Подсъзнанието може всичко 49 (линкове за всички техники на първа страница)

  • 72 257
  • 714
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 8
Нещо зареждащо !
http://www.vbox7.com/play:30fef983
Поне на мен така ми подейства!

# 676
  • Мнения: 1 422
Момичета, който ще пуска следващата тема, може ли моля да каже. Искам нещо да му пиша на лични. Благодаря!

# 677
  • Мнения: 218
Маги и аз съм така
Цитат
говоря така все едно нещата, които искам, вече са се сбъднали (мн съм зле, знам...ама това ми е начинът Laughing )
Относно книжките, първата ми книга от този род беше Петър Дънов - Книга за здравето, след нея на един дъх прочетох Подсъзнанието може всичко и както казва дъщеря ми "мамо,  ако в училище изучавахме такава литература като тази, която четеш хората щяха да са подобри и всичко щеше да е прекрасно", а тя милата колко рева на „Парижката света Богородица“ , „Клетниците“и „Немили-недраги“

# 678
  • Мнения: 240
Момичета, кажете как да се науча да си пускам желанията. Когато искам нещо много силно, постоянно го мисля и си го пожелавам и то не става или аз не му давам възможност да се случи.  Simple Smile

# 679
  • Мнения: 10 717
Момичета, мога ли да ви помоля като слагате цитат да не махате ника на цитирания? Така е по-лесно да се следи дискусията  Simple Smile

# 680
  • София
  • Мнения: 3 611
Момичета, кажете как да се науча да си пускам желанията. Когато искам нещо много силно, постоянно го мисля и си го пожелавам и то не става или аз не му давам възможност да се случи.  Simple Smile
И при мен е така. Затова, когато чакам нещо важно, просто гледам да се занимавам с някаква работа, която да ми отвлича вниманието, иначе ми се свива стомаха и ми трепери под лъжичката, като постоянно го мисля. Интересното е, че когато си наумя да постигна някаква моментна цел, важна за момента за мен, я гоня до дупка и я постигам. Обикновено това е просто някаква материална придобивка. Истински важните неща, обаче, ми се изплъзват някак, не зависят от моето желание.

# 681
  • Мнения: 48
Днес приключи всичко по сбъдването на едно от моите желания, даже две, но едното не беше писано в картата. И двете станаха в синхрон по най добрия начин, просто невероятно, но факт 
 Grinning
През цялото време бях в едно напрежение, и някакси, чак не можех да се зарадвам, но сега когато всичко си дойде на мястото вече усещам еуфорията  newsm44 

Благодаря на всички, че ви има и потдържате тази страхотна тема, пожелавам много сбъднати желания и позитивизъм  Hug

# 682
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
svedd, браво на теб! Много се радвам, че всичко се е развило по план и както си го искала! Peace Hug

Говориш за картата на желанията, нали? Със снимката по средата?  Thinking

# 683
  • Мнения: 1 351
svedd , браво - много се радвам  smile3521.
 С мен и моето семейство днес стават приятни неща - дали защото от утре ще гостуват ангелите у нас  newsm78
  bouquet

# 684
  • София
  • Мнения: 577
Браво svedd! Радвам се, че си привлякла положителната енергия към себе си и са се сбъднали желанията ти. Така, като споделите, че някое желание ви се е сбъднало ме изпълвате с вяра и щастие!
А я да ви питам за любовните свещи. Мойте вече изгоряха, за три дни им се случи това. А пък човекът не идва...Дали трябва да си взема нови и да продължа да ги паля, докато стане или то вече е отишло във Вселената и сега чакаме нещата да станат newsm78

# 685
  • Мнения: 48
Здравейте момичета,
моля ви,  бихте ли ми посочили къде да прочета за тези желания, веднъж опитах но нищо не се получи. Имам нужда от малко насока. Благодаря ви   bouquet

# 686
  • София
  • Мнения: 276
Момичета, кажете как да се науча да си пускам желанията. Когато искам нещо много силно, постоянно го мисля и си го пожелавам и то не става или аз не му давам възможност да се случи.  Simple Smile

  Thinking И на мен дилемата ми е това: да "пускаме " ли желанията или не?

Убедила съм се в Не -пускането- т.е. в ежедневната визуализация на мечтаното, да се чувстваш , така сякаш вече го имаш. При мен постоянно дава резулатати- къде по- рано, къде по- късно, но винаги- по най добрият начин и в точното време.

А за пускането на желание съвсем на скоро се случи неволно- би било невероятно да е съвпадение. Ще ви разкажа набързо  Peace

Преди около година,( или повече) много си бях харесала в един сайт една чанта. Само я гледах, но все не  се решавах да отделя пари за нея. Не, че беше скъпа, но просто  нямах нужда от нея и не ми беше приоритет. Честичко отварях сайта и я гледах, мерех размерите и т.н..... След време улисана в грижи по децата, ежедневието, забравих за чантата.

И каква беше изненадата ми, когато съвсем скоро майка ми, ми изпрати багаж с подаръци  от чужбина и в сака открих точно тази чанта, която си мечтаех да имам преди години   Flutter.  Просто не можех да повярвам! На никой не бях казвала и с никой не бях коментирала това мое желание. И то се случи в момент, в който най- малко го очаквах.

Давам това, като пример- би било хубаво ако и други се  включат да споделят  Hug 

# 687
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
На никой не бях казвала и с никой не бях коментирала това мое желание. И то се случи в момент, в който най- малко го очаквах.

Давам това, като пример- би било хубаво ако и други се  включат да споделят  Hug 
Винаги така ми се случва. За да получа нещо, трябва да съм забравила за него.

# 688
  • Мнения: 1 422
Винаги така ми се случва. За да получа нещо, трябва да съм забравила за него.

На мене едно много желано нещо ми се случи, когато просто се отделих от него. Отказах не е точно правилната дума, но по ред причини дори може би вече не вярвах, че е възможно, колкото и да мечтаех за него.

# 689
  • Мнения: 1
 Привет, момичета!
 Благодаря ви за прекрасната тема и всички материали, които сте обобщили. Свършили сте страхотна работа и четенето на всичко тук ме зарежда и ми е най-голямата надежда и опора.
 Мощният ми период приключи и съм в голяма емоционална дупка ( и в сесия), но знам че е нормално и няма да се оплаквам Tired  Напоследък обаче осъзнавам две неща и искам да попитам дали някой е забелязвал същото: чела съм как пожеланията за други хора не действат, а и не е хубаво да се месиш в действителността на другите и т.н. Странното е, че точно когато се моля за друг човек- да е здрав, да получи най-подходящата за него работа, да се разреши негов емоционален проблем и какво ли още не, нещата се сбъдва много скоро и по толкова чудесен начин, какъвто не съм и предпологала  Simple Smile Когато става въпрос за моите желания и утвърждения- край; ако се сбъдне нещо - по най-трудния начин и с много зор и нерви Sad  Също така напоследък правя някои ритуали за умножаване на парите и след всеки ритуал ми се появяват някакви разходи и ми се налага да харча много....извинявайте ако сте отговаряли на подобен въпрос вече, но ми е трудно още да наваксвам с материала  Wink

Общи условия

Активация на акаунт