Майско слънчице ще ни хортува, а АВГУСТовско бебе в коремчето кротува

  • 26 137
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 486
Екзо, добре дошла! Много се радвам, че си овладяла положението! Hug
Дбс, желая ти спокойствие и не се притеснявай за баща си!  Hug
Бранка, ти пък ме сбърка с връщането на тирамисуто  Laughing
Една приятелка като беше бременна изяде един бонбон с ликьор и се побърка от притеснение  Laughing

# 691
  • Мнения: 4 070
Една приятелка като беше бременна изяде един бонбон с ликьор и се побърка от притеснение  Laughing

  Joy
Софи, чудесно ми звучи организма ти как само си изчиства излишъка..мммм мечта. И аз щях да питам за тонове дали не ти следят, но после се сетих че може би е рано. newsm78

# 692
  • София - град
  • Мнения: 141
На 10ти влизам в 6ти месец, може би наистина е рано...

# 693
  • Мнения: 4 070
На 10ти влизам в 6ти месец, може би наистина е рано...
Е как, аз съм в средата на 6 м. вече- явно всички броим различно. Joy

# 694
  • София
  • Мнения: 29
На 10ти влизам в 6ти месец, може би наистина е рано...

Софи, в 6-ти месец се влиза от 22г.с. . ти си вече 24 newsm78
А в 7-ми от 27г.с.

# 695
  • София - град
  • Мнения: 141
Аз си броя по ден на зачеване. На 11 ти май започвам 6ти месец от както съм забременяла.
На 10 май приключвам 5тия си месец.


Според книгата на Мари-Клод Дьолае:
І месец- 3-та седмица от началото на последния Ви мензис- 6г.с.
ІІ месец- 7г.с.-10г.с.
ІІІ месец-11г.с.-15г.с.
ІV месец-16г.с.-20г.с.
V месец 21г.с.-25г.с.
VІ месец-26г.с.-29г.с.
VІІ месец-30г.с.-33г.с.
VІІІ месец 34г.с.-37г.с.
ІХ месец- 38г.с.-40г.с.

Последна редакция: пн, 07 май 2012, 13:11 от Софи:)

# 696
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
И аз искам череши, чакам ги с нетърпение, вчера казаха,че много по- бързо узрявали тая година и аз сега чакам момента.

Ох, дано, дано  smile3508 Чакам ги с нетърпение и аз!!! С предната бременност това беше единственото нещо ,което ми се прияждаше и ядях по 1 кг на ден...  Mr. Green
 Гунди, ти ме питаше за компреса с извара, правихме го и аз и малкия, че и мен нещо ме заболя гърлото. На мен от 2я път ми мина, за него незнам, че не може да си каже. Но пихме и прясно мляко със сода и мед. Мисля, че и двете неща добре повлияха гърлата ни Wink
 Екзотична, радвам се че бебоците са наред, дано не ти се налага повече престой в болницата до раждането Simple Smile
 За килограмите, вече съм 7,5 плюс, но изобщо не се притеснявам. Чувствам се добре в кожата си, долу горе раста само на корем и изглеждам като предния път. Предния път не качвах повече в последните месеци, а стандартно по кило на месец и завърших 9-10 кг. плюс, като 7 оставих в болницата (е, 4 кг си ги взех вкъщи да си ги дундуркам  Mr. Green). Сега си давам 1-2 отгоре, ама да видим  Whistling Хапвам си каквото ми се хапва, не се ограничавам, но и не прекалявам.
 От вчера съм в 7ми месец и аз, направо лети това време!  newsm68

# 697
  • Мнения: 393
На 10ти влизам в 6ти месец, може би наистина е рано...
Може би си имала предвид 7-ми, след малко повече от 10 дена  Hug

Аз си броя по ден на зачеване. На 11 ти май започвам 6ти месец от както съм забременяла.

Ами добре, това си е твой начин на броене  Simple Smile

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Екзо Hug,браво за хубавите новини.
belverde,много точна представа си си създала.Що за човек както си върви и види гнездо в храстите с яйце вътре ще се посвени да го вземе да си го изпържи,само да си спести някой цент да си купи от магазина ooooh!. Представям  си  ужаса на птичката като се е върнала и е видяла гнездото празно Cry
за килограмите-при мен основния проблем беше,че с кърменето започнах да качвам много.Има жени,които кърмят и отслабват,а при мен ефекта е обратен.Това естествено няма да ме спре,явно си е до организъм,ама аз си мислех че като родя и ще почна да свалям,а то кантара почна пак нагоре да мери ooooh!.

# 699
  • Мнения: 4 070
Диди, благодарско за инфото. Hug Дано не ми се наложи да го пробвам, синът ми не би дал да му сложа, но за мен става. Peace

# 700
  • София
  • Мнения: 29
Ето няколко интересни линка за развитието по седмици и триместърите:
http://www.svatbata.org/forum/index.php?topic=2041.0
http://www.worldnn.com/serv/Document?Action=show&DocID=1528771796
http://invitrobg.com/áðåìåíí& … #238;ñò
http://www.myfelicitas.com/parent/za-ochakvashti-bebe-bremennost … 7-ot-bremennostta
Лея, е това тотално ме уби Shocked #Crazy hahaha Егати крадливата сврака Joy

# 701
  • Мнения: 393
Би-би и Леа, благодаря  Hug ама трудна работа. децата са упорити, но подлежат на убеждаване и разсъждават, а старите хора са опърничави.


Килограмите се свалят с кърмене, разходки, недоспиване и ако прощъпваш детето си на ръка, а не с проходилка , пък ако няма и кой да помага... Mr. Green Различно е при всеки разбира се Simple Smile

# 702
  • Мнения: 264
Благодаря ви момичета отново, много сте мили:)   bouquet
Блонди: изписаха ми 3 х 1 магнерот и 3 х 1 феро-фолгама.Казаха  да  лежа и почивам повече и нищо да не правя.И да не се нервирам и притеснявам:)
Софи: Да, май има значение кой месец си. newsm78 Сега се сещам, че предният път(началото на 6-ти месец) не ми правиха това за тоновете и контракциите, а само ехограф. Хубаво е, че твоят доктор се е заел лично и моят беше така и се чувствах много добре и в сигурни ръце:) Не се тревожи, всичко ще е наред, само спокойствие, както каза ти, те си знаят работата лекарите ще овладеят нещата Hug Целувки по коремчето:))) Hug
 А аз забравих да ви се похваля ....нали бях на ЖК точно Четвъртък  Laughing, та консултацията мина супер, всичко беше ок, бебковците вече са по 1 кг  hahaha Joy и ме водят вече 28 г.с., направо една седмица напред ме изместиха, ама то е нормално, те сега си наддават много бързо бебетата и дано така да продължават:))) Обаче, вечерта след консултацията, айде в болницата с контракции, луда работа.... Sad
Ама аз имам и друго да се хваля, да не мислите, че е само това  hahaha Joy Купихме количка на бебоците, порт бебета, шезлонги, чадърче и дъждобран за количката  Laughing И всичко това за 300 лева само  Laughing newsm44 Вярно, 2-ра ръка са, но за тия париии направо джакпота уцелихме  hahaha В продавалника видях една обява, звъннах и айде поръчахме ги:))) Сега са тук и съм много доволна, в Четвъртък пристигнаха сутринта:) Количката е тук там одраскана по колелата само, иначе е много запазена и съм много доволна , порт бебетата , не са ползвани грам, направо чисто нови както и чадърчето и дъждобрана. А шезлонгите ни ги подариха към количката, защото мацката много ме харесала  Party и така решили да ни изненадат хахаха и те са супер, много запазени. Всичко съм си и изпрала и прибрала и съм много щастлива, не съм вярвала, че по интернет ще направя подобна покупка и то нещата ще са толкова хубави и като чисто нови newsm44
Сега ще ви покажа линкове към нещата:
Количката : http://kasida.bg/esprit-bebeshka-kolichka-za-bliznaci-duo-star-b … ck-e-44-3826.html
Порт бебе 2 бр. : http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=10048&cat=174
Шезлонг 2 бр.: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=8220&cat=109
Чадърче: http://www.shtarkel.com/products/1478-chadyr-za-kolichka-cangaroo.html бежовкото на цвят:)
И дъждобрана, ама той не е важен:))) И всичко това за 300 лева:))) Какво ще кажете?

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 616
Килограмите се свалят с кърмене, разходки, недоспиване и ако прощъпваш детето си на ръка, а не с проходилка , пък ако няма и кой да помага... Mr. Green Различно е при всеки разбира се Simple Smile
Peace. При мен точно така се получи. А имайте предвид, че първата бременност от 50 кг в началото, влязох да раждам 78 Rolling Eyes. Сега съм +11кг. Чувствам се чудесно, което ми е по-важно.
Е как, аз съм в средата на 6 м. вече- явно всички броим различно. Joy
Joy
Princess Leia,  Shocked. Не обръщай толкова внимание. Отстрани лесно, де! По-малко се ядосвай!
Аз пък след седмица заминавам на почивка в Гърция. За 10 дни. Надявам се пътя да ми понася, че ще е доста. Мисля максимално да релаксирам. Че на работа напоследък много се ядосвам. И като се ядосвам и малкото започва да недоволства.
Но остана юни и приключвам с работата.
Eкзо, честити придобивки. Вярно си е джакпот!
 

# 704
  • Мнения: 2 052
Екзо наистина са много хубави и цената е просто чудесна Simple Smile Честито Simple Smile И аз всичко съм си накупила от Продавалник, много запазено, като ново. И на моята количка само по колелата можеш да разбереш, че е ползвана.
Радвам се, че вече си добре, дано да няма проблеми повече, в болницата - чак август отново  Peace

Общи условия

Активация на акаунт