DISNEY ON ICE

  • 13 948
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 959
и аз да си включа - изключително съм доволна от шоуто, а детето като свърши каза че иска и на вечерното такова да присъства  Crazy. Ние с малката бяхме на първият ред във вип зоната - виждаше се всичко идеално, снимах клип около 40 мин. вече 3ти път го гледа на ТВ-то  ooooh!
А най-хубавото беше, че пепеляшка ни подари розичка - каза че с нея ще спи  Crazy
Изобщо не съжалявам за похарчените пари за скъпите билети и догодина ако идват пак със сигурност пак ще го посетим.  Hug

# 106
  • Мнения: 31 389
Страхотно шоу. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Принцеса Тиана ни подари розата! Няма такъв ценен подарък! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Бяхме с ВИП билет на първия ред и имаше страхотна видимост. Пак бих отишла да го гледам.
Исках и аз шапка, защо ли не си купих?!

Последна редакция: сб, 10 ное 2012, 23:03 от densi

# 107
  • Мнения: 3 993
.......................
А най-хубавото беше, че пепеляшка ни подари розичка - каза че с нея ще спи  Crazy

........................
Принцеса Тиана ни подари розата! Няма такъв ценен подарък! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ох, а мойта се размина с розичката на сантиметър и после направи драма защо не я е получила.  Laughing Наистина няма такъв ценен спомен за децата от шоуто!  Heart Eyes Ние с мъжа ми и затова купихме сувенир на дъщеря ми, да й остане спомен от чудесното преживяване.
ninnann , и мойта се разтанцува вдъхновена от шоуто и още там заяви, че иска да тренира фигурно пързаляне.  Laughing

За влизането на паркинга - не беше кошмарно, точно обратното, беше добре организирано, имаше персонал и посочваха на всеки къде да паркира. Виж на тръгване стана хаос типично по български, който доведе до задръстване, макар че имаше много катаджии. Намериха се тарикати да се опитват да карат в насрещното движение, да пресичат напряко тревните площи и какво ли още не.  Mr. Green

Тони, не си ми казала - не съм купила билети и за вас!  Laughing Hug Днес има 3 представления, отидете, ще останете доволни. Шоуто си е баш за принцеси 4-5 годишни като нашите, имаше доста момиченца, които бяха дошли подготвени - в принцески рокли, полички от тюл, корони, магически пръчки и т.н. Laughing   
 

# 108
  • Мнения: 31 389
Да имаше много принцеси в публиката наистина. Heart Eyes

# 109
  • Мнения: 1 531
много беше хубаво - да!!! и мира беше много доволна и тя танцува и тя иска да тренира кънки на лед Simple Smile

# 110
  • Мнения: 16
КОга ще има паак?

Общи условия

Активация на акаунт