Пролетното слънце грее, ЮНЧЕТО навън дивее - 22

  • 45 553
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 891


Ние вече смятаме и броим до 100, сама си мие зъбите, ходи до тоалета и си измива дупето после...

Тъкмо реших, че си майката на Франклин, так като започна...  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 561


Ние вече смятаме и броим до 100, сама си мие зъбите, ходи до тоалета и си измива дупето после...

Тъкмо реших, че си майката на Франклин, так като започна...  Mr. Green
Joy

# 62
  • Мнения: 4 073
Тресе ли ви треската за градините? Утре в 12 ч. излизат резултатите.
При нас обстоятелствата се стекоха така, че имаме шанс 3:1 и чакам сега да видя развитието...
Пак по стечение на обстоятелствата отчитам шанс единствено сега, на първо класиране.
Успех на всички, които кандидатстват!

# 63
  • Мнения: 49
Цитат
Утре в 12 ч. излизат резултатите.

Това за всички градове ли важи или не?

# 64
  • Мнения: 4 073
Цитат
Утре в 12 ч. излизат резултатите.

Това за всички градове ли важи или не?

важи за София.
За другите градове класиранията са с различни срокове, определяни от ръководството на всяка градина отделно, доколкото знам. Само в сф има единна система засега.
Ако си кандидатствала, поинтересувай се в желаната градина, защото тук поне, ако не се запишеш в двуседмичен срок след класирането, губиш мястото. Вероятно ако сте класирани, би трябвало да се свържат с теб, но за всеки случай провери.

# 65
  • Мнения: 49
Цитат
Утре в 12 ч. излизат резултатите.

Това за всички градове ли важи или не?

важи за София.
За другите градове класиранията са с различни срокове, определяни от ръководството на всяка градина отделно, доколкото знам. Само в сф има единна система засега.
Ако си кандидатствала, поинтересувай се в желаната градина, защото тук поне, ако не се запишеш в двуседмичен срок след класирането, губиш мястото. Вероятно ако сте класирани, би трябвало да се свържат с теб, но за всеки случай провери.
Благодаря за отговора,още утре сутрин ще проверя Wink

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Дидинка90, виждам че си от Плевен, може при вас записването и резултатите да са със съвсем различни срокове. При нас, в Бургас, например кандидатстването започва в първия работен ден на април. А резултатите ще излязат на 10 май. Тази година и ние за пръв път кандидатствахме чрез електронна, точкова система. Между другото всичко мина перфектно, нямаше сривове и т.н., но вече с нетърпение очаквам да дойде 10 да видим с резултатите как е положението. Wink

Късмет на софийските дами в темата, дано приемат всяко детенце! Hug И да се похвалите после, пък ние другата седмица. Simple Smile

Софи  Hug

# 67
  • Мнения: 4 073
Рая не е приета.
Шансът беше голям - 2,5:1. 10 деца в гранична група се бориха за 4 места.
Отново ще си плащам като поп за гледачки и частни ясли, нищо, че данъците ми издържат две цигански семейства. Пфу.

# 68
  • Мнения: 0
И ние не сме приети, отново...
Омръзна ми да слушам как тоя и оня се бият в гърдите колко много места в яслите и детските градини били открити, а въпреки това пак ще трябва да плащам като луда...

Слънчев и усмихнат ден от нас Simple Smile
Надявам се да успея да попрочета назад, поне тази тема  Blush

# 69
  • Мнения: 49
Мaрия,когато си подавах документите зимата ми казаха май месец да проверя,то хубаво ще проверя после май се искат други документи,а до колкото знам септември като тръгне на ясла се правят изследвания,виждам че мамите от другите градове като вас са по активни в писането,от колкото мамите от моя град!Благодаря Ви за отговорите!
За електронно не знам как се проверят,мисля да ида до яслите? Hug

# 70
  • Мнения: 119
И ние не сме приети, отново...
Омръзна ми да слушам как тоя и оня се бият в гърдите колко много места в яслите и детските градини били открити, а въпреки това пак ще трябва да плащам като луда...



И ние не сме, а най - лошото е, че това им беше най - сериозния шанс, от тук нататък, вероятността да ги приемат наистина клони към 0. Та сигурно до 1 клас ще трябва да си търсим други варианти и след това подобна борба за прием в училище......

# 71
  • Мнения: 16
Здравейте и от нас. Отдавна не съм писала, но глдам да ви чета когато имам време.
И ние сме извън класираните. И както Ети казва, шансовте се вече минимални Sad Дано поне децата в другите градове да имат по-голям късмет.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте, момичета!

Ох, като ви чета софийските мами и направо настръхвам. Много съжалявам, че не са приети мъниците. Дано ние в края на месеца имаме по-различна съдба, но нещо не ми се вярва. И във Варна положението е трагично, много деца, а супер малко места. В едното ОДЗ обявените свободни места са 15 за яслена група, а досега има 25 молби само с предимства, другите автоматично отпадат. Предполагам, че и в другите ще подобна картинката. Ама то нашия град така или иначе отива към упадък, евалла на Бургас.  Hug

# 73
  • Мнения: 10
А аз да се похваля, че Йоана е приета в Детска ясла, направо не мога все още да повярвам как със скромните си 8 точки имаше късмета да се класира. Не е в нашия квартал, по-далече е (на 20 минути път с кола от вкъщи и около 30-40мин от работата ми), но това ще ми е по-добре, отколкото солените суми за частна ясла (600-700лв).
Само ще се моля да свикне бързо, да ходи с желание и разбира се да е здрава!!!

# 74
  • Мнения: 4 073
Честито Ани, дано бързо се адаптира!
Поне една добра новина в нашата тема.

Общи условия

Активация на акаунт