DISNEY ON ICE

  • 13 947
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 103
А за момчета подходящ ли е спектакъла?

# 31
  • София
  • Мнения: 6 375
А за момчета подходящ ли е спектакъла?

мисля, че е подходящ и за момчета, и за момичета. включени са всякакви герои на Дисни - не само розови принцеси Simple Smile

можеш да потърсиш клипчета от представления на Disney on ice в Youtube и да придобиеш представа.

# 32
  • Мнения: 3 695
Моля, дайте жокер кои места са най-хубави - от зелените сектори на дългата стана и от тях средния ли или този по-близо до сцената?
А червените VIP (FLOOR SEATS) дали са с добра видимост или по-добре на 3-4 ред?

Последна редакция: вт, 23 окт 2012, 15:44 от tini-mini

# 33
  • софия
  • Мнения: 25 931
Моля, дайте жокер кой места са най-хубави - от зелените сектори на дългата стана и от тях средния ли или този по-близо до сцената?
А червените VIP (FLOOR SEATS) дали са с добра видимост или по-добре на 3-4 ред?
Писали сме какво е мнението ни за добрите места.

# 34
  • Мнения: 3 695
Прочетох темата, но все още се колебая кой сектор и блок. Rolling Eyes

# 35
  • софия
  • Мнения: 25 931
Никой не може да реши вместо теб Wink

# 36
  • Мнения: 1 531
е може някой да вземе да се включи с ново мнение. аз сигурно ще ходя и с билет от 40лв. надявам се да е добра видимостта уж отвсякъде.

# 37
  • Мнения: 50
И ние чакаме с нетърпение с малката шоуто. Дано й хареса.

# 38
  • София
  • Мнения: 29
На мен картата с местата нещо не ми се зарежда... Как да преценя сега цената към кои места се отнася  Thinking

# 39
  • София
  • Мнения: 6 375
пробвай с друг браузър

# 40
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 375
Добре, че е форумът, иначе се бяхме поотказали, че сумата щеше да е голямшка. Сега остава Емма да е под 120см, иначе откъм години го докарва  Mr. Green Страшно ще се изкефи.

На мен питанката ми е, ако сега взема билет само за възрастен, а до тогава Еммата вземе, че мине 120-те см, какво правим? М? Сериозно си питам, защото сега може и да ги няма още, ама е на ръба и дали някой ще седне с метърче на входа да ги мери?

# 41
  • Мнения: 3 993
Мисля, че няма да мерят с метър на входа. Освен това както чувам залата не може да се напълни поради високите цени на билетите, затова смятам, че няма да се заяждат излишно с клиентите.
Ако нещо съвсем се прецака при входящия контрол, със сигурност ще можеш да купиш още един билет на място, ясно, че свободни места има доста.  Simple Smile Не вярвам да се продаде всичко преди спектаклите.

# 42
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 375
По принцип е така, но за всеки случай изпратих запитване на СМЕ и мисля да си изпринтя отговора им, ако кажат, че е без билет (мерих я днес - точно 120см е). Билети, че ще има, сигурно е, но нали са с места, едва ли ще имам късмета да е точно до мен. Мога да си позволя още изчакване (отг. от СМЕ) и тогава да видим.

# 43
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 375
Имам отговор от ТикетПро (не знам защо те са ми отговорили) - не ми трябва билет за Емма, въпреки че е точно 120см.

А някой знае ли кое точно шоу идва, защото на сайта на Дисни има 5 такива шоута (ама че дума)?

Последна редакция: чт, 25 окт 2012, 13:56 от Гита Ог

# 44
  • Мнения: 71
То си го пише бе лельо - DISNEY ON ICE - НЕКА ПРАЗНУВАМЕ


Общи условия

Активация на акаунт