Подсъзнанието може всичко 49 (линкове за всички техники на първа страница)

  • 72 259
  • 714
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 420
А как можем да "пуснем" дадено желания,акто действително го желаем и няма как поне подсъзнателно да не се върти всичко около него? Или направо да се отчаяме и да се примирим?

# 691
  • Мнения: 1 422
В живота няма такова нещо, около което да се върти ВСИЧКО!

# 692
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравей те момичета, записвам се в темата   bouquet

Ще седна по обстойно да прочета и да поразмишлявам върху това което чета.

Естествено като всички хора и аз имам много желания и за сега все още вярвам и се надявам, че те ще се сбъднат, понякога губя вяра, но после се изправям и започвам да пак да мисля позитивно.

# 693
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Здравей те момичета, записвам се в темата   bouquet
Ще седна по обстойно да прочета и да поразмишлявам върху това което чета.
Естествено като всички хора и аз имам много желания и за сега все още вярвам и се надявам, че те ще се сбъднат, понякога губя вяра, но после се изправям и започвам да пак да мисля позитивно.

Добре дошла, anik79! Simple Smile))  Hug

Щом вярваш, няма начин да не се сбъднат желанията ти! И аз като теб понякога се отчайвам, но си казвам, че ако не днес, то утре ще се случи. Винаги трябва да сме позитивни, особено в мислите, чувствата и постъпките си, т.е. във всичко! Mr. Green Hug

Някоя от вас ще си прави ли карта на желанията на 19.06?

# 694
  • Мнения: 1 652
Странното е, че точно когато се моля за друг човек- да е здрав, да получи най-подходящата за него работа, да се разреши негов емоционален проблем и какво ли още не, нещата се сбъдва много скоро и по толкова чудесен начин, какъвто не съм и предпологала  Simple Smile Когато става въпрос за моите желания и утвърждения- край; ако се сбъдне нещо - по най-трудния начин и с много зор и нерви

Подобен сценарий ми е познат. Освен това ми се е случвало и следното. Желанията,  за които почти не съм се молила ми се сбъдват по-бързо от тези , за които се моля много, визуализирам и т.н. Мисля, че причината е една и съща и тя е , че това, което пожелаваш на друг човек, както и това, което желаеш, но не чак толкова много,  са желания, които не премисляш много и не ги спираш със страховете си. За мен това е един от вероятните отговори.
А също така-  лично аз мисля, че няма правило – кога се сбъдват и кога не желанията. Понякога си направил всичко, което зависи от теб, и пак не става. А понякога са сгафил всичко, което може да се сгафи по отношение на дадено желание – т.е. обсипал си го със страхове, лоши думи и прогнози и пр, и то въпреки всичко вземе, че се случи.
 
Да пуснеш едно желание на воля, означава да ти е все едно дали ще стане или не- т.е. да си кажеш – „И без това мога да живея- ако стане добре, ако не стане – пак ще ми е добре,нещо друго ще ми се случи, което да го компенсира  .”
Имам една любима молитва- „Да бъде Волята Ти Господи!” Въпреки, че след всичко ,което знам, малко не я разбирам тази молитва, но тя ми е помагала да пусна желанията си на Свобода.Всеки обича свободата и желанията също. Може би в тях е събрана толкова енергия, че ако я пуснеш тази енергия и не я задържаш, тя отприщва случаването им.


# 695
  • Мнения: 218
Големите желания, които са ми се сбъднали-любов, детенце, къща, коли, работа...съм ги визуализирала много време(1,2,3 год) идваше момент в която се отказвах и си казвах това няма да стане, трябва да спра да мисля за невъзможни неща и когато вече съм забравила за тях те започват да се сбъдват с лекота.А за малките, Вован си знае работата Simple Smile)

# 696
  • Мнения: 95
Здравейте,
от година-две тайничко чета в темата. От година-две се и интересувам и чета за силата на подсъзнанието. Опитала съм и някои от методите тук...Лошото е че при мен постоянно се редуват дни на позитивното и дни на негативното..Мога цял месец да мисля позитивно и да се чувствам добре и после винаги се случва нещо лошо и аз отново изпадам в депресия. Да - от година-две не се чувствам добре, търся себе си, старая се всячески да изтласкам негативизма извън живота си, но не успявам...
А какво ме предизвика да пиша тук чак сега? Ами пред мен стоят моите мечти, на една ръка разстояние...но за да ги получа трябва да направя нещо грозно, лошо и ужасно...
Смятате ли, че Вселената - след всички визуализации и карти на желанията и тн - е възможно да ми изпраща отговорът на моите желания, но с условие...
Понякога си мисля, понеже от 6 месеца съм в размисъл, а и днес затворих последната врата - дали пък това не е изпитание за мен? Да - защото днес категорично отказах да направя това нещо и съответно се отказах и от мечтите си..
Незнам...сякаш не ми е писано в този живот...

# 697
  • Мнения: 1
Знам че са нужни много постоянство и търпение, просто в един момент след толкова години изпитания, продължавам да мисля положително и да вярвам в мечтите си, а обективни резултати почти няма  Sad Хубаво е да знам, че има хора, при които с времето, духовните и мисловни практики са дали резултат  Simple Smile Пък все още не съм научила най-важния урок- да обичаш и цениш себе си....може би за това когато искам нещо за близките си успявам- защото вярвам, че го заслужават, а не мога да повярвам, че и това важи и за мен.
 
Цитат
От година-две се и интересувам и чета за силата на подсъзнанието. Опитала съм и някои от методите тук...Лошото е че при мен постоянно се редуват дни на позитивното и дни на негативното..Мога цял месец да мисля позитивно и да се чувствам добре и после винаги се случва нещо лошо и аз отново изпадам в депресия. Да - от година-две не се чувствам добре, търся себе си, старая се всячески да изтласкам негативизма извън живота си, но не успявам...
А какво ме предизвика да пиша тук чак сега? Ами пред мен стоят моите мечти, на една ръка разстояние
 Ситуацията пред мен е доста сходна- като омагьосан кръг. Но си мисля, че в никакъв случай Вселената не би искала да направиш нещо лошо и ужасно ! Това, което щеше да получиш в замяна, щеше да ти отрови живота ! Ти сама нямаше да изпиташ удовлетворение и радост, знаейки как си постигнала желанието си.

Подготвям се да посрещна ангелите довечера и вярвам, че ще ми помогнат  Grinning Ако някой иска да му ги изпратя след пет дни- да пише  Hug

# 698
  • Мнения: 48
svedd, браво на теб! Много се радвам, че всичко се е развило по план и както си го искала! Peace Hug

Говориш за картата на желанията, нали? Със снимката по средата?  Thinking

Да, за нея говоря, правих я на овенското новолуние, уникално е , само тогава ще си правя карти  Wink. Но същото това желание го бях писала и на листче по метода на Норбеков, А от картата имам и още 1-2 сбъднати, писал съм по напред в темата.  Simple Smile
При мен нещата се получават с постоянни визуализации, но въпреки всичко си казвам " нека да стане ако е за добро,  по най добрия начин за мен и всички останали, без вреда за никого", защото ако ще ми се случват лошотии след това предпочитам да не ми се сбъдва   Peace
Успех на всички  Hug

# 699
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
В живота няма такова нещо, около което да се върти ВСИЧКО!
Ох, Розичке, пробвай да го кажеш това на някоя майка с терминално болно дете. Или на такава, която отчаяно се стреми да има дете. Пък ме викни да гледам как те бъхти Wink
Не се сърди... много Hug

Разбира се, ако желанията са материално-любовни и аз бих казала "Да ти имам проблема".

Напоследък започнаха да ми се случват разни неща, които се опитват да ми разколебаят оптимизма и да ме върнат в дупката. Аз на тях им викам "ревизорите" - някъде прочетох това, но не се сещам къде. Тоест, Вселената ми прави ревизия да види дали, аджаба, промяната е перманентна или ще се откажа при първия неуспех. Е, няма да се откажа пък!" Както се казваше в един филмов лаф "Бездна, Бездна, не съм твой".

# 700
  • София
  • Мнения: 577
Делфина фон Ю., много благодаря за позитивният пост!

# 701
  • Мнения: 7 914
Делфина фон Ю., ах, ревизорите! И аз съм в ревизорно време... дали е от луната? Crazy


Леко се подавам на "ревизията", но най-интересно е , че бързо се връщам в правия път. Чудя се на себе си, но ми е много приятно, понеже това е огромен напредък в собствените ми очи. И то става въпрос за съдбоносни неща...

# 702
  • Мнения: 1 351
Делфина фон Ю , а аз се чудех как се нарича това странно нещо дето ми се случва - хем мисля позитивно и съм на гребена на вълната , хем от време на време ме дърпа по кракът надолу някое и друго " дяволче" , а то било ревизор- че . Ах , тези счетоводни служителиииии - няма да им се дам Naughty

# 703
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Да ви споделя как се боря аз с моите ревизорчета   Rolling Eyes Flutter  че напоследък ме нападнаха отведнъж #2gunfire

Представям си, че съм на някое високо място-някоя скала, заедно с човека, когото искам Blush и скачам и викам с всичка сила  Laughing Joy чувствам се все едно наистина го правя и ми е много хубаво след това, сякаш съм преизпълнена с енергия Laughing

# 704
  • Мнения: 185
хайде и аз да се включа относно желанията Simple Smile, пък след това пак да продължим разсъжденията......
преди около 8 години отидох на гинеколог, защото ми идваше през 2 седмици, лекаря каза, че нищо ми няма и сигурно са се объркали хормоните и по между другото вметна " много ти е малка м....т....а, сигурно няма да можеш да имаш деца" smile3551, направо си се примирих, постепенно приятелките ми около мен родиха, а аз се радвах на бебенцата отстрани и се чудех каква ми е мисията на Земята, след като не мога да родя и възпитам едно дете newsm45, "намерихме" се с мъжа ми, казах му в самото начало, той не реагира на новината и продължихме....., вече бяхме заживяли заедно, когато отидох с компания до Леденика, но нямам спомен той защо не дойде (предполагам е бил на работа), там има езерце на желанията, което винаги е сбъдвало моите, ходила съм около 10-на пъти, върнахме се и само отбелязах на вечеря пред него, че някой ден там ще си пожелая дете Wink
...и един месец взе, че ми закъсня с три дни, което практически беше невъзможно, защото цял живот ми е подранявало #Crazy, на майтап го пратих за тест и опа..... EFP, ами сега....и двамата бяхме без работа, нашите не го харесваха, а в нас буквално се прескачахме, само дето график за банята все още не си правихме, не можах да се зарадвам, паникьосах се no, дори ми мина през главата мисъла за аборт bash (аз, яловата се чудех дали да не махна детето си, с кой акъл съм била  baduu) и вече нататък ви е ясно, имам най-прекрасната дъщеря на света, за която всеки ден благодаря, на когото се сетите Grinning
......мисля че подсъзнателно силно съм си мечтала за дете, а съзнателно съм си мислила, че съм се примирила, че няма никога да стана майка newsm78 и със силата на мисълта (и с помощта на щъркела естествено rotfImbo) имам една умна, красива и палава дъщеря
....и нещо друго искам да споделя с вас- от както Ангелите ми бяха на гости съм се превърнала в неизчерпаем източник на идеи, мисълта ми е милион пъти по-бърза от скоростта на светлината и вече няма нужда да си казвам мантрата за да "виждам" нещата, които се "крият" от мен, някои от по-старшите може ли да се включат по въпроса, нормално ли е това?

Общи условия

Активация на акаунт