DISNEY ON ICE

  • 13 945
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 375
Па, в сайта на Дисни не видях таквоз,......... лелиния

# 46
  • София
  • Мнения: 29
Аз пък от конкретното клипче нещо не се впечатих колкото очаквах...

# 47
  • София
  • Мнения: 6 375
Аз пък от конкретното клипче нещо не се впечатих колкото очаквах...

е, то е по-важно детето да се впечатли, все пак...

# 48
  • София
  • Мнения: 29
Така де, не знам дребния дали ще оправдае парите, които ще трябва да инвестирам, за да влезе с баща си, че две деца с един родител, пък било то и под 120см и 6г. едва лу пускат (а и едва ли се издържа Simple Smile )

# 49
  • София
  • Мнения: 6 375
не, две деца под 6 г. с 1 родител с билет няма да пуснат, защото условието е детето да седи в родителя. няма как и двете да седнат в таткото...

така е, много са парите. и аз доста се колебах.

# 50
  • София
  • Мнения: 29
Няма да са и двете в таткото, по-скоро той ще е принуден да дойде, за да не са и двете в майката Wink И ето как отидоха едни сто лева или как се отказвам, тъй като няма как да заведа само едното...

# 51
  • София
  • Мнения: 588
Малко да поразпитам...
Според вас как да облека детенце за представлението? Одеало да взем ли?

# 52
  • София
  • Мнения: 6 741
Предполагам - нормално - есеннно/зимно, хайде и яке да има, но одеяло прекалено ми се струва.  Wink
Чак толкова студено едва ли ще е, дори и да поддържат по-ниска температура заради леда.

# 53
  • Мнения: 3 993
Малко да поразпитам...
Според вас как да облека детенце за представлението? Одеало да взем ли?

Ще се завивате ли?  Laughing
Все пак, представлението е в зала, а не на открито!

# 54
  • София
  • Мнения: 588
Смейте се вие... Като ходим с детето на кънки обаче всички придружители, които са извън леда са МНОГО дебело облечени и поне 2-3 майки са винаги с поларени одеалца... А аз понеже съм с нея на леда не ми е студено и нямам идея какво е подходящо и какво не  Embarassed Остава в неделя да се вредим и за билети...

Моля ви кажете кои билети си струват да се купят. От Тикетпро ми казаха, че с тези от 80 лв се виждало по-добре, но от друга страна ако сме с тези от 90 ще можем да сме при героите. Някои от тях щели да се закачат с децата... В голяма чуденка съм...

# 55
  • София
  • Мнения: 23 130
Сиската_ , така и така си склонна да дадеш 80 лв, та не виждам защо да не дадеш още 10 лв отгоре, при положение, че ще имате и споменатите от теб екстри.  Peace

# 56
  • Мнения: 3 993
Ами то разликата между 80 и 90 лева за билет е никаква. Ако имаш готовност за 80, по-добре дай 90 и бъдете при героите.  Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 588
Момичета благодаря ви за отговорите! Колебаех се, защото ми казаха, че нямало да вижда много добре на местата от 90 лв, а на тези от 80 се виждало по-хубаво..., но пък да ти минават героите под носа... ХИХИХИ - то най-вероятно ще е каквото има в неделя де... Та може и назад в залата да сме, ако няма билети Sad . Налага ни се да пътуваме и не се знае дали ще се приберем на време, та не смея от сега да взема билет...

# 58
  • София
  • Мнения: 2 811
Аз днес по- късно ще търся билети, че са спрели онлайн продажбата. Дано да успея да купя билети!

# 59
  • софия
  • Мнения: 386
В понеделник купих без проблем от касата на НДК за събота.Имаше достатъчно места.Аз взех от тези по 50лв.

Общи условия

Активация на акаунт