflichka Благодаря много за споделената от теб информация за джинджифила. Всъщност след като ти прочетох поста тук почнах да го използавам. Сериозно болкооблекчаващо е повече дори от лекарствата.....но пресния джинджифил имам предвид, а не на прах!

# 114
  • София
  • Мнения: 864
сетих се за рендосването на джинджъра- за да се избегне метала може да си го наситните с керамичен нож:)
аз почвам от днес да видя как ще ми се отрази на артритните болежки и на кашлицата и хремата.

# 115
# 116
  • Бургас
  • Мнения: 255
 Simple Smile

# 117
  • Мнения: 824
Здравейте! Темата ми е много интересна и полезна.

Задължително ще пробвам рецептата от 1-ва стр. с ленено семе против паразити. Ще напиши и резултати. Относно ММС и аз не намирам никъде в сайта възможност да го поръчам no, може и в мен да е грешката  #Silly, няколко пъти го прелистих, пак не видях!
В сайта за инфо за ММС е обяснено, че той единствео не действа на гъбичките от еди кой си вид..., там е посочена една рецепта за прилагане външно и вътрешно според проблема. http://www.mmsbulgaria.com/2011/02/10.html
Със сигурност имам проблем и вътрешен /вагинален/  и външен /по ноктите на краката/, така че няма да ползвам профилактично, а терапевтично препарата ММС /когато успея да го поръчам/ и рецептата против гъбички. Ще се отчета задължително с резултати, положителни - надявам се! Grinning

Успех на всички, които деразят! Споделянето на опит и резултати е наистина полезно! Благодаря на тези, които го правят!

# 118
  • София
  • Мнения: 5 190
От Хранкооп се сдобих с Орехов елексир - извлек от зелени орехчета и други билки в 1/3 био ракия, 1/3 био вино и 1/3 домашен мед (май и той е био).
За подсилване на имунитета на възрастни го препоръчват, краен алкохолен градус около 20-22

Успях да избегна "запис" Simple Smile

# 119

Общи условия

Активация на акаунт