Тема: "Дързост и красота"- тема75: "Какво печелим, когато губим"

  • 27 194
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 144
По-долу в скрития текст има накратко преразказ на новия 6325 епизод на "Дързост и красота" от USA качен във Vbox ot boldandbeautiful. Сега когато boldandbeautiful е сложил и английските суби е много по-лесно за гледане.

Епизодът е много е интересен. Преди няколко седмици пожелах нови бебета в ДиК и от нераждалите Лоугън и Форестър и сценаристите май ме чуха и ето започнаха да изпълняват hahaha    
/Сложих го в скрит текст и да не се чете от който не желае да знае бъдещите събития. /

6325 епизод - 18.05.2012
Скрит текст:
Кейти е бременна от Бил

Томас Форестър е новия приятел на Каролайн, красивата руса дъщеря на Карън (първата любов на Ридж и близначка на Карълайн).

Томас е поканен да се запозннае със семейството на Карълайн. Той е шокиран от новината, че "бащата" в това семейство е Даниел. Но постепенно възприема новината за необикновеното семейство от двете жени. Карън и Дани са отгледали и възпитали сами Карълайн и липсата на биологичния баща на Карън не се е чувствала.

Джарет също е в течение, но чичото Бил Спенсър не знае и не трябва да научава. Томас обещава да не казва на Бил, защото се очаква, реакцията му за любовната връзка между двете жени да бъде негативна.

Бил се е мернал за малко преди вечерята и без това се е учудил на снимките на двете жени, които са навсякъде в апартамента. Подмята, че хората могат да изтълкуват зле факта за съвместния живот на двете приятелки.

Кейти споделя с Дона колко е доволна от живота си с Бил. В прекрасно настроение, много радостна, тя посреща Бил със специално приготвена вечеря. Говори му за неочакваните неща, които се случват като появата на Лиъм и колко  щастлив баща е Бил сега с такъв прекрасен син като Лиъм. И накрая развълнувана му споделя за новото чудо, което ги е споходило. Тя е бременна. Реакцията на Бил е ужасна - той иска тя веднага да абортира.
[/color]

# 676
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Благодаря мнго на Сега за резюмето и на boldandbeautiful, че е качил епизода.   Hug   bouquet

# 677
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
А това, че Брук не си гледа децата - своите и собствените къде го гледате newsm78
То и аз там го гледам. Да не би и някъде другаде да го излъчват hahaha

Пък за мама брук си знаем - толкоз години гледаме как децата и се оплакват и реват след всеки скандал, как все са злепоставяни, как жълтата преса е вечно по петите им, как ги е срам от съученици и приятели. Това сме го слушали от Бриджит, от Надка , от Рик сякаш по не се сещам.

Та толкоз за идеалната МАМА.
Ще се сетиш като ти припомня, че Рик мразеше Ридж и гледаше да отдели майка си от него. Непрекъснато й повтаряше, че има нужда от нея, че никога не е била до него, когато е трябвало, а самата Брук наскоро казваше на Хоуп да не прави като нея, да не следва примера й, защото  е лош пример, допускала е много грешки, не иска Хоуп да ги повтори.

Последна редакция: нд, 20 май 2012, 19:39 от Marsia

# 678
  • Мнения: 2 786
Марси, имам спомен, че и Бриджит по едно време много нареждаше майка си, че не е била до тях, а че е била прекалено заета с Рич. Опитвам се да се сетя по какъв повод беше, може да е било покрай брукините забежки към Дикън и/или Ник.  newsm78

# 679
  • Мнения: 1
Емилия, явно защото натрапения за "баща" е по-важен от биологичния такъв.  Wink
Явно годините ти май само за красота стоят  Grinning Много просто мислиш за годините си... Понякога "натрапения" баща е много по-скъп от биологичния както каза Sega, самия аз съм го изпитал донякъде, а и примера е това с Ерик и Масимо...Няма чужди и собствени деца... и собствени и чужди родители...

Нито Ким, нито приятелят й ме кефят  Sick

Пенмари, всички без СЕГА знаем колко идеална майка е брук и как винаги децата й са на първо място след нагона й  Mr. Green Joy
Мен пък Ким много ме кефи  Peace Явно ти изглеждаш по-добре, че да се отвращаваш от нея...сложи снимка тук да те видим  Rolling Eyes Само да не се уплаша  Joy Joy Joy Joy

# 680
  • Мнения: 401
Преди да коментирам поредното падение на Джуклата smile3508
искам да кажа,че Брук става все по-красива и сладка с всяка серия Heart Eyes
Невероятна е тази Жена newsm76
Освен,че е неземно красива,Катринчето излъчва едно особено спокойствие,уравновесеност,доброта,топлина,човечност,непринуденост,земност и т.н......,които предава и на героинята Брук Heart Eyes Винаги успява да ме.........докосне през екрана с топлината си Crazy
Жалко,че почти не се срещат такива жени ooooh!

# 681
  • Мнения: 2 786
Четете така, както ви изнася, а не това, което е написано. Я да питам и теб, защото Сега не благоволи да отговори:

Редно ли е бащата да пренебрегва собствените си деца в полза на чуждите?

Според мен - не.

Понеже споменаваш Ерик - редно ли е Ерик да пренебрегва Торн и Фелиша в полза на Рич?  Wink И то пак не е същото, защото Ерик не е знаел, че Рич не е негов, а Рич знае на кой е биологичен баща и на кой не е.

Предполагам мислиш изключително детски, защото самият ти не си родител. В което няма толкова лошо, ще разбереш някой ден разликата.  Peace

# 682
  • Мнения: 1
Преди да коментирам поредното падение на Джуклата smile3508
искам да кажа,че Брук става все по-красива и сладка с всяка серия Heart Eyes
Невероятна е тази Жена newsm76
Освен,че е неземно красива,Катринчето излъчва едно особено спокойствие,уравновесеност,доброта,топлина,човечност,непринуденост,земност и т.н......,които предава и на героинята Брук Heart Eyes Винаги успява да ме.........докосне през екрана с топлината си си Crazy
Жалко,че почти не се срещат такива жени ooooh!
Абе ти ще се спреш ли да пишеш едно и също.Да *** и спамера. Rage Брук е красива ДА, но мога да ти дам поне 100, които са по-хубави от нея.

Последна редакция: нд, 20 май 2012, 21:48 от Thomas Forrester

# 683
  • Мнения: 1
Четете така, както ви изнася, а не това, което е написано. Я да питам и теб, защото Сега не благоволи да отговори:

Редно ли е бащата да пренебрегва собствените си деца в полза на чуждите?

Според мен - не.

Понеже споменаваш Ерик - редно ли е Ерик да пренебрегва Торн и Фелиша в полза на Рич?  Wink И то пак не е същото, защото Ерик не е знаел, че Рич не е негов, а Рич знае на кой е биологичен баща и на кой не е.

Предполагам мислиш изключително детски, защото самият ти не си родител. В което няма толкова лошо, ще разбереш някой ден разликата.  Peace
Кога Рич е пренебегвал Стефи? Факта че има 25% от компанията, хич не ми отива на пренебегване...Обясни ми.

# 684
  • Мнения: 2 786
Нали следиш сериала? Трябва ли да изреждам?  newsm78

# 685
  • Мнения: 1 943
Преди да коментирам поредното падение на Джуклата smile3508
искам да кажа,че Брук става все по-красива и сладка с всяка серия Heart Eyes
Невероятна е тази Жена newsm76
Освен,че е неземно красива,Катринчето излъчва едно особено спокойствие,уравновесеност,доброта,топлина,човечност,непринуденост,земност и т.н......,които предава и на героинята Брук Heart Eyes Винаги успява да ме.........докосне през екрана с топлината си си Crazy
Жалко,че почти не се срещат такива жени ooooh!
Абе ти ще се спреш ли да пишеш едно и също.Да *** и спамера. Rage Брук е красива ДА, но мога да ти дам поне 100, които са по-хубави от нея.


Томас подкрепям те на 100 % за това твое изказване. На същото мнение съм.

# 686
  • Мнения: 1
Нали следиш сериала? Трябва ли да изреждам?  newsm78
Еми да следя го, изреди поне 1-2  Simple Smile

# 687
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Пенмари, всички без СЕГА знаем колко идеална майка е Брук и как винаги децата й са на първо място след нагона й  Mr. Green Joy
И кои са тези ВСИЧКИ ми е любопитно?
Дали, ако ги преброим и няма да излязат малцинството СЕГА?
И моля няма нужда от анонимна анкета - и аз мога да броя до толкова - ще ми стигнат и пръстите на ръцете.  Докато виж за другите, които не без СЕГА, а заедно със СЕГА мислят Брук за добър човек, жена и майка - няма да ми стигнат пръстите май  hahaha
Ако не съм ясен все още - то може и поименно  hahaha

# 688
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Кога Рич е пренебегвал Стефи? Факта че има 25% от компанията, хич не ми отива на пренебегване...Обясни ми.
Томи, може би забрави, че не Ридж й е дал тия проценти. Всъщност е обратното. А и... не става дума за пари. Рик беше много по- голям на години от Стефи и пак обвиняваше майка си, че го е пренебрегвала.
Истината е, че Ридж и Брук, объркани в собствените си каши не можаха да пораснат и да се почувстват отговорни родители. Сещат се за това като стане напечено и тогава закачат RJ на кукичката като стръв.

# 689
  • Мнения: 0
Съвсем случайно погледах днешния епизод в българия и във втората част се появява сестрата на Бил - Карън или Карълайн, не знам коя от двете. Май изненадващо рано се появява, аз мислех, че чак към 6280 ще дойде........

Общи условия

Активация на акаунт