Демонстрация на любов...

  • 10 596
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • Linz
  • Мнения: 11 619
По принцип смятам демонстрацията на любов (в смисъл на сексуалност) за проява на лош вкус. Не бих се възмутила, но и не толерирам подобно поведение.

# 31
  • Мнения: 3 371
на мен не ми пречат ако щат и гащите да си събуват публично, просто са ми гнусни. отминавам и забравям. само остана и в размисъл за такива  да се вкарам. хора всякакви, свят голям и шарен.

# 32
  • Мнения: 1 129
Не ми допада, нито между мъже, нито между мъж и жена, нито между тинейджъри. Явно и аз съм задръстена. Вчера попаднах на гледка, която меко казано ме отврати. Гнусливите да не четат продължението. Качвам се в автобус 213. Лудницата както винаги е пълна и отивам на колелото, за да подпра. Точно срещу мен деца на около 15-16 години, със свлечени гащи и мазни коси ядат фъстъци. И то как. Момичето си пълни устата, а после с целувка ги прехвърля в устата на момчето. Ами отвратителна е гледката. На публични места да се мляскаш и натискаш, така че всички да ти виждат сливиците...няма как да ми допада подобно нещо.

# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 1 609
Хомо, хетеро, би - все тая, не ми допада плюнчене и опипване на обществени места, без значение какви. Нека се обичат хората, но защо трябва това да става обществено достояние?

# 35
  • Мнения: 156
на мен не ми пречи изобщо зразяването на любов по улици, паркове и др обществени места. просто не е толкова масово че да ме дразни. като стана дума за телесн секрети, храченето по улиците го намирам за доста по-сериозен проблем, но то сигурно е признак за "правилна" сексуална ориентация и затова още не съм видяла тема за него.

# 36
  • Мнения: 12 695

Краси, щях да се учудя, ако не беше изтъкнала, че се целувате с мъжа ти на обществени места. Представи си, и други го правим.  Peace Скромно и не по детските площадки.

 hahaha

# 37
  • Мнения: 22 543
Ще поясня, какво точно представлява детската площадка за тези, които са решили, че е било парк.
Не, категорично не е парк.
Детската площадка, с площ около 6х6кв.м, на която има 2люлки, 1пързалка, 2съоръжения за катерене и 1пясъчник. В страните и има 4бр пейки. ))) Намира се в между блоково пространство.
Не е нито уединена, нито нещо подобно.

# 38
  • Мнения: 12 695
Разбрахме те, някои просто обичат да демонстрират и тук.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 6 629
Мирама,всичко си е до човека.Предполагам,че на мнозинството гей и НЕгей двойки,няма да им хрумне да се натискат до детските люлки.Попаднала си на примати.

# 40
  • Мнения: 1 129
Ще поясня, какво точно представлява детската площадка за тези, които са решили, че е било парк.
Не, категорично не е парк.
Детската площадка, с площ около 6х6кв.м, на която има 2люлки, 1пързалка, 2съоръжения за катерене и 1пясъчник. В страните и има 4бр пейки. ))) Намира се в между блоково пространство.
Не е нито уединена, нито нещо подобно.

Е какво по-подходящо място?
Такъв разказ си е идеален повод някой да сподели на всеослушание колко широко скроен е. Аз както казах съм от задръстените и не мога да си затварям очите за такива неща.

# 41
  • Мнения: 21 787
  може да са решили, че е закътано място hahaha

# 42
  • Мнения: 22 543
Е така де, много е закътано. )))) В радиус от 500м. от всякъде се виждат. )))))

# 43
  • Мнения: X
Би ме подразнило и заради двете. Все пак, ако са юноши Laughing не бих се възмутила толкова.

# 44
  • Мнения: 12 060
Много често съм виждала целуващи се двойки /хетеро/ на какви ли не места- парк, автобусна спирка, ресторант, сладкарница, дори в междучасията в университета на една колежка идваше гаджето специално да се целуват/ от друг факултет/
Е, не мога да се сетя за случай, при който неподходящото място да е било точно детска площадка с описаните размери, току пред погледа на дечицата.

Затова си мисля, че в случая е било точно демонстрация между тези, двамата- не само демонстрация на любов помежду им, а и на демонстрация пред присъстващите, един вид демонстрация на претендирани от тях права.Малко ми е като шарените гей-паради описаната случка.

Общи условия

Активация на акаунт