С крачета и ръчички рита вече, в корема на мама СЕПТЕМВРИйското човече!

  • 28 804
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 64
Айде и аз да се включа в новата тема. Момичета знаете ли кое е позволено при заболекар в първия триместър? Confused

# 31
  • Мнения: 0
Айде и аз да се включа в новата тема. Момичета знаете ли кое е позволено при заболекар в първия триместър? Confused
Аз ходих в първия триместър и моя зъболекар не ми позволи да правим нищо. Каза ми след като влезна в четвъртия месец да го посетя. Така и направих.

# 32
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен, мамчета!   love001 Айде и аз в новата темичка.
Sky като гледам по кое време си поствала, май и ти си била доста развълнувана. Joy
Благородно ви завиждам, момичета за всички тези мероприятия на които ходите. Тук при нас в провинцията за съжаление нямаме такива.  За себе си не ме е яд толкова /намирам как да си уплътня времето/, но е кофти, че няма развитие за децата. Но от друга страна не бих заменила спокойния живот в малкото градче, със забърния и суматохата в големия.
Днес времето при нас е страхотно и сме се организирали с приятелки и децата да ходим на пикник, поне такива приспособени за тази цел местенца има в изобилие.  Wink
sentex аз преди месец си лекувах зъб с киста и се наложи да взема антибиотик, но лекаря категорично ми каза, че упойка няма да ми сложи, заради бременноста, въпреки адските болки в продължение на 4 дни. Така, че според мен те са достатъчно компетентни кое може и кое не.
Лек и усмихнат ден желая на всички! lovekiss

# 33
# 34
  • Мнения: 42
Здравейте в тази слънчева неделя. Докато изчета всичко, което бях пропуснала станало обяд  Crazy
Естествено вече почти нищо не помня от това, което щях да коментирам  Peace    Само запомних Каси ти беше споделила мисля, че пиеш или ще пиеш прегнакеър. Когато се ровичках да гледам за витамините, когато моята лекарка ми изписа пренатал, а аз се чудех защо не прегнакеър като са толкова добри попданах на сайта на Фрамарм където пиеше, че не се препоръчват при антикоагулантна терапия  Thinking http://apteka.framar.bg/30017418/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%BD% … B0%D0%B1%D0%BB-30   Незнам дали такива точно приемаш, надявам се да съм ти била полезна  Hug
За моятя ФМ да кажа, че ще правим още една, че на тази почти нищо не се видя, бебончето блажено си мързелуваше надупено и не искаше да си разваля комфорта и да се обърне  Mr. Green Резултата това, което измерихме е наред и в норма, което не успяхме другия път  Whistling
Гледам много изненади с пола  Crazy честито на всички  Hug  а да и добре дошли на новите мамита  Hug
Усмихнат ден на всички  Hug

# 35
  • Мнения: 237
future-maman, добре дошла в отбора на свекървите   Heart Eyes

Фейт, благодаря за темата, супер както винаги   bouquet

Искам да попитам, някой ползвал ли е количка Peg Perego? Спрели сме се на този модел
http://kasida.bg/peg-perego-bebeshka-kolichka-pliko-switch-on-tr … 10-169-10370.html
Интересуваме най вече дали са здрави, иначе на живо сме ги виждали и точно това искам като модел.

# 36
  • Мнения: 2 096
Sky като гледам по кое време си поствала, май и ти си била доста развълнувана. Joy
Ами аз от както съм забременяла се будя по това време и бодърствам до 6ч. Много ми тежи но нищо не ми помага. И ме обливат едни студени и топи вълни непрестанно нощем.

# 37
  • Мнения: 4
аз исках да споделя 1 интересен сайт - за намиране на най-изгодни цени по хранит.магазини  Mr. Green не че аз ще го ползвам, защото съм далече - пък и си намерих подобен в Укр., но на някой 1 ден може да му е от полза

аз в 1 папка си събирам интересни сайтове  Party

явно не ми дава да го пейстна, защото било рекламен спам  - промоциабг  . com - малко разделено и на бг го написах Grinning

# 38
  • Мнения: 4
исках да покажа, че в момента памперсите в Метро са 31лв, а в Кауфланд 24лв - към дата 22.04
просто чрез сайта можете да сравнявате актуалните промоции на стоки в хран.магазини

# 39
  • Мнения: 229
Здравейте и от мен

Фейт благодаря за страхотната нова тема   bouquet
На вън времето е страхотно и ние след малко излизаме на разходка,желая ви лек и усмихнат,прекрасен пролетен ден  Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 217
Здравейте тумбачета!  bouquet  
Анхелика, и аз ровя често в продавалника, че няма от кого да получа нещо. Аз съм първа от моите приятелки и не разчитам някой да ми помогне с каквото и да е. За сега само колички гледам, че за 6-8 месеца не виждам смисъл да хвърлям едни луди пари за зимен кош, а и самите колички са много тежки за новородени. Решила съм другата пролет направо една лятна количка да взема и да се движа леко.
Хубави покупки си направила Анхелика  smile3501 Аз се чудя за помпа за кърма ръчна (харесах в продавалника) на Авент, но се чудя дали ще ми е нужна... newsm78

И на мен ми отичат краката, то вярно, че цял ден съм на работа...но направо обувките не ми стават вече.
От LIDl мъжа ми купи клин за бременни и панталон (който е еластичен, като анцуг) и не са лоши, че с моето тумбаче нищо не ми става вече, а аз вече съм много напред с килограмите: последно бях 56кг. (преди 1 седмица), а тръгнах от 45кг., но поне не качвам много през последните 2 месеца.
Има ли желаещи за лекцията на 28,04,12 в Майчин дом Варна. До колкото си спомням беше за нещо за кърменето.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 64
Anhella получи ли новия брой на моето дете с две книги, че нещо не мога да го намеря по магазините, а до колкото си спомням ти каза, че ще ги купуваш.

# 42
  • Мнения: 478
Здравейте,супер темичка,Фейт!
Времето е разкошно,досега тичах след детето с колелото,открихме сезона,че нямаше търпение най-накрая да си го кара.Видяхме се с приятели,не ми се прибираше,сега съм като пребита,опъвам кокалите малко и следобяд наново да използваме времето.От Лидл и аз си взех сивата туника,материята е изкуственичка,незнам колко ще облека,но да имам.Прекрасен ден ви желая!

# 43
  • Мнения: 217
Намерих как се казва темата, има ли желаещиза: 28 април, събота, 10:00 ч., Майчин Дом, ул. Мир № 1, Ла Лече Лига среща, тема: „Подготовка за раждане и кърмене“

Предварително записване : Ивелина Станева – 0878 601 604; Йоанна Рачовска – 0885 210 764

# 44
  • Мнения: 24
Здравейте:).Да ви се похваля днес се разрових из мои бебешки неща ,избрах най-малките и сега ще ги изпера и подготвя:).Рано е ама ми стана едно такова мило и емоционално.Посмях се как стои на кучето една шапчица и такива работи.Цял ден се каня и да изляза на разходка ама ми е едно такова мързеливо:))))

Общи условия

Активация на акаунт