У гУрата 1-ви Май дъл ш'съ празнува, щом всичко де що мърда яко мързелува?-24

  • 22 371
  • 699
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 11 843
ФейтитУ е намерила начин и се е измъкнала да не я мисля почива си hahaha hahaha hahaha


Делте много тий хубуу червилото  hahaha hahaha hahaha

# 676
  • Мнения: 21
Бобино, само да ти кажа, че тъкмо сгънах и аз една Фафла, ама хич не си глупава ти да знаеш  Joy Joy Joy Joy

# 677
  • Мнения: 11 843
Бобино, само да ти кажа, че тъкмо сгънах и аз една Фафла, ама хич не си глупава ти да знаеш  Joy Joy Joy Joy

абе ще дойдете вие на моята ама   Joy, след малко кУ хапнеш още една хептен хубуу шТи стане hahaha акУ пък ти стане тежко ей тъй лягаш и пуфтиш  hahaha hahaha hahaha



Зу кво точно правиш  newsm78 Shocked hahaha

Последна редакция: ср, 16 май 2012, 16:37 от mibobo

# 678
  • Мнения: 7 118


Зу кво точно правиш  newsm78 Shocked hahaha


пИперудствам rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

Бобо, к'о е туй изобретение hahaha hahaha hahaha hahaha

# 679
  • Мнения: 11 843

Бобо, к'о е туй изобретение hahaha hahaha hahaha hahaha


Това са камилите от Междузвездни войни  bowuu, подготвям се за кастинг  Joy Joy Joy Joy

Ели ма как си се проточила  ooooh! hahaha hahaha hahaha

# 680
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Наблюдавам вЪЪЪЪ, наблюдавам вЪЪЪЪ Wink

                             

кУ имам времИ, шЪ сЪ включа по къснУ Hug

# 681
  • Мнения: 7 118
Делте, остЪЙ Гертруда да си пере, кво й висиш на главата, Ила тука Mr. Green

# 682
  • Varna
  • Мнения: 2 595
дУдох Hug Heart Eyes
УбачИ съм сЪ ИдосЪла, че нИ мога сИ купА кУла

                              И там връзки бееееей ooooh! Манги имам, а нИмога да купя Shocked

Последна редакция: ср, 16 май 2012, 19:36 от DELTA_DELTA

# 683
  • София
  • Мнения: 6 972


По очите се познах- аз съм  Crazy    Joy Joy Joy Joy


Ели, не плачи, ще отвориш нова бутилка, нищо че тази е на привършване  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha






Зузо, плача щот счупих тирбушона  smile3511 newsm45




Ели ма как си се проточила  ooooh! hahaha hahaha hahaha


Кат ластик съм се разтегнала да достигна целта  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Охх,  да се поФаля и оплача  ooooh!

Скрит текст:
Взех си тУалет на една фирма - Арда- Русе, много ми харесва, а и другите ме харесаха което е най-важното  Blush       
Оплаквам се, че и Сиянка е със шарка...то беше ясно  Tired  Но дано по-леко я мине, засега добре върви...
Още по-лошото е, че и мъжът ми се зарази, но той има висока температура и не е много добре  ooooh! 



Бубе, честито  bouquet!  Лека и безпроблемна   bouquet

# 684
  • Мнения: 11 843

Охх,  да се поФаля и оплача  ooooh!

Скрит текст:
Взех си тУалет на една фирма - Арда- Русе, много ми харесва, а и другите ме харесаха което е най-важното  Blush       
Оплаквам се, че и Сиянка е със шарка...то беше ясно  Tired  Но дано по-леко я мине, засега добре върви...
Още по-лошото е, че и мъжът ми се зарази, но той има висока температура и не е много добре  ooooh! 



Тъй тъй ние си имаме много хубави фирми Mr. Green, а тази си е от най-старите и големи шивашки фирми в града.
За твоя мъж лошо  Rolling Eyes, те големите така тежко карат. На лекар за него ходихте ли? Хайде да се оправят бързо и той и дребосъчка  Hug

# 685
  • Мнения: 21
дУдох Hug Heart Eyes
УбачИ съм сЪ ИдосЪла, че нИ мога сИ купА кУла

                              И там връзки бееееей ooooh! Манги имам, а нИмога да купя Shocked

Това да не ти е тест драйв на някой автомобил, дето си харесала случайно?  hahaha hahaha

Делте, много ми хареса как си си кръстила пералнята и мисля име на мойта, някой ако има цветни предложения, да свирка  Joy Joy

# 686
  • Мнения: 7 118
Уф, Ели, Сиянка ще мине леко шарката Praynig, но за мъжо идете на лекар, че не е шега работа. Аз като дърто магаре карах рубеола...бях в 11 клас и беше доста кофти Rolling Eyes Пак Ут РусЬе се уреди с тоалет 'начи Thinking hahaha

Точке мъри, мойто пИралня се казва Пена, някак много й отива...Пена пИре, виж кво хубаво звучи Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Бобо, хъркаш hahaha

# 687
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Предишната пИралня бешИ Пена същУ ....от време на време и виках тУдора...
ама тая новата е направа за Хонландия и за това и пляснах това Гертрудско име щото хем е АЕГ, гИрманска демек, хем и по ХоЛандията Одят многУ гИртруди.

Ели,
И аз като другите момета ще ти кажа....да минава бързо babydust7 За Сиянката не е страшно, таман добре сега е да мине, докато е детенце. Но за ТвойтУ ВсичкУ е по трудно...нЪл знаЙш кЪт смИ папардаци, по
тежко минава. ХаДи оди на лекар  с мУмчето, че да ти е мирна главата Hug

Точе,
тест-драйва утрЯ шЪ гУ праЙ връзкарката. Аз от Ина седмицЪ си скубя кУсИтИ, че хем съм с манги, хем я чакам оная глезла да Ареса кУлата, че и на сметка да я вземИ....ама на късметлийка...връзкарка е.....ВечИ за Рожден ден, шЪ вЪ пУздравявам ....с това да иматИ повече връзки Wink и да са по ячки Wink

ХаДи отивам да сЪ Умотам У ШарШаФИтИ  sleepuu smile3524

# 688
  • загубено
  • Мнения: 6 491
Ели,лекар за мъжо мила.
Много е гадно на дърти години,хлапенце ще се оправи бързо ще видиш Hug Hug
Той карал ли е шарка?
Ако да и е херпес,тая гадост много боли.Баща ми го кара миналото
лято.Хванат навреме и с помощта на лекарства се овладява.
Леко да я карат и двамата Hug Hug Hug Hug


Ама ти не подминаваш чаша,а? hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha


Зу,много забавно си прекарваш hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha


Точе,к'во гледаш от там?
Кога идва моУото ли? hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha


Бобо,пускай сеееееееееееееее hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Делтичке,то УбУУ си полегна,ам щтЪ заболи вратът така hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha

# 689
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Аз таман прУчетУФ пресЪтЪ

                                        и рИшИФ да ви пУжИлая........гЮт мЬОрнииинг Hug

                                 

Нерке,
Верно душко,....еЙ, тъЙ ми сЪ изви всичкУтУ, и сЯ си ходя така извитЪ ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт