Тема: "Дързост и красота"- тема75: "Какво печелим, когато губим"

  • 27 181
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 221
тази Кейта е отвратително същество, не престана да натрапва любовта си,  сякаш е някакъв ангел, чиято любов е благословия за другия.

# 706
  • Мнения: 1 940
Наистина е отвратителна.

Аз открих нещо интересно. Данте е бил със Бриджит преди да има връзка с Брук (не съм много сигурна за това коя е била първа) . Интересно нали. За по любопитните  ви качам два клипа в които в единият се вижда че Брук се целува с Данте а в другия Бриджит се целува в него.

http://www.youtube.com/watch?v=eDYF_LJM84o&feature=results_v … L0DB1CF46F1820E6E    -  Брук и Данте

http://www.youtube.com/watch?v=ylMXdnPDoOU&feature=related - Бриджит и Данте

Не е ли интересно. Допълвам че тези действия се развиват през 2005 година. А сега някой да ходи да оправдава Брукито аджеба ся що тя се целува с още един мъж на щерка си.


Последна редакция: вт, 22 май 2012, 16:51 от emiliq.nikolova88

# 707
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
                                     
 Steffy и Томас започват скандал, след като той изразява скептицизма си, че Бил действително ще напусне Кейти. Тейлър също не вярва, че Бил ще напусне жена си.
                                                       
Тя се опитва да посредничи в кавгата децата си и да ги убеди да останат единни  в името на семейството си. Томас отново посипва главата си с пепел заради случилото се. Стефи не приема доводите, че Ридж ги обича. Тейлър ги уверява, че ако се подкрепят и се обичат, ще могат да преодолеят всичко. Стефи мечтае, че когато се съберат с Бил ще станат мощна сила и ще могат да управляват "Форестър".
                                                       
Кейти обаче е поканила гости, те са насядали и очакват изненадата ѝ. Чудят се защо Бил спира  церемонията за подновяване на клетвите и какво ще каже на Кейти.
Той говори много мили думи, обещава, че винаги ще я обича, защото тя е отворила сърцето му. Тогава, на сватбата им не е знаел, че ще се наранят взаимно. Не може да си представи живота без нея, без приятелството  ѝ, без съветите  ѝ. "Обичам те, моя Кейти и се кълна, че ще съм винаги честен с теб, дори когато е трудно. Каквото и да крие бъдещето, винаги ще те обичам."
                                                       
Кейти също му се врича във вярност. Изразява увереност, че заедно могат да преодолеят всичко. Неприятностите оставят в миналото. Това е нов съюз, ново начало. "Толкова те обичам"- просълзено казва тя. Бил повтаря, че също я обича. Свещеникът ги провъзгласява още веднъж за семейство.
Лиъм намира Хоуп на терасата, но тя вижда, че той изглежда разстроен. Той й казва, че е щастлив, че са заедно.
Гостите се разотиват. "Сега си само мой"- казва Кейти и го прегръща, а Бил изглежда кисел. В това време Стефи брои минутите и е сигурна, че той казва на Кейти точно сега, че я напуска.
Бил изразява яда си, че Кейти го е изненадала по този начин. "Защо ръководиш този брак, сякаш аз не съм в него? - ядосан е той.- Не те разбирам, как може да ми натресеш такова нещо...как можа, Кейти?" Добавя, че всичко това прави по-трудна мисълта да живее без нея. Кейти се обърква и мисли, че той говори да не би да  ѝ стане нещо, защото е с присадено сърце. Усмихва си и казва, че винаги ще бъде до него, добре е, а ако иска, може да се направят, че тази вечер не е съществувала.
Бил е объркан, налива си питие...нервен и ядосан е...

рейтинг на епизода – 9.9
             
                 
                                                     
Стефи сънува последната си среща с Бил и това я вкарва в действителността. Поглежда телефона и не вижда дори съобщение от Бил.
Бил прекарва нощта на дивана в хола, обзет от тежки мисли. Когато Кейти влиза, той се извинява за реакцията си предната вечер.
Ник е изненадан, когато отива у Джаки и Оуен и вижда, че всичките им вещи са опаковани, а те ще се местят.
                                                     
Джаки информира Ник, че  продава тавана и с Оуен ще се преместят. Някой е готов да купи жилището им, стига са се изнесат веднага. Според Ник е подозрително, че някой им дава много пари за това жилище.  Все пак е низша класа имот. "С вана във всекидневната"-присмива се Ник, докато ги гледа да се натискат.
Steffy е е загрижена, че все още не се е чувала с Бил, тъй като ѝ е обещал да сложи край на брака си с Кейти. Въпреки това е убедена, че той ще спази дадената дума. "Мразя да те гледам как обикаляш и чакаш телефона да звънне"- ядосва се Тейлър.
                                                       
Бил най-накрая се свързва със  Steffy и иска да я види, за да ѝ разкаже какво се е случило с Кейти снощи.
Ник съжалява, че е попитал къде ще живеят, защото Джаки безгрижно му казва, че ще се преместят при него.
Стефи се хвърля да целува Бил, когато идва, той отговаря на целувките ѝ. В един момент забелязва, че той не е свалил брачната си халка. Той ѝ разказва за снощната церемония. Стефи му поставя ултиматум- да забрави борда, компанията си и Кейти, и да бъде с нея още сега. (това е голяма грешка) Бил се опитва да каже, че моментът не е подходящ. Чувствата му не са променени.
                                                       
Карън идва при Кейти, за да поговорят. Доволна е, че благодарение на нея, Бил се е променил. Кейти е уверена, че сега двамата са по-силни от всякога.
 Когато Тейлър разбира, че Бил не е сложил край на брака си, тя настоява Steffy незабавно да  сложи край на тяхната афера.

  рейтинг – 8.00

# 708
  • София
  • Мнения: 221
Жалко помислих че, в тази серия  ще  драмата на заблудената Кейта.

# 709
# 710
  • Мнения: X
Аз открих нещо интересно. Данте е бил със Бриджит преди да има връзка с Брук (не съм много сигурна за това коя е била първа) . Интересно нали. За по любопитните  ви качам два клипа в които в единият се вижда че Брук се целува с Данте а в другия Бриджит се целува в него.

http://www.youtube.com/watch?v=eDYF_LJM84o&feature=results_v … L0DB1CF46F1820E6E    -  Брук и Данте

http://www.youtube.com/watch?v=ylMXdnPDoOU&feature=related - Бриджит и Данте

Не е ли интересно. Допълвам че тези действия се развиват през 2005 година. А сега някой да ходи да оправдава Брукито аджеба ся що тя се целува с още един мъж на щерка си.

Е как що?!    Mr. Green
Пробва ги бе,стават ли в леглото, не стават ли....И ако не стават,  да ги пообучи малко, некой друг урок по Кама Сутра да им предаде.....да не страдат щерките незадоволени....   Joy Joy Joy Joy

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 1 574
Голям кеф, серия без Рич и Брук! Simple Smile Сега чакам с нетърпение и Кейти да излезе от кадър. Така да не си пасват с  Бил, не мога да му се начудя как изобщо се върза с нея. Тейлър много ми харесва последните серии, толкова решителна и страстна във всичко което прави!

# 712
  • София
  • Мнения: 221
Т.к. гледах с половин око, не разбрах Кейтата защо не беше поканила кака си , или кака е била на легло Joy в този смешен момент  с клетвата.Без да съм мъж, но ако някоя  жена ми спретне такава помия, мигом и бия мощен мъжки" ритник " при отворена врата.

# 713
  • Мнения: 6 555
Данте не беше ли баща на бебето на Фелиша /къде се загуби тя  newsm78Thinking

Брук кога е пропуснала някой мъж на дъщерите си, най-ощетената в това отношение е Бриджит, та да се чудим и маем кой кого и как  Mr. Green

# 714
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Значи, Бил може да сервира на Кейти, че иска да се раздели с нея, за да бъде със Стефи, а Кейти, която с най-добри чувства е решила да го изненада и да го зарадва и да започнат на чисто, без недоразумения и кавги, излиза, че е постъпила лошо. "Прибирам се в пълна къща с хора. Как можа да ми го натресеш?"  ooooh!  Той Доалр Бил се надяваше да са сами, че да й разбие надеждите на бедната Кейти като й каже, че иска да се разделят, за да може да се въргаля с дъщерята на Тейлър. Егати тъпака.   #2gunfire  Намерил си жена, че хайде да я зареже заради друга, която може да му е дъщеря.  ooooh!

# 715
  • Мнения: 144
Подкрепям Дейвид  Hug и заставам зад думите му и зад милата и добра Кейти, която не е направила нищо лошо. Изобщо не й пожелавам да е в незавидното положение на Тейлър на изоставена, както и самата Тейлър не й го пожела. Мисля, че и самият Бил все още не е наясно какъв го иска и кое точно в коя го привлича, защото любовта не е само секс. Иначе такъв корав мъж като него нямаше да се колебае.

Дрийм, Фелиша съвсем скоро я показаха на сватбата на Тейлър и Ридж, как се втурна да преследва Ник, като чу че е вече ерген.  Но за детето й и Данте наистина нищо не казаха - предполагам, че това означава, че е "лоша" майка  hahaha според някои, щом не я показват да се грижи за него.

А ти Еми да знаеш, че Краси и Дрийм като те подкрепиха, всъщност не ти направиха услуга, защото премълчаха или не помнят (надявам се неумишлено) някои важни подробности за тези сцени.
Явно и ти не ги знаеш и затова това, което си намерила ти се е сторило интересно.

Да - това е така с Данте и Брук, но помня съвсем детайлите, но бе някаква ПОСТАНОВКА за да се даде "зелена" улица за връзката на Бриджит. Трябваше да я убедят Бриджит, че уж Брук и Данте имат връзка, за да не изпитва угризения и колебания и спокойно да бъде с избранника си. Тоест мама Брук се жертва в случая...  И за Ерик май Брук се ожени последния път с такава подобна благородна цел.
Това помня аз за Брук и Данте Naughty

# 716
  • Мнения: 6 555
Ха ха ха...мама брук в услуга на дъщеря си...това е голяма смешка  Joy Предполагам всичките й авантюри и грешки също са плод на отчаяните й опити да помогне на дъщерите си  ooooh! Whistling Понякога в желанието си да защитите курвенските номера на любимката си ставате смешни  Mr. Green

# 717
  • Мнения: 1 940
Сега наистина не си спомням много тези случай. Но може да се поровя за повече информация, защото явно помним дадени моменти а не истината или лъжата покрай тях.

# 718
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Точно така беше както го разказа Сега. За Кейти съм почти съгласна, никой не трябва да бъде нещастен, но това се отнася и за нея- тя помисли ли за това, когато спа със съпруга на племенницата си. После много го обичаше...Нищо лошо не е направила, да, само се перчеше като директор на голямата компания и се държеше зле със всички. Иначе какво да е правила? Не е вадила очи, я? Joy
Относно Данте, Фелиша, Брук...
Да, Данте отведе детето в Италия и никой не ги видя и чу. Авторите прекратиха тази история, както секнаха и любовта на Брук към детето от яйцеклетката ѝ.

Верно, че това с Данте и Ерик беше постановка.
Но Naughty Питам се: защо на Брук ѝ трябва първо да цапа, после да бърше. Защо не стоя при голяяямата си и единствена любов, ами се налага да играе театри. Те бяха не заради колебанията на Бриджит, а заради това, че Брук първа маркира територията на дъщерите си.

# 719
  • Мнения: 779
Ето я разликата между Брук и Тейлър:
1. Въпреки, че обича дъщеря си и иска да е щастлива, Тейлър настоява Стефи да прекрати връзката си с женения Бил.
2. Брук набива чембелите на женения Лиъм да се разведе със Стефи, за да бъде с щерка й Хоуп.
Хайде пак да си говорим за добрата и благородна Брук!

Общи условия

Активация на акаунт