Приятни и/или досадни аватари и подписи - 8

  • 25 131
  • 862
  •   1
Отговори
# 840
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212

А дрешките ми за утре колко са секси, чак ме сърбят ръчичките да ги поднося Joy


 newsm12

# 841
  • Мнения: 170
Сиско, на бой та избива, а... Laughing Hug ... Нахъсана ми изглеждаш ... Stop Sunglasses

# 842
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Сиско, на бой та избива, а... Laughing Hug

Много, като вулкан съм, просто не се побирам в кожата си...

# 843
  • Мнения: 170
Обърни боя в сексуална енергия...не се гневи, черпи енергия и я ползвай за себе си... Hug Wink

# 844
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Обърни боя в сексуална енергия...не се гневи, черпи енергия и я ползвай за себе си... Hug Wink

 Hug

# 845
  • Мнения: 4 569
Сисли, ъъъ, таковъъъ, да те питам - това на аватара мъж или жена е? Защото на подписа ръцете ми се струват мъжки, а извивките/ гърдите - женски.  Rolling Eyes

# 846
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Сисли, ъъъ, таковъъъ, да те питам - това на аватара мъж или жена е? Защото на подписа ръцете ми се струват мъжки, а извивките/ гърдите - женски.  Rolling Eyes

Женско е мо, явно много е бачкала на полето и са ѝ загрубели ръцете Crazy

# 847
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Според мен едната ръка е женска, другата - мъжка. Peace

# 848
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Според мен едната ръка е женска, другата - мъжка. Peace

Не, на цялата снимка си е тя, ако е обработвана с фш, значи от това е разликата в двете ръце Peace

# 849
  • Ямбол
  • Мнения: 1 717
A аз да попитам - такива закъснели и незаписали се за участие в играта като мен, могат ли да се включат с предположения кой кой е?

# 850
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ох вече и аз нямам търпение....,като ви гледам и вас с тази предстартови промяни Crazy

Обаче,да предопредя,аз ще мога следобяд да се включа пременена,понеже сутринта съм на изпит  Mr. Green
За това примерно предлагам,да се преоблечем,кой когато може и вечерта,да почваме с предложения  Wink

# 851
  • София
  • Мнения: 1 455
A аз да попитам - такива закъснели и незаписали се за участие в играта като мен, могат ли да се включат с предположения кой кой е?
Според мен може  Hug

# 852
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
A аз да попитам - такива закъснели и незаписали се за участие в играта като мен, могат ли да се включат с предположения кой кой е?

Естествено! Hug
Жалко, че не успя да се запишеш.


Плами, предполагам, че с предположенията ще почваме едва когато всички са се преоблекли, Peace

# 853
  • в Кошера
  • Мнения: 2 234
На стенд бай съм.  Mr. Green Ама след малко лягам.  Whistling

# 854
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Оо, Бьорк, ахх smile3544

Общи условия

Активация на акаунт