Демонстрация на любов...

  • 10 598
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 45
Никъде не е казано че парковете са задължително само за деца. Възрастните също имат нужда от паркове и не виждам нищо лошо двама влюбени да се целуват където и да било, още по-малко в парк.

Ни най-малко не би ме смутила целувка и каквато и да е демонстрация на любов между хетеро. И въобще, нека има демонстрации на любов по улиците а не на агресия!

Наистина сте много задръстени освен това и дискриминативно настроени.
Децата ви със сигурност виждат постоянно у дома демонстрации на любов между вас с мъжете ви, интересно какво ли им обяснявате?

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ни най-малко не би ме смутила целувка и каквато и да е демонстрация на любов между хетеро. И въобще, нека има демонстрации на любов по улиците а не на агресия!

Наистина сте много задръстени освен това и дискриминативно настроени.
Децата ви със сигурност виждат постоянно у дома демонстрации на любов между вас с мъжете ви, интересно какво ли им обяснявате?
Ние сме дискриминативно настроени? След като ти твърдиш, че само демонстрация между хетеро не би те смутила?  newsm78
И моите деца не виждат такива демонстрации в къщи. Виждат нормални прегръдки и целувки, което както казах смятам за нормално и на улицата. Не виждат лигавене и натискане.
И ставаше дума за детска площадка, а не за парк.

# 17
  • Мнения: 45
Ни най-малко не би ме смутила целувка и каквато и да е демонстрация на любов между хетеро. И въобще, нека има демонстрации на любов по улиците а не на агресия!

Наистина сте много задръстени освен това и дискриминативно настроени.
Децата ви със сигурност виждат постоянно у дома демонстрации на любов между вас с мъжете ви, интересно какво ли им обяснявате?
Ние сме дискриминативно настроени? След като ти твърдиш, че само демонстрация между хетеро не би те смутила?  newsm78
И моите деца не виждат такива демонстрации в къщи. Виждат нормални прегръдки и целувки, което както казах смятам за нормално и на улицата. Не виждат лигавене и натискане.
И ставаше дума за детска площадка, а не за парк.

Фу, грешка на езика/печата/. Имала съм предвид хомосексуални разбира се. Нали тях обсъждате?
Детските площадки са като правило в парковете и се охраняват изключително за детско ползване. Някои майки всеки парк възприемат като детска площадка. Аз не мисля че който и да е възрастен ще се завре на пързалките и катерушките за да се мляска.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Ако е просто на пейка в парка и става дума за размяна на целувки, в границите на нормалното според моите си виждания, не бих възразила. Няма лошо, тъкмо ще използвам случая да покажа на сина ми що е то еднополова любов, защото на теория съм обяснила вече, но е хубаво да свикне и с гледката, за да не я приема като нещо извънземно.
Ако обаче става дума за това, на което му викат "натискане", т.е. това, дето го правехме като тийнове по скритите пейки, но се разиграва на пейка на детска площадка - бих си отвела децата. Същото бих направила и ако хетеро-двойка обменя интензивно телесни течности пред очите ми. Просто ми е извън границите на добрия вкус. А ако са тийнове, направо ще им направя забележка.

# 19
  • София
  • Мнения: 12 806
Наистина сте много задръстени освен това и дискриминативно настроени.
Децата ви със сигурност виждат постоянно у дома демонстрации на любов между вас с мъжете ви, интересно какво ли им обяснявате?
От 10-ти клас нататък само задръстените се натискат по пейките, ако ме разбираш. И вероятно между демонстрация на любов и описаното от авторката натискане има значителна разлика. пак казвам, няма никакво значение дали съм с дете или не, не ми е приятно да ме правят свидетел на интимните си преживявания, които не случайно се наричат интимни.

# 20
  • Мнения: 10 547
Вероятно често срещаното определение за мен, че съм студен човек, ме прави крайна към всякакви прояви на, ъъъ как го наричате "любов", на обществени места. Наричат се май "интимни ласки", а интимно и публично май са в двете крайности.
Винаги ми е било жал за хората, които, вероятно от немай къде, се налага да се натискат по пейки в парка. Хайде, тийновете ги разбирам, но люде на сериозна възраст- не. И няма значение дали са мъже, жени, смесени, еднополови, групови.

# 21
  • Мнения: 21 787
  Аз не го наричам демонстрация, ни от хомо, ни от хетеро двойки, защото това би значело че са  седнали да правят нещо целейки да  придизвикат определен интерес  у околните, а такива двойки обикновено се мляскат и опипват без да се интересуват грам от другите хора, нито какво впечатление правят. Погълнати са един от друг демек. В интерес на истината, досега не съм виждала гей двойка да проявява недискретност, докато хетеро такива - да.
 Любовните двойки, които правят такива неща на обществени места - наистина съвсем рядко, на мен ми изглеждат крайно нелепо и ...нетактично. Като те гони влюбеност, редно е да се озовеш на закрито. Даже и много младите ми изглежда кофти, като ги удари хормона на публично място.
  Но в контекста на темата, не, не ме дразни конкретно, че са хомо двойка, нито че ще подейства по особен начин на детето ми.
    Все пак, с оглед на срамното ми минало, да кажем, ще се преодолея да не гледам злобно и укорително целуващи се хора... ако се мляснат кротко два-три пъти.

Последна редакция: сб, 21 апр 2012, 10:42 от Iris04

# 22
  • София
  • Мнения: 2 217
Айде пак.....
Не мисля, че е умишлена провокация...Просто народът ни освен всяка друга, няма и емоционална култура....

# 23
  • София
  • Мнения: 12 806
Айде пак.....
Не мисля, че е умишлена провокация...Просто народът ни освен всяка друга, няма и емоционална култура....
Аз не виждам някой, който мисли, че е нарочна провокация. Peace

# 24
  • Мнения: 21 787
  То не пише  нарочна провокация, а демонстрация. Демонстрацията нали е преднамерено излагане на показ...
   А доколкото Мирама е обяснила, тия нещо си говорили, може би се обяснявали, периодично се мляскали, и накрая тръгнали подручка... а и площадката е била съвсем ненаселена.
   Не бих го нарекла демонстрация на каквото и да е, а по-скоро несъобразителност.

# 25
  • Мнения: 12 695
Аз съм най-задръстена от всички. Признавам, че ми прави по-голямо впечатление, когато мъже демонстрират ласки на улицата. Иначе и аз като Касита - не ми е приятно и не бих го правила на обществени места.

# 26
  • Мнения: 21 787
  Интересно, ако са две целуващи се жени, дали няма да съберат групичка ентусиазирани воайори Laughing
  Всъщност, мисля, че самите мъже биха се пазили да се целуват публично на многолюдни места, или населени паркове, понеже може да минат и някакви агресивни... рокери, примерно, и да им теглят един бой.

# 27
  • София
  • Мнения: 12 806
  То не пише  нарочна провокация, а демонстрация. Демонстрацията нали е преднамерено излагане на показ...
   А доколкото Мирама е обяснила, тия нещо си говорили, може би се обяснявали, периодично се мляскали, и накрая тръгнали подручка... а и площадката е била съвсем ненаселена.
   Не бих го нарекла демонстрация на каквото и да е, а по-скоро несъобразителност.
Аз го разбрах като демонстрация помежду им, да целунеш някого е демонстрация на любов към него. Въобще не би ми хрумнало, че го демонстрират на другите. Просто, като си на обществено място се предполага, че има и други и има някаква приемлива граница на тази демонстрация.
Иначе, мъже, жени, все едно, това не би ме притеснило, имам приятели гейове и то не един и двама.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6 629
Те може и да не са забелязали,че са на детска площадка.В някои страни на местата,определени за игра на деца не се разрешава алкохол- да отваряш или пиеш,а за такова гейска лИбов може и по-сериозно наказание да отнесеш.
Ама наистина ми се вижда много инфантилно да се опипват и пускат език по пейките и площадките,даже не се възмущавам,а са ми смешни  такива хора.
Задръстена определено не съм! Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 23 138
Аз изобщо не одобрявам преплитането на езици на публични места, като изключим тийн страстите - там положението е неспасяемо. Признавам си, че ме е гнус да гледам други как се мляскат и лигавят. Понякога така ми застават пред погледа, че трябва специално да се преместя, за да не ставам свидетел на слюнкообмена.

Краси, щях да се учудя, ако не беше изтъкнала, че се целувате с мъжа ти на обществени места. Представи си, и други го правим.  Peace Скромно и не по детските площадки.

Общи условия

Активация на акаунт