режим за спане на 8 мес

  • 1 764
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Ако детето е спокойно и има достатъчно дълъг нощен сън, не бих се притеснявала. Малкият ми син е почти на осем месеца, спи два -три пъти дневно, но пък нощният му сън е доста кратък - буди се в пет сутринта, заспива в девет и половина вечер.

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 615
Абе ей хора!Не се излагайте!Питаш дали е нормално?Нормално е самО детето да си изгради режим PeaceНикакви такива неща не ме интересуват,спи като му се спи,като не му се спи денса из стаята  PeaceОставила съм го да прави каквото иска,и моя е на 8 месеца-спи след закуската за по 45 минути до час и след обеда за час или два  Hug HugНе ме интересуват нито режими нито часове на хранене-то аз че съм на 30 нямам режим,ам когато съм гладна,спя като ми се спи.И изобщо думата режим много ми е омразна  ooooh! ooooh!Като огладнее го кърмя или давам твърда храна,като не иска значи не е гладен,оставям го съответно да огладнее !Това за мен е зряло поведение на майка спрямо детето-ДА СЕ ВОДИ ПО НЕГО Peace

# 17
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
На 8 м ако помня точно е имало случаи и по 3 пъти през деня да спят, малко след годинката минаха на спане сутрин и следобед. Като бебета бяха от поспаливите моите госпожици  Grinning

# 18
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 752
Каката на 8м. спеше по 2 пъти на ден, а вечер лягаше в 20ч., малчо отсега не спи много и колкото да не ми харесва явно така ще е.

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Остави детето само да покаже колко иска да спи.
Моето на тази възраст спеше само следобяд. В много редки случай придремваше и преди обед.

# 20
  • Мнения: 309
Здравейте, мами! синът ми е на 8 мес и може  ли да спи по 1 път на ден след обеднто ядене
Разбира се ,че може .Щом детето е спокойно и весело - значи този съм му е достатъчен.

Дъщеря ми също е на 8м. и спи три пъти по 30 минути , а през ранния следобед - час-час и половина  и то само ако е в леглото си.Нощният и съм е доста продължителен  - 11-12 часа.Индивидуално е.

Общи условия

Активация на акаунт