Майско слънчице ще ни хортува, а АВГУСТовско бебе в коремчето кротува

  • 26 130
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 27 524
Мери Джейн, поздравления за захарта  Hug  Една грижа по-малко  Simple Smile

И Червената Соня и всички специалистки по кърмене казват, че няма нужда да се мажат или подготвят предварително, да. Освен разходките на слънце и вятър по цици, това е култово  hahaha

Диони, разбирам те, въпрос на светоусещане е. За мен е без значение кой ще ме изражда, стига да нямам някаква проблемна бременност, както ти казах. Който ми се падне - той. Криско го раждах само с акушерка, изобщо лекар не видях  Mr. Green, ама нямаше и нужда  Simple Smile Дано пак така леко да мине, ама моя доктор ще дойде, де  Crazy

Бюти, ама ти да не ходиш с поли и отдолу с боси крака? Само панталонки му е майката и няма да разлепяш нищо  Mr. Green Сещам за една колежка, и тя голям шемет беше, доста пълна и си купила нови, секси прашки и ги демонстрира на мъжа си и той казал - приличаш на борец по сумо  hahaha

На всички лежащи една голяма  Hug

# 61
  • Мнения: X
Сещам за една колежка, и тя голям шемет беше, доста пълна и си купила нови, секси прашки и ги демонстрира на мъжа си и той казал - приличаш на борец по сумо  hahaha
hahaha hahaha смее ли да ми каже нещо  newsm48 не бе, ходя си с панталона за бременни  Mr. Green а ако ходя с рокличка или нещо засега отдолу съм с клин..просто както се пее в оная песен: "моите баджаци, цели козунаци, топли са и меки.. давам ги на всеки"  Mr. Green нещо ме е ударила сачмата  newsm62
Аа, Мери "песа" не го даваме никъде  Mr. Green ще видим дали ще има нов цвят козина скоро  Mr. Green
Да, да, гърдите да не се мажат  Peace
Тайра, няма страшно, не им се връзвай на тези сънища  Hug
Гунди, може да го пробвам това със зелето.. ако не го изям преди това  smile3532
Не помня кой щеше да се омъжва тези дни - може би Пърпъл  newsm78 но и аз да им пожелая най-хубавите моменти и после да ни се похвалят  Heart Eyes
Ние тези четири "почивни" дни  Mr. Green ще го ударим на пълна чистка и на освежаване.. взех си един ваучер за пролетно почистване - миене на прозорци, минаване с прахосмукачка, моп и освежаване на мебелите + почистване на баня за 50 лв  smile3508 ама си го запазих за 17 май, тактично 3 дни преди сватбата  newsm62
Айде целувам ви  smile3502

# 62
  • Мнения: 0
Честита нова тема...Прекрасна е, Блонди поздравления   bouquet

Острите болки ниско долу вдясно, за които бях споменала отшумяха. Продължиха 2 дена. Бяха придружени и с болки в кръста. Мисля, че такъв вид болки са нормални.
Що се отнася до килограмите, до 4-ти месец бях 0+, а сега съм 8+ и от 48, сега съм 56кг.

Желая на всички прекрасен пролетно-летен преход и никакви болежки

# 63
  • Мнения: 5
Здравейте коремчета Laughing
Рени аз преди два месеца имах бактерия в урината,и доки ми изписа едно прахче,приятно на вкус,но му забравих името newsm78 от него се оправих.Аз също се притеснявах да пия лекарства,но не ми и навреди така че ако трябва да пиеш нещо пии,докато не е станало по сериозно Peace Само да добавя че това прахче се пие еднократно.
Лек и слънчев ден мамита Hug

# 64
  • Мнения: 258
Рени, докато лежах в болницата имаше една мама с контракции и и назначиха изследване на обикновена урина и кръв.Излезе бактерии...Пуснаха й стерилна, микробиология и CRP и всичко беше ок.На въпроса защо така се получава, те отговориха за мърсила си пробата в тоалетната hahahaА аз си мисля... Thinkingщо пък да не я замърсят те без да искат? #Crazy

# 65
  • Мнения: 45
Здравейте коремчета Laughing
Рени аз преди два месеца имах бактерия в урината,и доки ми изписа едно прахче,приятно на вкус,но му забравих името newsm78 от него се оправих.Аз също се притеснявах да пия лекарства,но не ми и навреди така че ако трябва да пиеш нещо пии,докато не е станало по сериозно Peace Само да добавя че това прахче се пие еднократно.
Лек и слънчев ден мамита Hug

Като ми излезе стерилната АГ-то ми изписа Манурал 3гр. еднократно но това е вид антибиотик и при положение че е стерилната е чиста не знам защо ми го изписа, аз затова исках втора в др. лаборатория да пусна да видя има ли разлика, все пак тя ми е по-здравна каса и аз винаги подлагам мнението и на съмнения, тя и флор за зъбките на бебето каза да пия от 5 месец. Моя док не го препоръчва и доколкото разбрах от форума май никоя от мамите не го е пила, знам че са много опасни бактериите и гъбичките за да не се спука околоплодния мехур и са надявам до 2-ри да няма проблем да си пусна урината. Мислех че ще ми изпише нещо от типа уринал, неорал newsm78

# 66
  • Варна
  • Мнения: 25 321
Запис от мен Hug
Рени,
при мен обикновената урина излезе с бактерии, две стерилни след това бяха чисти, но с малко белтък и урати и док ми каза да пия неоренал, защото имах парене ниско долу и болки в единия бъбрек. Чак антибиотик... малко май се презастрахова твоят лекар. Не знам, все пак той е специалистът.

# 67
  • Мнения: 0
Изчетох старата тема и цопвам в новата. Пожелавам на всички леко бременеене до края, на новопостъпилите   Hug , на тези които са имамли проблем - всичко ще е  newsm10. Бъдете здрави и щастливи.

# 68
  • Мнения: 844
Блонди , прекрасна тема , както винаги  Hug

Тефита , добре дошла! Леко бременеене!

Дрън-дрън
  Hug  почивай си и всичко ще е наред  fingerscrossed fingerscrossed

За зърната някой беше споменал в нааай-първите теми за мазане със спирт и вазелин (май)  newsm78  Аз с предната бременност се мажех с Лансинох от 7ми месец , но още на 2рия ден от кърменето имах страхотни рани Simple Smile
За флуора , моята док каза да не пия , консултирах се и със стоматолога , също каза НЕ  Grinning

# 69
  • Мнения: 664
Не съм изчела старата тема още, но реших да пиша набързо, че после ще се включа чак в следващата сигурно!
 А може и да не успея, че другата събота заминаваме за Тасос цялата (моя) фамилия!  Party По празниците пък ще работя, а на работа нямаме нет. Освен това в сряда ще ми дойде ученичката, която ще е на моето място и трябва да я обучавам. А какво шоу сме на работа само - едната ми колежка, която ми е и адашка, също е бременна, а друга пък ще става баба на близнаци ... началника се бъзика, че докато ме нямало седели на моя стол ... Joy Шефовете вече взеха да наемат само момчета ...  Whistling
Аз дрехи май няма да си купувам - оня ден майка ми си изпразни целия гардероб - даде ми страхотни туники и ризки, а тя е жена със страхотен вкус, така че много им се кефя.
Относно раждането - аз сега ходя на консултации в една частна болница, където работи и баща ми, но няма да раждам там. Ще раждам в Окръжната болница тук, защото е много добре оборудвана, а и братовчедката на свекърва ми е главна акушерка и й имам пълно доверие!
И последно да споделя, днес сутринта докато лежах, гледах как бебешока се намества - целият ми корем ставаше на вълни, толкова беше нежно, че не го усещах, само се виждаше ...  Thinking
Хайде, до скоро от мен, ще ви чета, но не знам кога ще успея да пиша пак!

# 70
  • Мнения: 264
Здравейте сладурки:)
Бюти: честита придобивка  Hug Ако няма стария на кой да го дадеш аз съм насреща, моят и без друго се скапа яко. Днес пак направи нова мизерия, та обикаляхме цяла сутрин за ново зарядно #Cussing out и до кога ще издържи не знам. Ако изчезна пак за кратко да знаете,че скъпото лаптопче ме е изоставило Sad
На новите маминки  Hug и леко бременеене Hug
На булките: Ха, горчивоооооо  Party  bouquet Hug ще очакваме снимки:)))
Хайде муцунки, целувки и прегръдки и  Two Hearts

# 71
  • Мнения: 45
Запис от мен Hug
Рени,
при мен обикновената урина излезе с бактерии, две стерилни след това бяха чисти, но с малко белтък и урати и док ми каза да пия неоренал, защото имах парене ниско долу и болки в единия бъбрек. Чак антибиотик... малко май се презастрахова твоят лекар. Не знам, все пак той е специалистът.
Благодаря ти, странното е че при мен пише само не се изолират бактерии.Много ме е яд че вчера не можах да я занеса сега щях да съм спокойна. При моя си док. съм другата седмица ще трябва да почакам.

# 72
  • Мнения: 140
Здравейте момичета,
много хубави и слънчеви почивни дни, най-прекрасните изживявания на сватбарите  Party
Аз ще се включа за болниците - при мен нещата с първата бременност бяха пушка - страхотна и лека, обаче преносих и се наложи спешно секцио (писала съм вече), но сутринта като отидох първо в Щерев да ми слушат тоновете (не бях записана там, но беше неделя) се оказа, че като има отклонение нямаше кой да разчете резултатите - направо си ме пратиха отсреща в Тина Киркова. Вероятно са се променили нещата, но още тогава като проверявах частните клиники имаше проблем с педиатрите, а за мен беше важно да огледат добре бебето - изключвам Токуда, защото там наистина неонатологията има добро име, но пък ми бяха казали, че при нормално раждане няма да ми се размине епизиотомията, а все си представях как раждам без шевове  ooooh! Сега още не съм решила какво да правя - в Майчин дом като ходих за един извънреден преглед малко ме обезкуражиха, че ще мога да родя нормално, а и бебето не се е обърнало още, затова има време - ще го мисля като наближи Peace

# 73
  • Мнения: 24
привет и от мен
аз искам да се включа по въпроса с болниците ако някой  има мнение относно Тина Киркова 
аз се замислям за там защото живея на 30 км от София и тя ми се вижда най-близо
Относно килцата имам снимка от 05.04 и вчера мажа ми пак ме снима и разликата беше много голяма а то само 20 дни минали ужас.
лека и спокойна вечер  на всички 

# 74
  • София
  • Мнения: 484
Аз пък се включвам за сънищата: не знам какъв хормон ме тресе, но сънувам еротични сънища и имам еротични фантазии. Тази нощ също... Малко ме е срам, но сега отиваме с мъжа ми в спалнята да изфантазираме нещо, май ще намятам бял чаршаф с червено кръстче на главата.  Embarassed Не искам да мисля за болници и раждане сега, единствената мисъл за болница ще бъде, че моят мъж ще се прави на болен, а аз на мед. сестра, лелелеле, казах го...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт