Лакове за нокти- 59

  • 55 469
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 532
И аз днес минах оттам и много се чудих на 05, но имам Мис Пиги на Катрис и се отказах да взимам и този.. засега Whistling

Алиена, на Витошка е магазинчето, от Патриарха се пада вляво, съвсем в началото Peace

# 676
  • Мнения: 5 020
Много ми е неудобно там да ходя  Sad  много ми е далече за едни лакове, егати няма ли откъде да се поръчат?

# 677
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Много ми е неудобно там да ходя  Sad  много ми е далече за едни лакове, егати няма ли откъде да се поръчат?

 newsm11 Освен, ако не искаш 80 + бройки

# 678
  • Мнения: 5 020
Магазин няма да отварям  Laughing благодаря ти Ивче, явно ще ми се наслаждавам от вас, докато стигна да имам път към Витошка ще свършат  Tired

# 679
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Магазин няма да отварям  Laughing благодаря ти Ивче, явно ще ми се наслаждавам от вас, докато стигна да имам път към Витошка ще свършат  Tired

Е, ти пък. Чак да свършат не вярвам, ще разграбят по-хубавите цветове, но пак ще докарат.  Wink

# 680
  • Мнения: 1 846
Здравейте,
от къде мога да си купя лакове на OPI или на Mac?

# 681
  • Мнения: 31 382
На Мас само от магазина на Мас или от нета, Опи има на доста места обикновено в големи парфюмерии вк. и квалтални.

# 682
  • София...........
  • Мнения: 959
Ради, кой номер е това розово Пастелче?
http://radidimitrova.snimka.bg/other/lakove-i-boichki.597526.27101385

# 683
# 684
  • Мнения: 557
Ради - кой номер е ментовото? Flutter
Аз да се похваля  -че вчера си оползотворих 20 % от Сефора за  едно Сен Тропе . Whistling
http://1.bp.blogspot.com/-O_b0CGKSShE/T2ayQntSexI/AAAAAAAAOfY/88 … aint%2BTropez.jpg
 Днес съм с него и е страхотен летен цвят точно за  море. Heart Eyes Heart Eyes  grinning039
Взех и Флормар 424 - но не е точно   Thinking ментовото което искам - нещо по- млечно търся.

# 685
  • Мнения: 270
Въпрос до момичета от Варна.
Къде точно беше Колет? Прочетох нещо до малката Валентина, ама не я знам къде е. Ако може някой да ми обясни може и на лични Simple Smile
Мерси Simple Smile
Иначе да не е спам си взех на Адос 546.

# 686
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Въпрос до момичета от Варна.
Къде точно беше Колет? Прочетох нещо до малката Валентина, ама не я знам къде е. Ако може някой да ми обясни може и на лични Simple Smile
Мерси Simple Smile
Иначе да не е спам си взех на Адос 546.

Специално за варненки - отново са отворили магазин Колет. На Центъра, Белите бараки (Малката Валентина). Не съм гледала какви цветове Пастели има, понеже бързах, но се зарадвах като ги видях.

Плачи, ментата е 83.  Peace

Последна редакция: сб, 12 май 2012, 18:47 от iv4enceto_91

# 687
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Флормара е NOO3 от Неон серията. Peace

И аз го имам, но не ми е идентичен с Черешката Thinking

От днес нова придобивка от размяна:

Скрит текст:

# 688
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Днес се двоумях между два цвята - КА 929 И Maybelline Urban Orange.
Ето го резултата (една мравка ме е полазила) Simple Smile

# 689
  • Мнения: 270
Ивче, да това го видях, но не мога да се ориентирам за това питам.
Ако под Белите бараки се разбира между Ню Йоркъра и старата Теранова значи съм ослепяла и не съм го видяла.

Общи условия

Активация на акаунт