Майско слънчице ще ни хортува, а АВГУСТовско бебе в коремчето кротува

  • 26 144
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 29
И аз да успея да се запиша поне на 2-ра стр. Laughing Е вече не е 2-ра, а 3-та Twisted Evil
Темата, няма нужда да казвам, че както винаги е разкошна Heart Eyes
Дрън-дрън, пожелавам ти успех, да не ти се налага да влизаш в болница близките 2 месеца, а лежането не е приятно, но си заслужава жертвата Peace
Teffita, добре дошла при нас.   bouquet Лека бременност. А защо не си се записала по-рано, след като ни следиш така стриктно, да си бъбриме и с теб Flutter
daniela_di , нали знаеш че не трявба да прекаляваш с тези подправки, те са полезни, но някои от тях са и маточни стимуланти Peace Желязото, ако чакаме да си го добавим с яденето, още по-малко подправките - има да чакаме hahaha Трябва по 2-3 кг. спанак на ден за дневната ни дажба, която е необходима на организма Peace

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 617
Присъединявам се и аз!
Блонди  bouquetБлагодаря за новата тема.

# 32
  • Мнения: X
Блонди  Hug
Гунди - аз се надявам да няма проблем, че с това куче може би ще се наложи да седи затворен коридора и не знам как ще се измирисва просто  #Crazy
Тефита-добре дошла, на един термин сме  Heart Eyes
Дрън-дрън - лежи мила, лежи  Hug
Принеса Лея, да, знам за Селена, но въпреки това не я уважавам като болница  Tired
Ох, не ми говорете за килограми  ooooh! аз всеки ден се прибирам протъркана между краката  Naughty и сега се мажа с крем, направо така ми се търкат баджаците, че думи нямам  Mr. Green казах на мъжо да ми вика: "Хипо" на галено, понеже наистина вече съм като хипопотам, ама усмихнат  Mr. Green мухаха, аз си имам нов лаптоп  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 5
Честито Бюти за новата предобивка Crazy Много ме забавляваш понякога Blush

# 34
  • Мнения: 2 052
Запис и от мен Simple Smile Блонди, страхотна тема, както винаги   bouquet

# 35
  • Мнения: 2
Хоп запис и от мен в новата тема

Блонди   bouquet  както винаги страхотна

Добре дошли и леко бременнеене до август на новите мами    welcome   Hug

Дрън-дрън кураж,не е приятно, но си заслужава жертвата 

Честито Бюти за новата придобивка ,  страшна си Joy добре че не се задавих с чайчето като прочетох за хипо  Joy Joy Joy Joy Joy Joy много се смях 

# 36
  • София
  • Мнения: 29
Бюти, ще ме умориш от смях с тези баджаци, голяма си скица  Joy Честито ти нов лаптоп Hug

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
И аз съм тук!

Нещо тия дни поработвам активно и нямам  кога да пиша, но ви чета . Hug Hug Hug

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Бюти,аз само информативно за Селената,че вече недоносените не ги транспортират Peace.Препоръчвам ти едно мазило Дактакорт май беше,мен ме спаси от същото неразположение преди,АГ ми го беше изписал.Килограмите са и на мен болна тема,защото аз вследствие на кърменето много качих.Реално съм забременяла 10 месеца след като спрях окончателно кърмата и тялото ми не знам доколко се е възстановило.В семейството ми всички жени са качвали през бременноста поне 30кг Shocked,просто въздуха ни се лепи и тези едва +6 са ми направо като мехлем за душата.Днес се оглеждах във витрините и се стреснах,ама да ви кажа че вкъщи огледалото не ме показва чак такова плондерче Blush.Утре се изнасям през деня с малката при мама и няма да имам нет,но ще наваксам с четене и писане ,дано не сте изписали света Mr. Green. Hug

# 39
  • Мнения: X
Благодаря вии  Mr. Green той е ползван една година де, ама за мен си е нов  Mr. Green моя стария сигурно ще го дам на брат ми  newsm78
Принцеса Лея - мерсии.. и мама е качвала по минимум 30 килограма.. колкото толкова, само да не ми се търкат баджаците, че ме боли като ходя  Mr. Green и чат-пат вървя такава и се разкрачвам и ги отдалечавам, че да ги отлепя  hahaha Приятно изкарване утре   bouquet

# 40
  • Мнения: 414
Въх момичета ,много ме изтормозихте Grinning 3 дена не мога да ви изчета ,изпусна ли 1 ден четенее иии ooooh! затъвам Laughing Направо блокирах Mr. Green
Блонди  Hug Hug за страхотната темичка ОТНОВО!!  Hug Hug
Бюти ... и нейните баджаци.... Mr. Green Mr. Green ей момиче много ме разсмиваш винаги Laughing направоо да те нацелува човек smile3534
"Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор." тцтцтцт Mr. Green Mr. Green

# 41
  • Мнения: 4 070
Бюти, сестра ми, която е слабичка когато забременя беше към 42 кг и качи още почти толкова, следващия път малко под 40. Сега пак е 49. Peace  А това с краката е неприятно доста, но мисля ,че с кремчета, знаеш ли може да си слагаш в къщи малко намачкано листо от зеле. Hug

# 42
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Блонди, мерси за новата темичка!   bouquet Да се оправя бързо Криско!!!
Еми, силиконови зърна и аз пробвах, но бебето не искаше да суче от тях, не му бяха удобни. А е истина че почнеш ли веднъж с АМ, отбиването ти е в кърпа вързано.
 Дрън дрън, Даниела и всички момичета, които лежите, не ви е лесно, но какво ли не правят майките за своите съкровища.  Hug  Женя и ти ли лежиш, защо? Нещо съм пропуснала, и ти ли си със скъсена шийка?
Тефита, добре дошла при нас!  Hug
Принцес Лея, пожелавам ти до раждането бъбречето да се е оправило!!!  Praynig
Бюти, честит ти лаптоп! Wink

# 43
  • Мнения: 130
Благодаря на всичко за милото отношение и топло посрещане, макар че наистина отдавна съм час от вас, но бях един вид зад завесите и само надничах. belverde, не смеех да за запиша - къде от суеверие, къде поради други обстоятелства. Но ето, че съм тук  Heart Eyes Бюти, знам, че сме с еднакъв термин, нищо не ми обягва. И други неща ни свързват, да кажем, че сме  и комшии, когато пребиваваш в София   Party
И понеже говорите за килограми и аз да се отчета - плюс 6. Цял живот съм била не просто слаба, а кльощава и сега ми е малко терсене. Чувствам се огромна, макар че килограмите ми към момента дори са по-малко от препоръчителното ми тегло извън бременност, но... Коремът ми е голям, даже според мен по-голям от трябващото.

# 44
  • София
  • Мнения: 35
Хайде и аз да се запиша в новата тема  Hug
Ходихме да видим количката днес и на мене много ми хареса.Решихме и я запазихме пък колкото изкара толкова.После на лятна ще минем и така Simple Smile Та вече един проблем по-малко.И креватче решихме и остана само бебето,но за него с удоволствие ще почакаме  Joy

Общи условия

Активация на акаунт