Прочистване на организма от паразити

  • 885 348
  • 1 333
  •   2
Отговори
# 150
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 745
Така и никой не сподели дали и как действа отварата от ленено семе! Или е споделна само като инфо? Аз само вчера не съм я пила,реших да прилагам и да изпробвам на собствен гръб! Нещо, което забелязах, намаляха ми струпеите от псориазис по лактите! Добавих и гвоздеи от карамфил,
в последната настойка!
Понеже ми се видя прекалено да варя на водна баня за два часа чаша с отвара от ленено семе, накисвам от вечерта лъжица лен. семе и карамфил в голяма чаша вода, сутрин затоплям и изпивам
за около четвърт час настойката.
Преди няколко дни гледах едни документален филм за паразитите, които могат да убият човек. Много стряскащо  #Crazy Ще ми остане задълго в съзнанието!
И моят език вече не е толкова обложен след прочистването, която правя. Когато обаче хапна нещо сладичко, което не съм правила аз, на сутринта веднага се завръща лошият дъх и обложеният език #2gunfire
Благодаря ви за споделеното Лукс и Елбоси!!!!

# 151
  • Мнения: 641
Случайно разбрах за един метод за диагностика и лечение. Казва се биорезонанс. Реших да заведа децата. Голямата я наболяваше корем от една седмица, но не постоянна болка. Малката пък има проблем с нос, ларингс и бял дроб -това са й слабите места. От октомври до април е с постоянно запушен нос и хреми, които слизат на ларингит, и така нататък.
От доста време са на хомеопатия, но носът няма промяна.
            Та, сложи ги докторката на апарата и на голямата отчете Еширихия коли в тънките черва, яйца на глисти на входа на дебелото черво и Протеус вулгарис. Отчете предразположена към алергия от Аспирин, Кулубийско кафе, яйчен белтък, сланина и полиестер. За половин час й сложи две лепенки на ръцете и каза , че е убила бактериите и яйцата на глисти и детоксикация на организма. Днес корем не я е болял, но утре ще пусна стерилна урина за всеки случай.
           На малката апарата показа Аденовирус, Херпес вирус и една странна бактерия , загнездена в носа й - Кингела. Докторката каза,че тази бактерия не са я учили като студенти. Развила се е след Чернобил и атакува предимно деца. След, което й казах, че Декември цялата група в градината кара варицела. Закачи и на нея две лепенки свързани с апарата за половин час и това е.
http://vbox7.com/play:a3d8fe0a

Последна редакция: нд, 28 апр 2013, 09:57 от Dojh

# 152
  • Мнения: 2 677
Ще ми е интересно да споделиш и по-нататък как се развиват нещата при вас.

# 153
  • Мнения: 19 303
Наскоро  четох за отварата от ленено семе, че се пие като чай. Вари се по специален начин и после се разрежда с вода. Била много добра за хидратация на дебелото черво. Мисля да пробвам.
Данилу, ти продължаваш ли? Как се чувстваш?

Dojh, какви са тези лепенки и как тъй с тях ще изтрепе паразитите?
И аз ходих на биорезонанс, но ми се стори пълна измама. Вие при кого ходихте?

# 154
  • Мнения: 641
Soleil, лепенките са свързани с апарата /публикувах видео за апарата в предния пост/. Настройва за кои бактерии или вируси с каква честота да трепти. Пускам линк за по-добро обяснение.
http://www.detoxcenter.eu/bg/product/definiciy-na-biorezonans-i- … ansna-terapiy-100

Моргана, корем не я е болял от събота. Пуснах стерилна урина, ще пусна и фекална маса.
Ще пиша нататък.
Ходихме в Горна Оряховица.

# 155
  • Мнения: 63
Да се запиша да ви следя. Реших ей така от любопитство да изпрбвам върху себе си тинктура против паразити -зелен орех, пелин и карамфил. В листовката пишеше 14 дни прием с постепенно увеличаване на дозите, в коментарите от хората видях схема на 2 дни да увеличавам по капка. След това всяка седмица се прави един ден с по 6 капки, след това всеки месец по 6 капки.
На 5 ден бях вече на 3 капки и забелязох множество черни според мен яйчица големи колкото трошици. Вечерта вече забелязох, че някои от тях имат опашле. Започна по-често да ми се ходи до тоалетната, а и ме хване  страх да не видя нещо потресаващо. Сега съм на 4 капки и  изкарвам някакви неща като конци. След получените "резултати"  Laughing, Започнах да чета по-упорито. Този преперат чисти 100 знайни паразита, а четох някъде че има 2000 известни. Имало значение и фазите на луната, при пълнолуние паразитите са по активни, често изпадали в летаргия, а някои през повечето време са в летаргия и не се развиват.
Четох за клизми със сода и вода. Това няма ли да убие и благоприятната чревна флора?

# 156
  • Мнения: 7 418
Да се запиша да ви следя. Реших ей така от любопитство да изпрбвам върху себе си тинктура против паразити -зелен орех, пелин и карамфил...........
  От аптека ли я взе ?

# 157
  • Мнения: 495
 
Четох за клизми със сода и вода. Това няма ли да убие и благоприятната чревна флора?
Всеки детокс  чисти и полезните вещества,затова задължително  след това трябва да си ги набавяме.На мен ми е предписан аюрведичен метод-всеки ден пия билки,като същевременно   трябва да приемам витамини и разбира се храната е важна.Използвала съм и други методи,този е най-лек.Пила съм англ. сол,отвара от ленено семе ....Не забравяйте след това да възстановите флората.

# 158
  • Мнения: 63
Да се запиша да ви следя. Реших ей така от любопитство да изпрбвам върху себе си тинктура против паразити -зелен орех, пелин и карамфил...........
 От аптека ли я взе ?
Не е от аптека. Тинктурата случайно я открих в любимия си сайт за пазаруване на добавки,  Grinning Има и други препарати за чистене от паразити, но бях чела точно за този и него си взех.

elbosi За възстановяване на чревната флора освен кисело мляко и пробиотитици не се сещам за друго

# 159
  • Мнения: 234
Да се запиша да ви следя. Реших ей така от любопитство да изпрбвам върху себе си тинктура против паразити -зелен орех, пелин и карамфил...........
 От аптека ли я взе ?
Не е от аптека. Тинктурата случайно я открих в любимия си сайт за пазаруване на добавки,  Grinning Има и други препарати за чистене от паразити, но бях чела точно за този и него си взех.


аз си ги купувам от здравен център Дар

# 160
  • София
  • Мнения: 864
Дидка много интересно това което казваш. Ти колко време го прави прочистването? и от кой сайт си си взела нащата?

# 161
  • Мнения: 495
-

Последна редакция: сб, 11 май 2013, 19:01 от elbosi

# 162
  • Мнения: 495

Тинктурата от орех най-добре да си я правим сами,защото при промишленото производство не може точно да се спази технологията.И тя трябва да е зелена,не             тъмна чак до черно,както я продават.След около 2-3 мес. ще има млади орехчета.

# 163
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Някой знае ли пропорциите на тази смес? При нас има и трите екстракта поотделно. Аз смесвам в една чаша по няколко капки от трите, но едва вчера започнах. След колко дни да започна да се оглеждам за резултат?

# 164
  • Мнения: 63
Здравейте,
Това е препарата
http://www.iherb.com/Now-Foods-Fresh-Green-Black-Walnut-Wormwood … 2-fl-oz-60-ml/591
Вземах го 12 дни. На 2 дни увеличавах с по капка като на 11 и 12 ден бях на 6 капки, което се равнява на 1 чаена лъжичка. тази схема я прочетох от коментарите от хора, които са ползвали  продукта. После на всеки 7 дни се повтаря максималната доза за 2-3 дни. Така 1 месец, после само за профилактика един път в месеца 2-3 дни макс. доза. Не се споменава за пълнолуние, но мисля да се съобразя с него
Това е горе долу схемата. Аз направих един курс от 12 дни и след прекратяване на приема вече 7 дни продължавам да изхвърлям разни червеи навити точно както на картинките за тении и паразити.
Сега на 16.05 мисля да направя още един пълен курс от 12 дни-съобразявам се с пълнолунието. Мъжът ми и него зарибих  Grinning(аз бях като опитно зайче да видя как е). Ще включа и отварата от лененото семе и джинджифил. Ако някой знае други съставки за чистене на паразити да казва, за да ги включа. Единствено клизма не бих правила.
На 21.05 ще давам и на децата и кучето,  по капка 4-6 дни. Кучето също изкара 2 курса, но по друга схема. Интересното е, че и кучето изкара черни като пръс яйца и разни други слузести, въпреки че всеки месец е при ветиринар и той си й дава каквото е нужно по схема, но всичко предполагам е химия. Преди 2 дни доктора й даде противопаразитното, но нищо не излезе, което ме убеди, че тройчатката е много по-добър продукт и върши супер работа.
На 20.05 ще включа и чистене на черан дроб.
Поздравения на Maria71 за хубавата тема

Общи условия

Активация на акаунт