Тема: "Дързост и красота"- тема75: "Какво печелим, когато губим"

  • 27 192
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Дано всички жени на възрастта на Джакиту изглеждат като нея - още я помня от една сцена преди няколко месеца - беше с бяла, къса пола и ботушки, просто пИрфектна  Crazy

Марси, специални благодарности за теб  Hug
Lesley-Anne Down (Джаки) без грим е мнооого зле



Направо да не повярваш, че това е тя  Peace Нормално е, все пак е на 58 години Peace

# 61
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
http://www.stud-center.com/wallpaper/lesley-anne-down/15626.html
За сравнение Sad Sad Sad Cry Cry Cry

Живот-палач.!!!!!!!... smile3518

# 62
# 63
# 64
  • Мнения: X
На тази снимка много й личи колко е остаряла ККЛ....



А на тази много ми харесва....



Голяма работа са грима и фотошопа.

# 65
  • Мнения: X
Кажете после, че не е красавица....

# 66
  • Мнения: 144
Че то в този сериал , има ли една нормална, дълга , здрава и без изневери връзка-няма.
Hug тъкмо си мислех за същото ... вземаш ми думите от устата
Това май си е закон в ДиК и при жените и при мъжете  Naughty
Опитах се да се сетя за някой  ... но няма  Sad  изключая децата и девствените все още ...
Пам например бе девствена, но и тя не бе наред иначе и убиваше докато бе такава  hahaha Сега след като вече и тя е с мъж и на Пам й е време да почне смените на партньори и да спази "закона" на ДиК  Naughty

# 67
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Имаше въпрос каква е Тейлър професионално.....
Тя е лекар-психиатър(psychiatrist)...т.е висше медицинско образование със специалност психиатрия....Тя беше личен лекуващ лекар-онколог в болницата на Карълайн....После сценаристИтИ я ''преквалифицираха''в психиатър по неизвестни причини Laughing
Психологът(psychologist) и психоаналитикът(psychoanalyst) не са лекари..... Peace

# 68
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен! Ето и моето мнение-следя сериала от самото му появяване в България поради прозаични причини....мога и без него, но с него ми е по-приятно! Колкото и да се опитвам да разбера хората патетично защитаващи Стефани и Тейлър, а сигурно и дъщерята на Тейлър мога само да отбележа, че според мен това са прекалено изкуствени образи.. За разлика от тях почти всички останали образи са доста по-истински-не само Брук, но и Ерик, Ник, дори и майка му. Не знам за жените тук, но съм сигурна че и те са грешали, мечтали, сигурно и кръшкали-гледайки разводите като процент от браковете не само у нас!!Същото и в по-голяма степен се отнася и за мъжете. Така че, гледайте сериала и се фокусирайте върху хубавия интериор, екстерир, модата и т.н. и не се превръщайте в съдници....доколкото знам той е един за целия свят.

# 69
  • Мнения: 144
Здравейте и от мен! Ето и моето мнение-следя сериала от самото му появяване в България поради прозаични причини.... мога и без него, но с него ми е по-приятно! ... Така че, гледайте сериала и се фокусирайте върху хубавия интериор, екстерир, модата и т.н. и не се превръщайте в съдници....доколкото знам той е един за целия свят.
Добре дошла Milataa  Hug
Твоето мнение и съвети са интересни.
Особено ми харесаха тези подчертаните твои думи. Ако разрешиш - ще те цитирам занапред, когато ме питат околните защо гледам такава "боза", защото много добре ми пасва това и на мен  Simple Smile
Надяваме се да се задържиш при нас след като следиш сериала от самото начало!


Последна редакция: пт, 27 апр 2012, 18:42 от Sega

# 70
  • Мнения: 1
 lovekiss на всички...
Естествено , че всеки който споделя мнението ми може да ме цитира, както и да го оборва......стига да успее!

# 71
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Добре дошла Milataa и от мен.  Hug Това е супер, че гледаш "Дързост и Красота" от самото му начало.   bouquet
Във вчерашния епизод, Брук и Ридж бяха облечени с тези дрехи.

# 72
  • Мнения: 144
Чарли, благодарности  Hug

Много ценно и точно попадение   bouquet
Двамата са много мила двойка на тази снимка, дори и отчаяния Ридж с тази брада. Мъката за Брук дори му ходи тук на тази снимка, а Брук е шик както винаги.

Не за пръв път ни шашкаш с тази твоя наблюдателност за дрехите и колекция от снимки!
Откъде го изрови това?

# 73
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086

А ето кой им прави дрехите:Danielle King

# 74
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Много ти благодаря, Сега.  Hug Ами, търся снимки от сериала и намерих много в един руски форум и тази я взех от там.

Общи условия

Активация на акаунт