H&M - тема 13

  • 42 078
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Значи все пак минават някакви поръчки на адреса на КД, или ти ползваш друг посредник?

Редактирам се - видях, че поръчваш на адреса на Buyers Peace

Аз поръчвам на адреса на КД.
Засега минават, ще видим какво ще пристигне при мен.  Laughing

# 676
  • Мнения: 386
Мацки, след "реформите" позволява ли ви плащане с карта???
На мен след доста успешни поръчки, най-накрая ми изтриха една - снощната, на акаунт с неплатен баланс. Пробвах да я пусна от стар работещ акаунт, който също е с баланс Embarassed и на чекаута ми изписа, че на този етап не може да платя с карта newsm78 Реших, че е заради балансите, но спретнах нов акаунт и при него ми изписа същото - просто опцията за плащане с карта е неактивна Thinking
При вас така ли е или да търся проблема при мен? По-късно ще пробвам с други браузъри и друго пц, сега се занимавам с драми с други магазини Crossing Arms

Едит: пробвах с други браузъри и компютър, както и към друг адрес - е, не става. Дано е временен проблем. Тия пък! Crossing Arms

Последна редакция: вт, 19 юни 2012, 20:08 от Marzi Pan

# 677
  • Мнения: 1 001
И аз опитах, но в момента няма как да се плати с карта. Иначе в payments има опция за плащане с карта (това чета в Customer service).
Днес взех още 2 малки поръчки. Всичко е прекрасно, но умирам от яд, че тигровата рокличка от детската серия ми е малка на дължина (поръчах размер 13-14, а е трябвало 14+). Много моля, ако някой е има в 14+, а иска 13-14 да ми пише, за да направим размяна, т.к. в сайта вече е изчерпана.
Ето и реални снимки (от тук до края): http://dea76.snimka.bg/hobby/h-amp-m2012.671112.27594869.

# 678
  • Мнения: 160
След колко време от опита за теглене на парички се  появява сума в баланса?
Днес съм пропуснала да потвърдя сумата при зареждането на виртуалната виза. От банката са изтеглени парички за две поръчки, а имам три.

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 2 151
И при мен в момента не може да се плати с карта иначе другите възможности са активни..... Много се ядосвам значи тия от ХМ всячески се опитват да ме откажат от сайта им Crossing Arms

# 680
  • Мнения: 160
И при мен в момента не може да се плати с карта иначе другите възможности са активни..... Много се ядосвам значи тия от ХМ всячески се опитват да ме откажат от сайта им Crossing Arms

Майче, много сме!
Така, аз определено ще се "балансирам". Пиленце от местното ДСК подробно ми обясни, че не може да "види" дали е направен опит за плащане, защото не могат да следят движението по виртуалната карта  Shocked. Обаче мацката от националния телефон ме зарадва. Беше много мила и ми каза, че Е правен опит  #Cussing out, но не е проблем да си пусна поръчката отново. Хубаво и обясних за НМ и тя каза, че за такава политика не е чувала. Накарах я да ми погледне колко много суми имам за верифициране на картата за всяка поръчка и тя направо ахна.
И така, сега имам въпрос към мацките, които ползваха помощ от приятел в Англия. Те там какви банкови такси имат? Питам, защото и ако те плащат такси в порядъка 3-5 лири, е по добре да не създавам излишни главоболия на приятелите си, а да ползвам фирмите, посочени в първи пост.
Днес получих малко поръчки. После ще се върна да редактирам/ако имам време/.

# 681
  • Мнения: 3
моята приятелка,която ми е плащала балансите ,ми плащаше нещата онлайн и не взимат никаква такса

# 682
  • Мнения: 0
Дами, моля ви пишете като разберете, че стане активно плащането с карта, трябва да пусна една поръчка с бански, който ми е много важен  Praynig

# 683
  • bg
  • Мнения: 46
Ето това ми отговориха на мен по въпроса за плащането с карти

We apologise for any inconvenience caused. Currently we are updating our card payment system and have incurred some IT issues on our website due to this.


Please be assured we are working on this matter and look to resolve it as soon as possible.

 

# 684
  • Мнения: 0
Ужассс... ще чакаме, няма друг избор.
Да попитам някой поръчвал ли е този или подобен http://www.hm.com/gb/product/96149?article=96149-B#shopOrigin=SA , размерите отговарят ли? Вчера го пробвах в мола, на закачалката пишеше 38, значи трябва да поръчам 12 размер. Но сега взех да си мисля, че вероятно е бил сложен на друга закачалка, защото имам едно горнище от UK и е 8 размер. Моля ако някой има такова да сподели....

# 685
  • Варна
  • Мнения: 74
Аз имам бански от предното намаление, долнище 10-ка и горнище 16-ка. Долу съм S-M, горе съм 75-Д. Ако те ориентира, според мен си отговарят.

# 686
  • Мнения: 386
Опцията за плащане с карта е активна вече, но пробвах с две и ми изписва Payment transaction not authorized, contact your bank / card issuer for more information. Try using another card, or click Cancel to switch payment method.
Някой друг ще пробва ли и да пише дали успява?

Редактирам се, с тази на половинката успях.
Много странно, защо не ми дава да платя с моите - имам наличност, да не са резнали само тях, приемем го лично Laughing

Последна редакция: чт, 21 юни 2012, 13:13 от Marzi Pan

# 687
  • Мнения: 160
Редактирам се, с тази на половинката успях.
Много странно, защо не ми дава да платя с моите - имам наличност, да не са резнали само тях, приемем го лично Laughing

Пиши сега какъв модел е на половинката и какви са твоите.

# 688
  • София
  • Мнения: 3 581
Може да дооправят още някои неща, пробвай пак следващия път с твоята Thinking

# 689
  • Мнения: 386
Редактирам се, с тази на половинката успях.
Много странно, защо не ми дава да платя с моите - имам наличност, да не са резнали само тях, приемем го лично Laughing

Пиши сега какъв модел е на половинката и какви са твоите.

Моите - Виза Електрон на ПИБ и виртуална Виза на ЦКБ, неговата - Виза Електрон на Прокредит.
Ще пробвам пак, разбира се, чудех се да не са ми ги резнали, заради балансите, но би било тъпо, при положение, че лимитът е 200 паунда.

Общи условия

Активация на акаунт