H&M - тема 13

  • 42 070
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 5
И аз успях да платя от първия път с кредитна карта Виза на Райфайзен банк. Сега остава и дамине поръчката, а после ще треперя дали ще я доставят на адреса на КД.

# 691
  • Мнения: 386
Такааа, успях да платя с виртуалната, но разбрах и какъв е бил проблемът при първите опити - ОПИТАЛИ СА СЕ ДА МИ БЛОКИРАТ НЕ 1 ПАУНД, А 28,09 ПАУНДА Shocked И при двете карти. Не знам каква е тая сума - не е сумата от поръчката, нито от баланса ми. Мога само да се радвам, че имам под 50лв и в двете и не им се е получило, иначе не знам къде щяха да идат Rolling Eyes Не знам и дали има връзка, но ако не сте прочели в съседните теми - Ягодка е хакната, сега видях мнение и за Ларедут, а май и за iHerb имаше оплаквания - има опити за неправомерни тегления на суми от тези сайтове, съответно банките блокират картите. Сега при успешното плащане са ми блокирали само паунд, но все пак изпразних картите да ми е мирна главата. Ей затова навсякъде плащам с Пейпал, ма тук...

# 692
  • Мнения: 30
Здравейте Simple Smile.
Прегледах последните страници и дано не се повтарям, някой може ли да даде отзиви за тези сандали, дали са удобно и дали си отговарят? Благодаря.
http://www.hm.com/gb/product/98161?article=98161-A#article=98161-A

# 693
  • Мнения: 3
Здравейте Simple Smile.
Прегледах последните страници и дано не се повтарям, някой може ли да даде отзиви за тези сандали, дали са удобно и дали си отговарят? Благодаря.
http://www.hm.com/gb/product/98161?article=98161-A#article=98161-A

аз имам тези 3-ка http://www.hm.com/gb/product/97761?article=97761-B#shopOrigin=SA
 ,нося 36-ти номер,супер удобни са,и подметката не от онези коравите,а е гумена или нещо такова.Като гледам и тези са с такава подметка

# 694
  • Мнения: 1 674
Новостта след вчерашните проблеми из сайта е,че блокират цялата сума направо вече, а не както преди по 1 паунд. Както имам блокирани 50-60лв, сега ще са направо по 50-60лв на веднъж...дано с новата практика няма отказани поръчки и всички минават, че с тия суми ще е майко мила!

# 695
  • Мнения: 0
Аз имам бански от предното намаление, долнище 10-ка и горнище 16-ка. Долу съм S-M, горе съм 75-Д. Ако те ориентира, според мен си отговарят.
Благодаря ти много, поръчах го пък да видим Simple Smile

Гертруда Смехуркова и аз тъкмо това гледах, че са ми блокирали сумата за цялата поръчка.

# 696
  • София
  • Мнения: 3 581
Новостта след вчерашните проблеми из сайта е,че блокират цялата сума направо вече, а не както преди по 1 паунд. Както имам блокирани 50-60лв, сега ще са направо по 50-60лв на веднъж...дано с новата практика няма отказани поръчки и всички минават, че с тия суми ще е майко мила!
Това е по-добрият вариант, чудела съм се защо досега не са го направили. Явно са вдигнали ръце от нас, дано сега да няма проблеми с поръчките и всичко да минава Peace

# 697
  • Мнения: 386
Странно, както писах, при мен се опитаха да блокират по-голяма сума, но не беше сумата за покупката ми - по-малка е, а нямам отказан артикул, неотчетен код или нещо такова. Но това само първия път, после направих три плащания и си блокират по 1 паунд.

А ако блокират цялата сума изобщо не е гаранция, че поръчката ще мине - имам богат опит с магазини, които блокират цялата сума и въпреки това отказват поръчката, така че още по-зле - най-много да се налага да чакаме по камара време за освобождаване не само на по 1 паунд, а на доста по-големи суми.

# 698
  • Мнения: 743
Моля,някой ползвал Buyers да ми помогне с попълването на адреса им Praynig
CITY LONDON / HAYES , MIDDLESEX 
Така ли трябва да го напиша? Thinking

# 699
  • Мнения: 386
Моля,някой ползвал Buyers да ми помогне с попълването на адреса им Praynig
CITY LONDON / HAYES , MIDDLESEX 
Така ли трябва да го напиша? Thinking

Само Hayes е достатъчно, важно е кодът да е верен.

# 700
  • Мнения: 743
Моля,някой ползвал Buyers да ми помогне с попълването на адреса им Praynig
CITY LONDON / HAYES , MIDDLESEX  
Така ли трябва да го напиша? Thinking

Само Hayes е достатъчно, важно е кодът да е верен.

Благодаря ти!   bouquet Hug

И да споделя, че току що пуснах една поръчка и имам блокирани, както обикновенно 1лв.  Peace , но е с дати 9-13 юли.  Crazy

Мисля,че някой беше поръчвал от тези къси панталонки http://www.hm.com/gb/product/98028?article=98028-B&variant=092#shopOrigin=QL да ми даде размери на 1.5 - 2 години и дали са тънички,като за лятото  или са подплатени.  Praynig

Последна редакция: пт, 22 юни 2012, 08:39 от Алекс2009

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Мацки, някой да има обработена поръчка от вчера?

# 702
  • Варна
  • Мнения: 61
Моята поръчка с адрес до КД от вчера е изтрита, а имам наличност в картата. #2gunfire

# 703
  • Мнения: 9
Да ви се оплача Crossing Arms
Сега като пуснах поръчка ми изтеглиха цялата сума #2gunfire
Интересно ще стане ,като ми я изтрият #Cussing out 
С карта виза на дск съм #2gunfire #2gunfire

# 704
  • Мнения: 997
Тези от ХМ съвсем се сбъркаха май.
Вчера пуснах една поръчка, с доставка 9-13.07. Днес обаче се появи налична една пола, която дебна отдавна за дъщеря ми. Реших да я добавя, но очаквано ми изчезна кода 1304. Изтрих цялата поръчка и я пуснах наново. Погледнах банкирането и видях, че за вчерашната и последната поръчка от днес са блокирали само 1,95лв. За сметка на това, за добавката са блокирали стойността й (т.е. стойността на полата). Нещо не мога да им схвана спатиите на тези другари.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт