Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 158

  • 37 630
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 013

Надин, ето ти я снимката. Нямаш разширението за снимка jpeg. png, gif затова не се  възприема като снимка от сайта и ние не го виждаме.  Peace Имам предвид това в цитата!  hahaha

# 46
# 47
  • Мнения: 84

               Момичета,

     да пийнем по едно

     

# 48
  • Мнения: 4 535


Сега вижда ли се?

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 40
Докато се появя, още новина за Онур- браво! Бащите преди всичко- семейството наведнаж стана четиричленно, значи задълженията са по- големи.
 Надин , никакви снимки, никакви подписи. Да не си ги сложила в спойлер , че твоите подписи все предизвикват моята завист Laughing Laughing и си решила да ме пощадиш. Шега е , разбира се, винаги ги гледам с удоволствие.
 По едно време за малкото момиченце си помислих да няма нещо очщо със Самира, но пък тя нали е ергенка.Поздравления за Бопай
  Като казах Самира, се сетих че тя е много, много близка с Пънар , поддържат контакти, така че е добре информирана и за Джансел- отворих си клюкарника #2gunfire #2gunfire
  Да пиша нещо, което ми направи впечатление от разговора с Томрис. Двамата нови актьори за сериала сега се обучават. Спомняме си колко предварителна подготовка е имало за ПС. Това е истинска професионална работа на продуцентите, на плодовете на която ние се радваме.
  Сложеното от Баги интервю с  В. Божинов е много интересно, хареса ми. Та от него във връзка с работата му в Русия, ще напиша и аз за вчерашното ми гледане на един дъх на " Ластовиче гнездо". С едно изречение- стегнато в 12 серии поставени важни въпроси за любовта и семейството; за жената съпруга и майка и/или жената професионалист; за възпитанието на децата и още, още. Всички артисти на ниво.

Последна редакция: сб, 21 апр 2012, 21:53 от renibo

# 50
  • Мнения: 84
                  Баги,ако предпочиташ това,

                   заповядай

                      

                   

# 51
  • Мнения: 4 535
Таня, ще си го пийвам докато гледам мача от Испания.  Grinning Страхотен мач гледам Реал - Барселона Peace Роналдо срещу Меси- фантастика #Crazy #Crazy #Crazy

Скрит текст:
Ако някой иска да гледа:   http://www.hahasport.com/v-2/18/190/v-399159.html

# 52
  • Мнения: 10 013

               Момичета,

     да пийнем по едно

     



Наздраве, Танче!  Hug

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 40
Другата баба докато се натутка, подписът е налице- къде без обувчици.
Таня, добре че предложи друго питие, че като ме види половинката с цигара, ще ми конфискува лаптопа, че и без друго не иска да гледа вече телевизия, иска Аси. Хванах си беля на главата.
 Цвети, хич бива ли да ме изпревариш с клипа за рисунката на Орлин и Марияна Peace Peace
 Хубав е, но хубави клипове дал Господ.

# 54
  • Мнения: 2 195
Таня, благодаряяяяяя! Друго си е мухито без цигари и пури, при това специално за мене Peace
Наздраве
Надин, честито ти подписче, малко в махленски стил Peace

# 55
  • Мнения: 10 240
Ринка,  newsm78 тази снимка на Туба нова ли е?  Thinking


Цвети,   Hug стара е снимката, но е плъзнала из фейса!  hahaha
Но като им е скучно  Wink на феновете какво да правят-пускат и такива снимки.


# 56
  • Мнения: 84
                  Надин, и аз съм на тази вълна,но засега не съм

                   доволна от резултата.Очаквам да се промени.

                   Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 40
   Предлагам  музиката като допълнение на почерпката, а кадрите може и да пропуснете, макар че всичко това е нашият сериал с хубавите и не дотам хубавите му моменти- и Слънцето си има петна

# 58
  • Мнения: 84
             Момичета,за мен и Линка освен питието има е екстра hahaha hahaha hahaha

# 59
  • Мнения: 4 535



За синята тема, синя торта с Джансел в синята реклама Grinning Наздраве! Hug

Общи условия

Активация на акаунт