Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 158

  • 37 648
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 033



http://www.vbox7.com/play:bd6b349c

За Таня и всички в темата!  Hug Днес празнуваме новите проекти!  Hug

# 61
  • Мнения: 9

   Лина, Cveti67, Баги, renibo Hug Hug Hug Hug Благодарю вас, за теплые слова!!! Мне очень приятно. Grinning Дай Бог счастья и здоровья вашим семьям!!!
   

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 40



Последна редакция: сб, 21 апр 2012, 22:20 от renibo

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 40
   
За срещата на Джансел с Нури



http://sinematelevizyonlifestyle.com/?p=14842

# 64
  • Мнения: 10 033


Бопай  Hug !

# 65
  • Русе
  • Мнения: 6 503

Момичета, а забелязахте ли мястото, където е направено интервюто, не ви ли е познато?  Wink



E, с разлика от няколко месеца и във фотографа.  Peace

# 66
  • Мнения: 10 240

Момичета, а забелязахте ли мястото, където е направено интервюто, не ви ли е познато?  Wink



E, с разлика от няколко месеца и във фотографа.  Peace

The meeting took place at the management offices for Elcin

# 67
  • Мнения: 10 033
Надин  Hug мисля, че колажа за мама Туба трябва да обхваща всичките ѝ роли, още от Зарифе, а също  и всичките ѝ роли като играе мама!  Simple Smile
Какво ще кажете?  newsm78

# 68
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ринкаnewsm78 а това офиса на агенцията, с която работи Джансел ли е?  Thinking

Във фейса има неин сайт -  Agency Management Gaye Sökmen & Sait Sökmen

http://www.gayesokmen.com.tr/

# 69
  • Мнения: 0
Такаааа....

Айде и аз да се настаня, като кучка в каручка и в новата тема.

Ако сте си помислили, че сте се оттървали трайно от мен... Naughty Naughtyв дълбока заблуда сте.

Бопай,  wavey Да ти е жива и здрава малката актриса, както и другите ти дечица.

Галка, хиич не се скатавай и пиши на воля.

Ренибо, кеф ми е да прочета, че ,,Хасретинчо'', скоро ще се стряска на сън с АСИ... hahaha hahaha

И ако си мислите, че в Русе си нямаме китки... Naughty, отново ще се окажете с пръст в уста.. Joy

# 70
# 71
  • Мнения: 10 033
Ринка  Hug е пуснала в Аси още едно инфо за проекта на Онур.


# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 Едната сложила аватар с терлички и, за да не ги открадне някой, написала Габката, другата сложила в подпис  обувчици и се застраховала с Надин.

   Аз пък слагам терлички без надпис и за разнообразие в жълто, без да се страхувам Laughing Laughing



а и мама я сложихме в жълто

# 73
  • Мнения: 4 535
Надин  Hug мисля, че колажа за мама Туба трябва да обхваща всичките ѝ роли, още от Зарифе, а също  и всичките ѝ роли като играе мама!  Simple Smile
Какво ще кажете?  newsm78



Аз предлагам за всяка роля като майка, да направим отделен колаж. Може и повече от един за роля. Ще измислим една класическа световна песен за майката и ще ги обединим в клип. Може да се подредят по ред на филмите и като завършек с Майя и Топрак.  Нещо като приемственост. Иска ми се да са в духа на колажа с очилата на Баги. Да имат по европейски, а не арабски вид. Да има някаква закачка и да са весели.

# 74
  • Русе
  • Мнения: 6 503
ЛинкаWink щом новината вече излезе и в пресата  Peace, значи е сигурна и Онур ще играе, ама дали ще му е главна ролята?  Thinking А и партньорката му - хубава.  Simple Smile

Hatice Şendil  Wink май ще трябва да и запомним името!  Joy Joy Joy

Ето я в друга роля.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт