Тема: "Дързост и красота"- тема75: "Какво печелим, когато губим"

  • 27 173
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 144
Марси благодаря   bouquet, че подкрепи моето мнение, че няма любовна афера между Брук и Данте и бе само постановка.

Хастар, мисля, че не е много сигурно да се сравняваш тези твои 1. и 2.  - докато не го гледаме този бъдещия епизод за 2. и да видим детайлите. Засега 2. е само приказки от тук от там. Така бе дошла предварителна информация как Брук е свалила Оливър и й нахвърлиха за това дълго преди епизода, но истината се оказа друга.

Иначе ето я разликата между Брук и Тейлър, но от инфо в сегашните епизоди  hahaha

1. Съкрушената Брук, въпреки, че обича Ридж, иска да е щастлив и повярвайки, че е виновна - прекрати брака си с него. Постъпвайки благородно, тя сама го изпрати при Тейлър и даде своите имоти във фондация за бедни, лишавайки дори децата си от това наследство.
2. Съкрушената Тейлър, въпреки, че уж обича Ридж, не иска той да е щастлив и богат без нея. Тя задържа нечестно още 25% на Стефани от компанията, раздавайки сама правосъдие и лишавайки останалите наследници Форестър от това наследство. Така Тейлър съветва за втори път користно децата си да вземат дялове Форестър в ущърб на трудилия се цял живот Ридж и фамилия и всичко да стане един ден тяхно.

Хайде пак да си говорим за добрата и благородна Тейлър!

# 721
  • Мнения: X
Цитат
1. Съкрушената Брук, въпреки, че обича Ридж, иска да е щастлив и повярвайки, че е виновна - прекрати брака си с него. Постъпвайки благородно, тя сама го изпрати при Тейлър и даде своите имоти във фондация за бедни, лишавайки дори децата си от това наследство.
Повярва брукито,  че е виновна, защото знае на какво е способна, а именно, да съблазни дори и доведения си син.    Peace

Даде парите си .Задържа имотите си, т.е. къщата.Ама и за парите май не е сигурно, щото вече не говори за фондацията.....май-май пак си ги прибра обратно.А цялата дандания с фондацията беше , за да се прави на "Виж ме ,Рич, колко съм благородна,как може да ме зарежеш , задето съм ти сложИла поредните роги!"   


Цитат
2. Съкрушената Тейлър...............задържа нечестно още 25% на Стефани от компанията, раздавайки сама правосъдие и лишавайки останалите наследници Форестър от това наследство.
Съкрушената Тейлър просто знае какво ще стане, ако остави дяловете в ръцете на Рич.
Бруклата просто ще вдигне крачка, показвайки розАвките си кюлотки и Рич-ко моментално ще обезнаследи собствените си деца заради разните му там чужди Хоуп-чета.    Peace
Та, ако съкрушената Тейлър не се погрижи за децата си , няма кой друг да го направи.
Рич неведнъж доказа, че на него не може да се разчита....че е достатъчно само брук да оголи бедър и той веднага забравя и майка, и дяца , и компания , и всичко....
В този ред на мисли, Тейлър би се показала по-голяма патка и от Бриджет, ако остави наследството на децата си в ръцете на Рич.Особено докато брук е до него.....ламтяща за още, и още....   Peace


Та, хайде пак да си поговорим коя от двете държи на децата и семейството си.И коя на розАвките си кюлотки, с които печели парите си.    Mr. Green

# 722
  • Мнения: 144
Краси ти само даваш голи предположения какво лошо би могло да стане или ти се иска да стане  Mr. Green

Но фактите засега са други: и те са - съкрушената Брук раздаде на другите материалното и с любовта си Ридж барабар -да не страдал, докато съкрушената Тейлър хладнокръвно прибра за пореден път материалното, без да мисли страда ли любовта й Ридж или не.

Или ако на мен не вярваш - справка Стефани: вчера  Стефани каза, че Брук има голямо сърце и си скубеше косите, че е могла да стори нещо на някой, в който има толкова доброта  Peace

# 723
  • Мнения: X
Краси ти само даваш голи предположения какво лошо би могло да стане или ти се иска да стане  Mr. Green
Е, ако познаваш жена, която цял живот си решава проблемите с вдигане на краката, при 101-я проблем едва ли ще предположиш, че ще иде в манастир да пита монахините какво да прави....Пак ще вирне крачката, просто защото не знае друг начин.
Та и с наша бруки така...... Mr. Green   , естествено, че предполагам това, което е характерно за нея и както е постъпвала цял живот.    Peace

# 724
  • Мнения: 0
Здравейте!  Blush Не знам дали това е темата,в която трябва да задам въпросите си,но ще го направя! Simple Smile Гледам Дързост и Красота от много години. Фенка съм на Тейлър.Харесвам Хоуп и Стефи-страшно красиви!Та сега към основното....бих помолила някой да ми напише какво се случва в сегашните американски епизоди...не разбирам много английски Sad Не мога да разбера как така Лиам се жени са Стефии...та нали обича Хоуп?!Защо се разделя със Стефи?До колкото гледах май се жени за Хоуп?А на Хоуп какво и става...защо се друса??И след толкова много време...направили го вече с Лиам...1-2-3-4 пътии...все пак са заедно трябва да имат сексуален живот..А в момента Лиам пак е със Стефи??Не обича ли Хоуп....какво става тука..някой да ми обяснии Simple Smile newsm78  Мерси предварително!   bouquet  bouquet  bouquet

# 725
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Ния, тия питания можеш да ги пишеш в скрит текст, защото повечето в темата си следим българските епизоди. Маркираш текста и го форматираш с бутончето на горния ред в средата.
Моля, който ще отговори да направи същото  Praynig

# 726
  • Мнения: 0
Много се извинявам! : ) Не знаех,благодаря ти че ми каза!Още един път извинете!  newsm53

# 727
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
1. Съкрушената Брук, въпреки, че обича Ридж, иска да е щастлив и повярвайки, че е виновна - прекрати брака си с него. Постъпвайки благородно, тя сама го изпрати при Тейлър и даде своите имоти във фондация за бедни, лишавайки дори децата си от това наследство.
2. Съкрушената Тейлър, въпреки, че уж обича Ридж, не иска той да е щастлив и богат без нея. Тя задържа нечестно още 25% на Стефани от компанията, раздавайки сама правосъдие и лишавайки останалите наследници Форестър от това наследство. Така Тейлър съветва за втори път користно децата си да вземат дялове Форестър в ущърб на трудилия се цял живот Ридж и фамилия и всичко да стане един ден тяхно.
Хайде пак да си говорим за добрата и благородна Тейлър!
Добре, да говорим. Но първо да уточним защо Брук повярва така лесно на Томас, който може да ѝ бъде син. Ще ти кажа. Защото се познава...Защото си няма доверие. Защото знае какви ги е вършила и се чувства виновна? И аз искам да говорим за това! (Няма да споменавам какво направи със сем. Форестър, въпреки че уж обича Ридж най-много.)
 Тейлър е съкрушена, защото е излъгана от хората, които най много обича- Ридж, Томас и Стефани.
Съкрушеността е заради различни причини Naughty Какво значи съветва користно децата си? Тези деца да не са ѝ чеиз? Нали едно от тези деца върна компанията, докато "трудилият се цял живот" Ридж си чоплеше носа. Защо да е в негов ущърб-нали са му родни деца? Чие трябва да бъде един ден? Нали пак тяхно? Sick

# 728
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
НОВА ТЕМА

Последна редакция: ср, 23 май 2012, 20:03 от Marsia

Общи условия

Активация на акаунт