DISNEY ON ICE

  • 13 944
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 25 919
Какво е СМЕ?
На сайта на тикетпро никъде не пише, че ще е безплатно за деца до 120 см.
http://www.sme.bg/en/contacts
Организатори на събитието.

# 16
  • Мнения: 3 993
Казаното от Тикетпро за това от къде ще се вижда най-добре не ми звучи логично.  Rolling Eyes
Ето какво мисля аз. Първо, говорим за ледена пързалка, не за сцена. Сцената е повдигната, пързалката -не. Пързалката има мантинела, която може да се окаже препятствие за добро гледане на едно дете от партерните редове. Тоест, да си на някое леко повдигнато място непосредствено над VIP местата (Floor seats) примерно, е стратегически по-добрия избор. Второ, няма как да се вижда най-добре от сектор В, защото се пада късата страна на пързалката. От дългата страна ще има по-пространствен поглед върху цялата пързалка и ако не си непосредствено до засивената част на залата, която не се продава, ще виждаш добре и видео стената. По тези причини аз няма да купя от най-скъпите билети за т.н. VIP места.

zvanche, честита покупка!  Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 6 375
Little Wingels, кой сектор и цвят би препоръчвала?

звънях и аз в СМЕ - потвърждавам информацията за безплатен вход на деца до 6 години или 120 см. без собствено място.

# 18
  • Мнения: 3 993
Аз купих билети онази вечер от касата на Тикетпро в билетния център на НДК. От "зелените", на дългата страна на пързалката, сектор С, 3-ти ред. Касиерката ми препоръча да не взимам първи ред баш, защото имало някаква обезопасяваща преграда най-отпред на сектора. Спестих 80 лв. от билет за детето, след като разбрах, че може да седи в мен безплатно.

jam, не съм ходила в зала Армеец досега. Поразпитах познати, които са ходили там на концерт и на волейболни мачове и те ме посъветваха къде да избера места.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 560
Някой има ли представа каква е видимостта от жълтите-40 лв или розовите странични-50 лв места.Че дъщерята е вече на 7 и е над 1.20,та трябва и за нея билет и  оранжевите места ми идват малко скъпи

# 20
  • София
  • Мнения: 6 741
Някой купувал ли е скоро билети - интересува ме има ли още и дали не са изчерпани хубавите места - как мога да разбера?

# 21
  • софия
  • Мнения: 25 919
Някой купувал ли е скоро билети - интересува ме има ли още и дали не са изчерпани хубавите места - как мога да разбера?
Или отиваш на място и гледаш, или се регистрираш в сайт-а на Тикетпро. Там, след като си избереш за кой спектакъл искаш билети има схема на местата и свободните такива.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 375
Някой купувал ли е скоро билети - интересува ме има ли още и дали не са изчерпани хубавите места - как мога да разбера?

като се регистрираш на ticketpro.bg и тръгнеш да купуваш, ти се отваря схема на залата с местата.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 375
проверих сега за спектаклите на Дисни - ако им е вярна информацията, залата е практически празна...

# 24
  • софия
  • Мнения: 25 919
То при тези цени на билетите...

# 25
  • София
  • Мнения: 6 741
Благодаря за инфото. Simple Smile
Цените са високи наистина, но пък предполагам, че шоуто ще си заслужава.

# 26
  • софия
  • Мнения: 25 919
Охххх, само да не започваме пак темата дали си заслужават тези цени тези представления. Моля Praynig Личното ми мнение е, че не, нищо, че вече сме купили билети. Добре, че идват на 3 години. Бяхме на предишния спектакъл - да, хубав, динамичен, хубави костюми, но пак са високи цените на билетите. Да не говорим колко струват и нещата, които се продават във връзка със спектакъла ooooh!

# 27
  • Мнения: 3 993
zvanche, за кой предишен спектакъл говориш? DISNEY ON ICE идва в БГ за първи път тази година.

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 6 741
Въобще и не искам да водя спор.  Hug
Мисълта ми беше, че за детето ми ще е интересно - кара кънки и харесва принцесите на Дисни - та получаваме 2 в 1, както се казва. Simple Smile
Виж, да се продават покрай шоуто разни неща лично мен много ме дразни - общо взето са боклуци на високи цени, а трудно можеш да го обясниш на детето. Предполагам продават това, което има във всеки Дисни магазин...То си е част от бизнеса, като знам цените, може да печелят от това колкото и от шоуто.

Общи условия

Активация на акаунт