Застраховане

  • 2 654
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 480
Че то си е точно така - всеки гледа да те излъже, да ти вземе парите, а ти после си пееш "куче влачи рейс..."!

Точно така е. Дайте ни сега пари, а когато опрете до нас, ще видите пари на куково лято!

Регистрирал се тук вчера, за да си прави реклама.

Изнудването на родителите от страна на учителите да застраховат децата си не е от вчера. Имаше го преди 30 и повече години.

# 16
  • Мнения: 0
Регистрирах се вчера тук, не за да правя реклама, както виждате не съм споделил името на фирмата и не напирам да си правите застраховки, просто виждам, че на повечето хора не им е ясно какво представляват те.

# 17
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
ние имаме застраховки на превозните средства - ГО и Каско, както и на имотите

за застраховка живот, като че ли нямам и пари за спестяване, на този момент всичко, което се изкарва се ползва, ако реша да отделям и пари за това - едва ли ще са повече от 100 лв месечно и едва ли си струва, но ще се радвам да споделите мнение за тези застаховки  newsm78

от имотните застраховки на 2 пъти сме имали щети на различни имоти - от силен дъжд се намокря (избива влага) по стената под прозореца, което не е от дограмата, изплатиха ни суми, на единия имот - само изсъхна и не се наложи нищо да правим, дори не остана петно, на другия се предприеха мерки от наша страна по въпроса  Peace

каското го ползвам, защото работя в центъра  и там неизбежно стават малки инциденти  Blush (все някой те одрасква, забърсва, макар и леко, счупено огледало ....)

# 18
  • Мнения: 2 821
Защо застрахователните компании извиват ръцете на хората в случай на смърт на лицето, което има застраховка живот, която може да покрие кредит от банка, се изисква от наследниците служебна бележка от Здравна каса за извършените прегледи и манипулации на лицето приживе? Такъв документ реално е отказ от информация, защото Здравна каса не дава данни за починали на трети лица. Защо се използва този отказ, за да не се покрие застрахователното събитие? Едва ли ще ми дадете смислено обяснение.... Twisted Evil

Застрахователю, защо подминавате моя въпрос? Щом сте тук, за да "осветлите" заблудените, отговорете на въпроса в цитата.

# 19
  • Мнения: 0
     Има разлика между застрахователна компания и застрахователна компания, мога само да предполагам, че сте попаднали на такава, която е предложила най-изгодните цени, и всеки е тръгнал към нея. Не съм запознат с въпроса, за да отговоря подробно.

# 20
  • Мнения: 2 821
Тогава се запознайте. Това е практика. Не съм от потърпевшите, а от трета страна. Но е възмутително как хората биват прецаквани...

# 21
  • Мнения: 201
Най-лесно е да се каже "има разлика между застрахователна компания и застрахователна компания"... това, че си измивате ръцете, не значи че са чисти Wink
Междувпрочем, помислете си, г-н Застраховател, че в момента явно сте се надъхали сериозно в компанията, за която работите, но утре може да преминете към друга, тогава пак ли ще казвате, че от компания до компания има разлика? Коя тогава ще е по-добрата?
Всички застрахователни компании имат в общи линии едни и същи условия, защото в по-голямата си част те се определят със закон. От там нататък коя компания каква политика ще има е отделен въпрос. Няко и са много безочливи и нахални, подхождат към клиента по много неправилен начин. Ще си позволя да предположа, че Вие работите именно в такава....

# 22
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 216
Регистрирах се вчера тук, не за да правя реклама, както виждате не съм споделил името на фирмата и не напирам да си правите застраховки, просто виждам, че на повечето хора не им е ясно какво представляват те.

Нали се сещате, че може да бъдете попитан на ЛС за името на фирмата?

Общи условия

Активация на акаунт