Тема: "Дързост и красота"- тема75: "Какво печелим, когато губим"

  • 27 172
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
Да ви питам нещо в 2967 епизод Брук каза (не цитирам, но за цифрата съм сигурна) - "След 2 години брак, нещата пак се объркаха". Някой да помни в епизод кой № се ожениха с Рич? (така по-лесно ще може да се сметне 1 епизод колко часа  Mr. Green в действителност са и по-точно ще определим възрастта на героите, че ми е адски тъпо това по на 80г. да си бременен, по на 100 да си секси .........)

И още едно нещо - Тейлър не е ли психоаналитик? Тоест мисля, че тази професия се практикува от психолози или греша? Тя психиатър ли е, защото психиатрите са с медицинско образование? А иначе, защо ще и викат "докторе"?

# 46
  • Мнения: 35
Последната сватба на Ридж и Брук беше на 03.09. 2009-а,което ще рече 5643 епизод.Брук го каза,че са женени от две години вчера в епизодите 6087-6088,които даваха,те са от Юни 2011 - значи горе-долу са си 2 години наистина.Лично за мен е без значение кой герой на колко години е,защото те им ''променят'' възрастта и са си все млади,като гледам през годините,и за сценаристите това са незначителни подробности.Последният пример,който ви дадох и който за мен е най-очебиещ е Амбър - тя се конкурира с Хоуп в нашите серии за Лиъм,а да не забравяме,че синът на Дийкън,който Амбър гледаше като нейн с Рик е ПО-ГОЛЯМ брат на Хоуп!
А Тейлър се води психиатър,затова Ридж през целия сериал я нарича на галено ''докторе''.

# 47
  • Мнения: 0
Здравейте!Тук не бях писала,но ще си позволя да драсна някой ред Simple Smile
Фенка сьм на Брук и това си е .Оправдавам Брук,защото през всичкото това време от самото начало на сериала,до сега вечно я отхвьрлят,вечно я обвиняват и не й вярват.Ами ,че то е нормално мисля..
Сигурна сьм ,че не се е случило нищо на острова.Мисля си ,момчето льже!?Но защо?Каквото и да прави Тейльр,Рич винаги ще обича Брук.Те са си един за друг.Мисля ,че Тейльр никога не се е борила за каквото и да е с Брук ,по правилата.Винаги е имала подкрепата най-вече на Стефани,и винаги се е вьзползвала от това.Освен това смея да кажа,че  уж много честна ,а и психиатьрка, безцеремонно манипулира и льже.Винаги я оправдават.И то защото Стефани й е грьб.И как само иска насила да се сьбере отново с Рич?И отново льжейки вьзполвайки се ,даже този пьт е за сметка на синчето й?Но това защо ли никой от семейството не го вижда?Ми защото така им изнася.Надявам се обаче истината да се разкрие.И тогава да я видя.Мазница такава!Тя и физиономията й една мазна та потна чак..

# 48
  • Мнения: X
Цитат
И как само иска насила да се сьбере отново с Рич?И отново льжейки вьзполвайки се ............
За какво точно лъже Тейлър, че не разбрах?      newsm78

# 49
  • Мнения: 144
Добре дошла Lucina !  Hug
Виждаме, че и ти си почитатател и запозната с ДиК и се надяваме и занапред да "драскаш" тук още редове.

Цитат
И как само иска насила да се сьбере отново с Рич?И отново льжейки възползвайки се ...
За какво точно лъже Тейлър, че не разбрах?      newsm78
Горката Тейлър "лъже" най-вече себе си  Naughty, че ще е щастлива с Ридж. А да не говорим за мъжа си Уип или Рик или Ник и тн трибуквени имена  hahaha... дето уж ги обичаше и се възползва от любовта им, а после се оказа, че не било баш така... А най-вече се възползва непрекъснато от неволите на Брук, примамвайки за пореден път Ридж с лъжи, като го убеждава, че няма брак с Брук, а е в затвор и т. н. И т.н. Изобщо не е много почтено всичко това, нито е професионално за един психиатър...

Краси, а ти недей така негостоприемно към новичките, че на темата ще й се затвърди пак лошото име на тема, гонеща новите! И да е права и да е грешна Lucina, все пак е нова и има нужда от добра дума, докато се ориентира ...

# 50
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Хайде стига сте оплювали Тейлър и Стефани. Не ви ли омръзна? Нали сте почитатели на филма? #2gunfire #2gunfire
                      ******************************************************
(Исках да ви покажа, че нещата са двустранни, но някои хора виждат само в собствения си двор.)

# 51
  • Мнения: 144
Прави сме защото СЕГА "падналата" и то незаслужено е Брук, затова тя е тази, която се нуждае от милост и защита Naughty
Като "падне" Тейлър или Стефани, може да жалим и тях  Laughing

# 52
  • Мнения: X
Къде точно е "паднала" брукито?
Просто получава малко от лекарството, което тя прилага на всички цял живот.    Peace   Нека види как е.Може пък да й дойде акъла в главата и да се светне най-после какво причинява на хората.
Дано, ама надали!    Laughing

# 53
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Дорбе дошла, Lucina.  Hug Много се радвам, че в темата се появяват вече здравомислещи хора, които виждат истината и разбират, че Брук е истинската любов на Ридж, и че тя е жертвата на нападките на Тейлър и Стефани. Браво!!!   bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 221
Брук не разиграваше ли същите истерии когато бременна забегна и в депресията си още веднъж оправи  зет си Дийкън Joy Joy Joy Joy. Няма друга такава смешница, уж трябва да извика съчувствие , а тя ме разсмива. Разкаялата се грешница, м/у другото  вече има 10на серии през , които не сме я виждали по гащи, връз работното си място Grinning
А и да допълня малката и патка / дъщеря/ ще разбере ли скоро, кой е баща и, че много ме дразни когато нарича  чуждия баща свой.

Последна редакция: пт, 27 апр 2012, 16:50 от dmaria

# 55
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086

                                                     
Брук стои пред огледалото и през главата ѝ минават всички думи, които другите са  казвали за нея - че е съблазнителка, уличница от долината, че е съблазнила сина на съпруга си, че е предала доверието на Ридж. Тя стига до извода, че са прави. Хоуп идва и Брук признава: „ Да, нещо не е наред с мен!”.
                                                       
Хоуп ѝ казва, че не е необходимо да минава през ада. Брук отговаря, че  знае, че не иска да чуе това, но то е истината и двете трябва да си го кажат. Тя е лош човек. Няма морал, благоприличие, почтеност. Знае, че не иска Хоуп да знае каква е майка ѝ, но трябва да го приеме. Как да живее оттук нататък? Не е добра майка, лош човек е. Не може да спре гласовете в главата си. Хоуп казва, че може да е от халюцинациите или заради Томас. Брук казва, че не би ѝ причинил това,Томас си спомня всичко  и  няма да лъже.

Лиъм изглежда разсеян и Бил не може да получи пълното му внимание.
                                                     
Той признава на Бил, че е на път да има дете с жена, която не обича и никога не може да ѝ се довери. Бил го успокоява, че ще бъде страхотен баща. Лиъм дори е склонен да оневини Амбър-не е знаела за постъпката на майка си. Бил му посочва да им няма доверие и на двете. Никой не знае на какво са способни тази уличница и разпътната ѝ майка. Те са златотърсачки.

Амбър се обажда на Карл да дойде в къщата на плажа. Там  му казва, че макар за бебето да е рано, тя се  нуждае от друга услуга от него - да направи друг тест за бащинство. Той не скача от радост, защото за предишната услуга не е видял досега шампанско и шоколади. Но все пак се съгласява да го направи, когато  го моли, че е важно за нея да е сигурна кой е бащата на бебето. Той казва, че  ще се нуждае от ДНК материал.
                                                         
Стефани уведомява Ник, че Брук е напуснала „Forrester Creations” и нейното семейство. Тя ще има нужда от някого сега, това може да  бъде той, защото е все още  влюбен в нея.
Тейлър влиза и  обсъждат  фондацията  на Брук. Стефани е променила мнението си относно дейността на Брук. Създаването на фондация е истинско и искрено нещо. Тейлър се съгласява.

Амбър се обажда на Маркъс и настоява, че  трябва да дойде в къщата. Докато му мърка, че е много самотна, успява да откъсне малък косъм от косата му, а след това го моли да си тръгне. Маркъс е разтревожен- нещо не е наред. Тя го успокоява и бързо го отпраща.

Лиъм разказва на Бил, че  иска да премисли тези последни няколко месеца и да направи нещо наистина грандиозно и специално за Хоуп. Бил е съгласен. Лиъм казва, че знае точно какво трябва да направи.

Стефани признава на Тейлър, че Брук  наистина я е изненадала. Не е очаквала нещо подобно и е силно развълнувана. Тейлър допълва, че може би Брук не иска да впечатли Ридж, а нея, Стефани.

Амбър се втурва с косъма в болницата и го дава на Карл, като му казва да бърза, тъй като  трябва да знае възможно най-скоро. В болницата ще дойдат всички и ако детето не е от когото трябва...Карл недоумява защо това има такова значение, но когато та натъртва на името Маркъс, той най после започва да има проблясъци на разум.

Брук казва на Хоуп, че нещо вътре в нея  е повредено. Не може да се понася. Трябва да се посвети на нещо, с което да помага на хората. Така ще намери покой. Трябвало е да умре на онзи остров. Вината не е на плодовете. Губи съпруга си и брака си и  не иска Хоуп да е като нея. Нека се поучи от грешките ѝ. Тя е загубила най-важните неща в живота си заради непростими постъпки.

Амбър нервно подканя Карл да работи. Трябва да знае, че именно този мъж не е бащата.
                                                     
Бил предлага на Лиъм самолета на „Спенсър пъбликейшън”,  да вземе Хоуп и да отидат на почивка, преди Амбър да е родила.

Брук съжалява, че подлага Хоуп на това, след като самата Хоуп има проблеми-да има връзка с Лиъм, докато той очаква дете от Амбър и тя ще бъде постоянен фактор в живота им. Хоуп тайно се надява детето да не е от Лиъм, независимо от теста. Но няма да е честно да се правят, че нищо не се е случило. Двамата с него бяха толкова щастливи, преди Амбър да се промъкне между тях.
                                                     
Хоуп недоумява защо майка ѝ е нарекла фондацията на името на Стефани, която има много грехове. Брук отговаря, че Стефани много се е променила след болестта. Ето това иска да направи и тя. Да се промени, да бъде друг човек, да помага на хората. Иска децата ѝ да се гордеят с нея.

Лиъм идва да вземе Хоуп на романтична разходка със самолет. Тя е въодушевена, тръгва без багаж.
Амбър започва да има контракции, докато Карл извършва теста за бащинство. Това е състезание с времето.... Карл завършва теста, малко преди Амбър да започне да ражда.
                                                     
Джъстин напомня на Маркъс за идеята за промяна на фамилното му име от Forrester да Барбър. За него е много важно. Маркъс е съгласен.
                                                       
Брук не желае да се меси, когато Оливър отива при нея за съвет относно спечелването на Хоуп обратно.
                                                       
Хоуп и Лиам се наслаждават на последните си мигове заедно, преди  да бъдат изправени пред реалността, че  бебето на Амбър идва.


Амбър ме уби с тази походка на морж.

Последна редакция: пт, 27 апр 2012, 17:14 от Marsia

# 56
  • Мнения: X
Оооф, нищо, ама нищичко не е научИла тъз нашта бруки от животя....      Joy Joy
"Винаги следвай сърцето си!"       #Crazy
Тя, щот цел жувот следва все сърцето си, затова само простотии сътворява....тъй и ще си Умре неориентирана идиотка.....
Сега и Хоуп тика в същото блато.
То затова и Рик, и Бриджет, и Хоуп една стабилна връзка не могат да свъртят....с такова възпитание от такваз майка, напълно очаквано!   

# 57
  • София
  • Мнения: 221
Оооф, нищо, ама нищичко не е научИла тъз нашта бруки от животя....      Joy Joy
"Винаги следвай сърцето си!"       #Crazy
Тя, щот цел жувот следва все сърцето си, затова само простотии сътворява....тъй и ще си Умре неориентирана идиотка.....
Сега и Хоуп тика в същото блато.
То затова и Рик, и Бриджет, и Хоуп една стабилна връзка не могат да свъртят....с такова възпитание от такваз майка, напълно очаквано!   

Че то в този сериал , има ли една нормална, дълга , здрава и без изневери връзка-няма.

# 58
  • Мнения: 6 535
Хоуп знае кой е баща й, нали известно време беше сърдита на целия свят, но като гледам нищо не е научила с патешкия си мозък  ooooh!

# 59
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086

А и да допълня малката и патка / дъщеря/ ще разбере ли скоро, кой е баща и, че много ме дразни когато нарича  чуждия баща свой.
Патката знае много добре кой е тейко ѝ. Веднъж чу как Брук нарече пред Ридж, че връзката ѝ  с Дикан била грешка, от която се родила тя. Тогава много се сърди на майка си, но после...мина ѝ, де.
Аз дори мисля, че трябва и реален спомен да има, защото той по едно време се бори за попечителство, вземаше я в бара да я гледа. Но нали стоя 20 години хлапе, Хоуп удобно е забравила.

Общи условия

Активация на акаунт