Отговори
# 510
  • Мнения: 1 822
И още един актьор си заслужава похвала: втори сезон, Зиги.

Scampia https://www.youtube.com/watch?v=EphevqWs_Ps

# 511
  • София
  • Мнения: 655
Никой ли не е гледал  нещо друго интересно ? Rolling Eyes newsm78

Към момента гледахме този сериал, за мен лично е много интересен и го следя от първия ден на екран Simple Smile
Вие какви филми харесвате?
Например гледах един италиански сериал: "Un passo dal cielo - На крачка от небето", на български език има два сезона (2011-2012) от четири - сериала е криминален с изключително красива природа, лекичък.
А любими са ми комедиите: Benvenuti Al Sud, Benvenuti Al Nord и Benvenuto Presidente.

# 512
  • София
  • Мнения: 655
И още един актьор си заслужава похвала: втори сезон, Зиги.

Scampia https://www.youtube.com/watch?v=EphevqWs_Ps

Винаги човек може да открие някой интересен образ, който да го развълнува, чиято история да го грабне... например образа на Дженаро за мен е много интересен, преминава през множество нюанси, играе си с чувствата и възприятията на зрителя... виждаш как израства, как пада...

# 513
  • Мнения: 1 822
да. джени е дъ бест в сериала.

# 514
  • София
  • Мнения: 655
да. джени е дъ бест в сериала.

Много интересен беше сблъсъка на характери баща и син - Дон Пи и Джени... актьорската игра и на двамата е великолепна.

П.П. Към момента свалям 5-те сезона на "The Wire" и съм учудена, че не съм го открила до момента. Благодаря  bouquet Чета коментари и не откривам отрицателни мнения...

Последна редакция: ср, 10 яну 2018, 19:33 от auto_bg

# 515
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Аз лично не мога да си представя Гомора без Чиро ,но ако го върнат в следващия сезон , ще се разочаровам . Малко ще вкарат психо трилър сюжет, дето лошият все аха да умре,разцепват му главата с брадвата, изтича му мозъка и той пак става и налита.
И аз следя страницата на Гомора и там е тема номер 1 Чиро, жив или мъртъв . Ударили са го на майтап.
Аз мислех, че ще има някаква схема между дон Пиетро ,Джени и Чиро и очаквах , че мафиотът всеки момент ще възкръсне в моргата.
Иначе преди години когато живеех в Италия, по новините излъчиха, че полицията е заловила при акция над 3000 мафиота в Калабрия от Ндрангетата , като много от тях са живеели и укривали в подземия. Също като талибаните 😁
Аз също харесвам Manuale d'amore!
Бях гледала и един филм , където в едно голямо италианско семейство имаше само жени, бащата липсваше и един единствен брат, който го беше срам от сестрите си и майка си и това му създаваше проблеми с момичето в което беше влюбен. Не помня как се казваше филмът.

Последна редакция: сб, 13 яну 2018, 14:43 от Pipppa

# 516
  • София
  • Мнения: 655
Здравейте,
докато съм в очакване на Gomorra: La serie сезон 4, изгледах един препоръчан ми тук сериал (не е италиански, но е интересен и на база действителни събития, като отбелязвам - първи сезон до към 7-8 серия ми "вървеше тегаво") The Wire (TV Series 2002–2008).
Сега започнах да гледам един нов (ако може така да се каже сериал от 2016 година) - Rocco Schiavone - първи сезон и единствен към момента от 6 епизода (FOX Crime обаче са ги разделили на половина т.е. излъчват ги като 12). Това е криминален сериал (лек, не се базира на реални случки), разказва се за много добър следовател с тежък характер, пристрастеност към канабиса, ненавиждащ студа, загубил съпругата си, който е прехвърлен дисциплинарно от Рим в алпийски град (заради побой над изнасилвач). 

# 517
  • Варна
  • Мнения: 1 185
McMafia Аз препоръчвам този. И той не е италиански ,но е много интересен.

# 518
  • София
  • Мнения: 655
McMafia Аз препоръчвам този. И той не е италиански ,но е много интересен.

Благодаря, ще го потърся и изгледам  bouquet

# 519
  • Варна
  • Мнения: 1 185
McMafia Аз препоръчвам този. И той не е италиански ,но е много интересен.

Благодаря, ще го потърся и изгледам  bouquet
Първата серия е малко тъпичка и бях на косъм да се откажа да го гледам ,но края беше интригуващ . Оттам другите серии вече бяха супер!

# 520
  • София
  • Мнения: 655
McMafia Аз препоръчвам този. И той не е италиански ,но е много интересен.

Благодаря, ще го потърся и изгледам  bouquet
Първата серия е малко тъпичка и бях на косъм да се откажа да го гледам ,но края беше интригуващ . Оттам другите серии вече бяха супер!

Свалих си първият сезон (8 епизода) довечера ще започна с този сериал  bouquet
Още веднъж благодаря!

# 521
  • Мнения: 373
Здравейте! Толкова чаках 3-ти сезон на Едно голямо семейство, а го изпуснах! Изненадващо по БНТ са дали продължението. Ако някой знае къде могат да се гледат първите 3 серии, моля да сподели!

Последна редакция: вт, 13 мар 2018, 11:02 от danibor

# 522
  • София
  • Мнения: 655
За всички, които гледат сериала Gomorra  е следващата снимка от вчера (започнали са да снимат четвърти сезон), информацията е от профила на актьора Salvatore Esposito (познат ни в ролята на Дженаро Савастано).

# 523
  • София
  • Мнения: 655
Здравейте  bouquet

За тези, които харесват криминалните сериали и италианските филми, препоръчвам сериала: I bastardi di Pizzofalcone - Ченгетата от Пицофалконе (превода на заглавието на български според мен е различно, но това е официалното заглавие на сериала в БГ).

# 524
  • Мнения: 5 462
Здравейте  bouquet

За тези, които харесват криминалните сериали и италианските филми, препоръчвам сериала: I bastardi di Pizzofalcone - Ченгетата от Пицофалконе (превода на заглавието на български според мен е различно, но това е официалното заглавие на сериала в БГ).
И къде да го гледаме ?

Общи условия

Активация на акаунт