DISNEY ON ICE

  • 13 935
  • 110
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 646
DISNEY ON ICE, СПЕКТАКЪЛ ВЪРХУ ЛЕД
Поредният спектакъл на Дисни. От 09 до 11 ноември 2012г. Някой има ли впечатления? Продажбата на билетите започва от 25 април.
Моля за помощ: кои места са добри? В зала "Армеец" ще бъде.

# 1
  • Мнения: 3 993
Еее, супер! Откога ги чакам!  Heart Eyes
Защо поредния спектакъл, това шоу идва в България за първи път. През зимата бяха в Белград и доста се поколебах тогава, не намерих информация дали и кога ще идват в София, така че сега съм много приятно изненадана. Мойта щерка си умира за принцесите на Дисни.

Не съм ходила в зала Армеец, но местата ги обсъждахме в темата за събитията, когато се чудехме за акробатичното шоу на Цирк дьо Солей. Прерови там, има конкретни предложения за добрите места.  Peace

# 2
  • Мнения: 168
малко странен въпрос, но за момче дали би било интересно представлението или само на принцесите се набляга, някои дали има информация? newsm78

# 3
  • Мнения: 959
става както за момичета така и за момчета и не само - за всички възрасти е, аз го гледах като бях в лондон преди няколко години и няма да лиша детето си от това удоволствие, още повече че тренираме фигурно пързаляне от 2 години, така че ние с малката сме там  Hug

# 4
  • Мнения: 3 993
ice, колко ти е малка малката? И въобще, за каква възрастова група е подходящо шоуто? И каква продължителност има?
Извинявай за много въпроси, но досега не са идвали в България и не познавам никой, който да го е гледал.

# 5
  • Мнения: 959
ice, колко ти е малка малката? И въобще, за каква възрастова група е подходящо шоуто? И каква продължителност има?
Извинявай за много въпроси, но досега не са идвали в България и не познавам никой, който да го е гледал.

ами в момента е на 6,5 год, на 18ти ноември прави 7 год. на нея и е интересно всичко свързано с лед, ние и за това тренираме такъв спорт и съм сигурна че за нея ще е голямо удоволствие. Тук немнам колко ще е продължителността, но в Лондон беше 2,5 часа, но като са били в Швейцария, продължителноста е била 1,5 часа, за БГ незнам каква ще е , но предполагам, че ще е поне 1 часа, че то за тези цени които са ги обявили ще е срамота да е по-малко  ooooh!

за възрастта писах - за мен няма възрастово ограничение, е разбира се, че взе пак детето трябва да разбира - едва ли на 1,5 год. ще му е интересно, но знаеш ли... Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 23 107
От този линк нищо не ми излиза като информация за шоуто...
Дайте моля, работещ такъв.  Grinning

# 7
  • Мнения: 168
От този линк нищо не ми излиза като информация за шоуто...
Дайте моля, работещ такъв.  Grinning
така дали ще стане
http://www.ticketpro.bg/jnp/theatre/852113-disney-on-ice-09-11-2012.html

# 8
  • Мнения: 959
преди малко си взех 2 билета за събота то 11,00 ч.във вип зоната, най отпред, за да съм сигурна, че никой няма да има пред нас и детенце ще вижда всичко  Hug

# 9
  • Мнения: 3 993
А честито! Разпита ли за подробности като например продължителността на шоуто или направо букна през сайта на тикетпро?

# 10
  • Мнения: 959
А честито! Разпита ли за подробности като например продължителността на шоуто или направо букна през сайта на тикетпро?

не, не съм питала, но съм сигурна, че детенце няма да остане разочаровано, направо през сайта на тикетпро си ги взех  Peace

# 11
  • софия
  • Мнения: 25 646
.....

Не съм ходила в зала Армеец, но местата ги обсъждахме в темата за събитията, когато се чудехме за акробатичното шоу на Цирк дьо Солей. Прерови там, има конкретни предложения за добрите места.  Peace
Помня това, но не мога да намеря в коя тема беше и с търсене нищо не ми излиза newsm78

# 12
  • Мнения: 3 993
Ето я темата със снимката на залата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=634195.1065

Разгледа ли схемата на местата? Видя ли, че половината зала няма да я продават, местата в сиво? Мисля, че там ще има видео стена. Аз си харесах от зелените места, на дългата страна на пързалката, разбира се.

# 13
  • софия
  • Мнения: 25 646
Ето я темата със снимката на залата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=634195.1065

Разгледа ли схемата на местата? Видя ли, че половината зала няма да я продават, местата в сиво? Мисля, че там ще има видео стена. Аз си харесах от зелените места, на дългата страна на пързалката, разбира се.
Благодаря ти! И аз търсих в темата, но с "цирк", "дьо Солей" (на бг) и нищо не излезе.
Но пък в нет-а намерих друго полезно нещо за залата по повод концерта на Лили Иванова:
Цитат
Била съм на 2 спектакъла в залата .Най-добре се вижда от местата най-отпред пред сцената - Партер 1.Сцената нищо че е висока не е много близо и от първите редове се вижда най-добре.Също много добре се вижда от високите места B1 и B2.Вече имам опит.Първия път бяхме отктрани на А2 и не беше никак приятно, но сега вече имаме опит Simple Smile Понеже най-хубавите места в ПАРТЕР 1 са скъпички ще побързаме да се вредим на сектор B1 или B2.
Цитат
Истината е сектор ПАРТЕР 1 и донякъде предните места на ПАРТЕР 2 .А ако там няма места секторите B1 и B2. Това са добрите места в тази зала за концерти.За спортни състезания е съвсем различно.

Взехме билети за най-отпред, че имаме повод. Малката има имен ден на 11 и това ще е част от изненадата. Много хубаво се получава. Само да сме живи и здрави!

Мъжът ми е говорил с Тикет про: Представлението ще е с лице към сектор "В", срещуположният на засивените места, и от там ще си вижда най-добре.

Говорих и със СМЕ: Деца до 6 г., 120 см. влизат без билет, седят в родител Laughing
Супер са! На миналото представление на Дисни в НДК нямаше подобни работи. Малко, голямо дете - билет.

Последна редакция: пт, 27 апр 2012, 21:08 от zvanche

# 14
  • Мнения: 3 993
Какво е СМЕ?
На сайта на тикетпро никъде не пише, че ще е безплатно за деца до 120 см.

Общи условия

Активация на акаунт