Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 158

  • 37 636
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 535
Ама и аз ви говоря, че в дизито на Онур от няколко дни се пишат едни дълги фермани, и тъкмо щях да питам дали сме сигурни, че и двамата са отказали Wink
Давайте идеи за колажи и размери, Елица ще се включи в поздрава. Има ли кой да направи клипче, или да слагаме само колажи?

Нова тема, нов подпис за мен Grinning

# 31
  • Мнения: 10 029
Ама и аз ви говоря, че в дизито на Онур от няколко дни се пишат едни дълги фермани, и тъкмо щях да питам дали сме сигурни, че и двамата са отказали Wink
Давайте идеи за колажи и размери, Елица ще се включи в поздрава. Има ли кой да направи клипче, или да слагаме само колажи?

Нова тема, нов подпис за мен Grinning

Къде е подписа?  newsm78
Само аз ли не го виждам?  newsm78

# 32
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Момичета  Hug
Танче  Hug

Сега е момента да ви представя дъщеричката на една съфорумка,  Hug която играе малкото момиченце (главната героиня в детството ѝ) в клипа, който слагам, малко по надолу. Едно красиво малко момиченце, на което предстои тази година да обиколи Европа: Прага, Париж, Берлин, Нюрнберг, разбира се, заедно с мама  Hug за да участва в детски конкурс! Не знам за какво е конкурса, но от сърце ѝ желая успех!  newsm51 newsm10
На добър път на младата госпожица!  Hug




ЛинкаHug благодаря, че ни запозна с това хубаво и талантливо дете, а и мелодията е много приятна, нежна / предполагам и  Thinking филмът е от любимата ни категория/.  Peace
А, сега понеже се сещам  Simple Smile за коя съфорумка става дума - искам и аз, да и пожелая много радост и успехи да и носят, както тази дъщеричка, така и останалите и деца!  Hug

И другото, което много ме радва, че в нашата компания се включват момичета и от толкова далече!  Peace
Това е, както спомена Линка  Peace - и аз, никога не съм мислила, че една актриса и това, че я харесваме и обичаме филмите и, може да създаде връзки между хора, които иначе при никакви обстоятелства не биха се срещнали в реала / все пак ни делят километри разстояние/, а когато сред нас има присъствие и от други държави - как да не повярваме, че за ''Красотата и любовта - не съществуват граници''.  Peace
А, аз се радвам, че имам възможността да съм в тази компания, благодаря, че ви има!  Hug Heart Eyes 

# 33
# 34
  • Мнения: 4 535
На баба Дюдю е ясно, кое е малкото момиченце Grinning Присъединявам се към хубавите пожелания Peace

# 35
# 36
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Aaa, стига е ял вече Мурат, ами да вземе  Wink и да посвири малко!  Peace

# 37
# 38
  • Мнения: 10 029
Знам, че повечето от вас ще се сетят, че това е дъщеричката на Бопай, да ѝ е жива и здрава!  Heart Eyes Hug Peace

Какво, след новините, героите са уморени!  Hug
Е, поне сме спокойни, че всички ще имат работа и няма да умрат от глад!  hahaha Joy Joy

# 39
# 40
  • Мнения: 2 195
"Голямото плюскане" продължава. ooooh! Чудя се наистина ли й харесва Джерен или просто слага, която й е под ръка. То в ПС  са  само епизодичните Джерен и Селин, останалото е Пленителката. Mr. Green Сезонни фенове - разбирам, ама творци с индиго - не. Peace

Надин, в новата тема без подпис ли ще си?
 
Bopai, поздравляю с дочкой newsm10









# 41
  • Мнения: 4 535


Незнам къде е проблема, аз си го виждам newsm78

# 42
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ринка,  newsm78 тази снимка на Туба нова ли е?  Thinking

Аз, пък намерих още рисувани на Арзу/ Сайме.  Simple Smile



НадинSad и аз не виждам подписа ти.  Peace

# 43
  • Мнения: 2 195
Надин, покажи ни го като картинка, за да не ни гложди любопитството, пък когато ни се покаже, тогава Praynig

Гледам този семеен (е, отпреди това е Wink) портрет, не само защото ми харесва, а си мисля, че брадата на Онур си е нормална, ама колко ли време му отнема да я поддържа в този полуобрасъл вид newsm78
И защо ли всички усмивки с подравнени зъбки, ми се струват неестествени newsm78

# 44
  • Мнения: 4 535
Баги, в поста с който ви казвам, че го виждам, съм сложила и снимка Sad

Общи условия

Активация на акаунт