H&M - тема 13

  • 42 070
  • 730
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 386
Мацки, някой да има обработена поръчка от вчера?

Една ми изтриха преди малко, другата си чака. Пуснах от нов профил - 1 паунд ми блокираха.

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Мацки, някой да има обработена поръчка от вчера?

Една ми изтриха преди малко, другата си чака. Пуснах от нов профил - 1 паунд ми блокираха.

И моята още си седи, но съм 99.9% сигурна, че ще я изтрият ако не довечера, то най-късно в понеделник.

# 707
  • Мнения: 0
Здравейте! Много се чудя кой размер на долнище трябва да си купя , като аз нося 28 номер дънки ; или С от террановата  Laughing  Ето го долнището върху което се чудя : http://www.hm.com/gb/product/96136?article=96136-C#article=96136-C
А за горнище http://www.hm.com/gb/product/96103?article=96103-B#article=96103-C - нося Б/Ц - бихте ли ме ориентирали кой размер , също . Благодаря Ви много !  Hug

# 708
  • Мнения: 4
момичета,извинявам се че нахлувам ей така в темата,но имам излишна дънкената рокли4ка с воланите от зимните намаления размер xs, ако някой се интересува да драсне редче:)

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 2 150
Определено има някаква промяна при плащането. Днес реших да прибавя към чакаща поръчка няколко дрешки..... при плащането въведох данните на моята карта, в която имаше 8лв. не ми разреши да мине поръчката. Платих с картата на мЪжо  Twisted Evil и поръчката мина ..... ама в неговата карта имаше парички. Сега погледнах има блокирани пари.... ако така започне да работи сайта не ми се мисли колко блокирани пари ще се натрупат, ако почнат и да трият поръчки Crossing Arms Скръндзи Crossing Arms

# 710
  • Варна
  • Мнения: 676
Днес получих поръчка, която по тракинг си остана със статус "Out for delivery" на 12.06. Бях я отписала и мислех, че са я върнали заради проблемите с адреса на КД  Rolling Eyes

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Днес си взех две поръчки, изпратени на 8 и 11 юни, на адреса на КД.  Peace

# 712
  • Варна
  • Мнения: 61
Здравейте,
Оказа се, че са ми блокирали парите за цялата поръчка, която направих до адрес на КД. Тази поръчка после са ми я кацелирали. Сега  им писах да ми разблокират парите. Знаете ли какъв е реда в случая и колко време се бавят парите и от коя банка зависи?

Направих още една поръчка до адрес на КД, но от друг акаунт. Там също са блокирали всичко. Ако не мине поръчката направо незнам....
 #2gunfire   Да добавя, че вече сама си я канцелирах поръчката. Да се надявам, че ще ми отблокират парите и по втората поръчка. За мен политиката на този сайт не е в полза на клиентите.  Tired

Последна редакция: нд, 24 юни 2012, 18:09 от nataly76

# 713
  • Мнения: 160
Някой днес успя ли да плати с карта? Изписва ми "временен проблем", но дали е такъв или си е постоянен?

# 714
  • София
  • Мнения: 3 581
Никой не се похвали с минала поръчка Rolling Eyes?

# 715
  • Мнения: 3
Аз ще се похваля с успешна поръчка направена в четвъртък и прогресирала вчера,повече от 3 месеца нямах успех  Peace

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Никой не се похвали с минала поръчка Rolling Eyes?

И аз за това се ослушвам  Thinking, но май никой не се е похвалил още. Моята от четвъртък още си стои в Pending. Очаквам всеки момент да я трийнат.

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Аз ще се похваля с успешна поръчка направена в четвъртък и прогресирала вчера,повече от 3 месеца нямах успех  Peace


Еееее Fionita, ти направо ми вдъхна надежда за моята поръчка.

# 718
  • Мнения: 386
Вярно, Fionita, слънчев лъч такъв Crazy А като плаща цялата сума ли ти блокираха или само паунд? Моите си стоят пендинг и бях изгубила надежда, но сега започвам да се надявам с пълна сила Mr. Green

Илонка, къде ти дава грешка - след въвеждане на данните ли? Понеже опцията ми е активна, но не съм пробвала да направя плащане. На стената им във ФБ нищо не пише, предния път имаше оплаквания newsm78

# 719
  • Мнения: 160
Крис, дава ми грешка едва след като въведа кодчетата. Пробвах да платя без да въвеждам кодовете, излезе ми полето, в което се задават данните от картата. Но спрях до тук.

Имах поръчка от началото на миналата седмица, панталон за милото и сет чорапки за мен. панталона беше с отложена доставка. След ден панталона стана наличен, обаче поръчката не прогресира. Днес гледам, са я разделили, чорапките /от един лот са станали два  Shocked Shocked Shocked/ за тази седмица, панталона за следващата. А панталона е наличен и днес. Канселирах я, явно няма да я бъде. Луда, щура, ненормална работа!!!

ПП: Ихуууу, успях, дръпнаха ми 1,96 лв., с Виртуална виза на ДСК. Сега започвам да чакаааааааааааааам. Пак с отложена доставка, а уж всичко беше налично.

Последна редакция: пн, 25 юни 2012, 15:33 от Naq2009

Общи условия

Активация на акаунт