За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 31

  • 29 134
  • 776
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 404
Според мен не налага. И на двете им мия косите само веднъж седмично, не съм привърженик на честото миене, в пубертета се усложняват нещата обикновено. Ползвали сме спрея и лятото, тогава мия по- често коси, но като цяло не омазнява и не утежнява косата спреят.

# 16
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Благодаря за бързата реакция  Hug

# 17
  • Мнения: 4 199
Моля за актуален адрес на детския ортопед д-р Алексиев и колко струва прегледа при него, разбрах че не работи с направления.

# 18
  • Мнения: 15 379
Моля за актуален адрес на детския ортопед д-р Алексиев и колко струва прегледа при него, разбрах че не работи с направления.

40 лева е прегледа. Не работи със ЗК.
Ето: http://www.einet.bg/~alexiev/

Преглежда след 15.00 часа, запиши по телефона час предварително.
На гърба на Джъмбо на бул. България се намира кабинета.

# 19
  • Мнения: 4 199
Благодаря! А може ли да ми препоръчате някой от лекарите в Горна Баня, който работи със ЗК, понеже педиатърката така ли иначе ми даде направление и ми се ще да го използвам.

# 20
  • Мнения: 15 379
Там всички са добри, пък и ехография на тазобедрена става и оглеждане на стъпало и гръбнак не изисква кой знае какъв опит.

Д-р. Райчо Кехайов е много добър. Препоръчвам.

# 21
  • Мнения: 4 199
сега се чух с него и той не работи с касата Rolling Eyes звъня и на медицинския център Ортомед, но на телефона в Интернет никой не вдига...

# 22
  • Мнения: 15 379
Уф, преди работеше.
Отидете на място с направлението, всички са добри там.

# 23
  • Мнения: 12
Julia_21 , имам информация,че в 20-та поликлиника в Борово, д-р Филипов е добър (дано не те лъжа за името) педиатърката ми каза за него,но аз ходих при Алексиев, иначе в Горна Баня не важи направление.

# 24
  • Мнения: 646
Не знам дали въпроса ми е за тук,но и не ми се отваря нова тема....та въпроса ми е как подстригвате бебетата си или по точно използвали ли сте машинка за тази цел.Синът ми е на седем месеца и вече 2 пъти ми се наложи да му подстригвам  бритона, защото косата му е много дълга отпред а той само се дърпа реве, тръшка се и накрая се получава няма такава прическа и си мисля, че с машинка може би ще е по-лесно ама знам ли и аз. newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 44 180
пробвай, на въпроса - да с машинка го подстригваме, нашият син, обаче ако само за бретона ще е, не знам дали е най-добрият вариант Simple Smile

# 26
  • Мнения: 646
С машинката по скоро обмислям да не е само бритона, че вече ще вземе някой да ме попита куче ли го е дъвкало в главата.  Laughing

# 27
  • Мнения: 348
Искам да ви попитам нещо.Миналата година ,малката беше бебе лятото и я обличай с цели роклички или гашеризончета с къси ръкави и крачоли,за да не и е гол кръста.Сега и подариха доста летни дрешки,а и аз като се оглеждам за такива ,виждам ,че те са си вече за големи деца(то е логично де  Simple Smile ) .Имам в предвид ,че са си роклички,отделно блузки с полички и т.н.Лятото ми се вижда безумно в жегите да и слагам потник например ,но иначе вечно ще е отгащена и с гол кръст.(особено в яслата) .Вие как мислите? Как обличате децата лятото?

# 28
  • София
  • Мнения: 44 180
лятото го обличам като мен, т.е.  по тениска и къси паналонки или потниче и панталонки... и т.н...
не слагам допълнителен потник ако това питаш..
като те притеснява кръста - купувай бодита - без ръкав, с къс ръкав и т.н. и ги комбинирай с поли и панталонки....
При роклите не виждам как ще се голи кръст...


# 29
  • Мнения: 348
Ей,бях забравила за бодитата с къс ръкав.Добре ,че ме подсети.Ще накупя такива и готово.
п.с.рокличките тя сама си ги вдига ,чак над главата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт